Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Listopada 2017, 03:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Prasa na temat "Kulturystyki" i "Fitness" 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Prasa na temat "Kulturystyki" i "Fitness"
  Wysłano: środa, 17 Września 2014, 13:41
Kupuję was z ktoś czasopisma o tej tematyce ? Czy czerpiecie tylko wiedzę z netka.
osobiście kupowałem/kupuje:
- Kulturystyka i fitness sport dla wszystkich - gazetka według mnie przeciętna, sporo wymieszanych dodatkowych sportów, armwrestling, futball amerykański/rugby i dużo fitnessowych, więc dla osób typowo nastawionych tylko na kulturystykę średnio polecam
- KiF - przyjemna gazeta, sporo długich artykułów nawet czasem z małym wtrąceniem wyników badań, ogólnie polecam cena 7zł/miesiąc
- Muscular Development - gazetę kupuję raczej z sentymentu, bo niestety pół gazety to reklamy w przeważającej części firmy FA i ich odżywek, w sumie co nie dziwi, bo prowadzi ją właściciel ów firmy, ale według mnie reklamy na całą stronę co 2 stronę w części gazety to przesada, chyba nie ma 2 stron obok siebie bez żadnej reklamy. Lubię czytać pytania do kulturystów i wywiady z nimi, więc chyba to jedynie mnie przekonuje do kupowania czegoś co z taką ilością reklam powinno być za pół darmo. Jeśli ktoś nastawia się na dużą ilość czytania to lepszy będzie wyżej wspomniany kif. Cena 12zł za 2 miesięcznik, mniej więcej od roku zrezygnowany z co miesięcznego wydawania.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Prasa na temat "Kulturystyki" i "Fitness"
  Wysłano: środa, 17 Września 2014, 14:35
Dużo bzdur, dużo reklam, mając takie źródło jak internet: pubmed, fora z których można coś wyciągnąć; nie ma sensu kupować tych gazetek reklamowych. KiF, SdW, MD raczej bez znaczenia, kiedyś kupowałem wracając z roboty przeterminowane numery za 50gr, ale zaniechałem, bo nic inteeresującego.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]