Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 23 Sierpnia 2017, 16:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Magazyn TopGear - edycja polska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Magazyn TopGear - edycja polska
  Wysłano: środa, 9 Lipca 2014, 17:04
Czyta ktoś? Ja mam wszystkie numery od pierwszego (78 przez 6 lat), dziś wyszedł nowy ale kupię dopiero w piątek. Obecnie jedyne czasopismo o motoryzacji które kupuję, kiedyś jeszcze brałem Motor i Auto Świat oraz auto motor i sport.
Generalnie magazyn na propsie, chociaż ostatnio wkurza mnie bardzo J.Horodecki. No i z całą sympatią dla Sołtysika ale Piotr R. Frankowski był chyba lepszym naczelnym.

Powrót do góry

Post Re: Magazyn TopGear - edycja polska
  Wysłano: środa, 9 Lipca 2014, 17:36
brytyjski Top Gear - zarówno jako show w tv (już zaczynają kręcić nowy sezon btw) czy też felietony/książki od panów prowadzących bardzo lubię, polski magazyn kupiłem raz - nie ukrywam - dla kalendarza, zawartość samego czasopisma mnie nie porwała, więc na tym jednym numerze się skończyło.

Powrót do góry

Post Re: Magazyn TopGear - edycja polska
  Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2014, 19:51
Hah, kupiłem dziś i kurwa cena - 10,90... Poprzedni numer stał po 7,90. 3 złote podrożało, dodali niby 25 stron, ale ciekawe ile z nich to reklamy. W 2008 jak wchodziło to kosztowało 3,90. I tak stopniowo, co mniej niż rok - 3,90, 4,90, 5,90, 6,90, 7,90. A tu nagle 10,90. Patrząc po cenie prenumeraty to się na takim poziomie utrzyma, więc chyba na allegro można się będzie niedługo spodziewać całej mojej kolekcji 79 numerów, gdyż numeru 80 w takiej sytuacji nie kupię.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]