Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 04:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
VAIB - Hip Hop Magazyn 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy magazyn o kulturze hiphopowej - VAIB
  Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 04:57
Spoiler:

Siódmy numer jedynego magazynu o hip-hopie w Polsce już dostępny w preorderze!

W zestawie plakat B2 (480 x 680mm) GRATIS!

Najnowsza dawka informacji ze świata hip-hopu zagości na sklepowych półkach już na początku października w sieci Empik oraz w Prosto Shopach w całym kraju.

W jesiennym wydaniu VAIB-u, oprócz newsów, recenzji, felietonów i artykułów, tradycyjnie ukażą się również wywiady. Oprócz duetu PRO8L3M, którego wizerunek widnieje na okładce nowego numeru, na nasze pytania zgodzili się odpowiedzieć m.in. Machine Gun Kelly, Gedz, Neile, Bisz z Radexem, Pono oraz legenda nowojorskiego rapu – Masta Ace. Nie zapomnieliśmy także
o pozostałych filarach hip-hopu. W siódmym wydaniu Magazynu VAIB pojawią się treści związane z tańcem, graffiti oraz muzyką na wosku. Nie zabraknie również stałych rubryk, takich jak „Archiwum polskich winyli hip-hopowych”.

Chcąc sprostać oczekiwaniom czytelników, zmieniamy swoją dotychczasową formułę! Jako jedyne czasopismo o hip-hopie w Polsce zaczniemy ukazywać się co dwa miesiące, a już od listopada będziecie mieli możliwość zamawiania prenumeraty. Ponadto w planach mamy również uruchomienie aplikacji mobilnej, która umożliwi czytelników dostęp do czasopisma w wersji elektronicznej.

Spoiler:

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 07:09
Mmmm, plakat, prawie jak Bravo Hip-Hop

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 13:19
dla ciebie specjalnie moze byc bez plakatu jezeli czujesz bravo hiphop od tej gazety z powodu tego, ze jest takie wlasnie dodatek

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry
admin

Post Re: VAIB - Hip Hop Magazyn
  Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 19:53
W Empiku będziesz miał bez plakatu. Dla mnie spoko opcja, że są jakieś dodatkowe fanty do preorderów, jak ktoś je chcę to zamawia, jeśli nie to idzie np. do Empiku i kupuje sam magazyn, proste. Dodatkowo od tego numeru ma zostać uruchomiona aplikacja mobilna, a od kolejnego prenumerata. Plus to, że od teraz magazyn będzie się ukazywał co 2 miesiące może świadczyć o tym, że kręci się to całkiem dobrze.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Września 2016, 21:28
Propsuję VAIB za to, że przywołuje mi wspomnienia czytania o hip hopie na papierze, zanim miałem stały dostęp do internetu. Kupiłem sobie na wakacjach numer z Peją na okładce i sobie powoli czytuję podczas jedzenia obiadów w kuchni (mam od niedawna taki zwyczaj, że jem posiłki w kuchni i czytam prasę przy tym). I chyba w tym tkwi główna siła tego magazynu dla mnie - bo aktualności, recenzje i ogólną wiedzę nt. hip hopu czerpię z internetu, jak i zapewne 100% osób w dzisiejszych czasach - to jednak fajnie sobie przeczytać jakiś felieton czy wywiad. Dla mnie, jako osoby wychowanej na słowie pisanym (w ogóle preferuję wywiady pisane niż w formie wideo, dla przykładu) taki magazyn to spoko opcja, a jako że do hip hopu serduszko i do prasy sentyment - życzę VAIBowi jak najlepiej.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post VAIB - Hip Hop Magazyn
  Wysłano: środa, 5 Października 2016, 19:32
ye ye napisał(a):
Najnowsza dawka informacji ze świata hip-hopu zagości na sklepowych półkach już na początku października w sieci Empik oraz w Prosto Shopach w całym kraju.

Jaki to ma nakład? Jestem ciekawy jak VAIB prezentuje się na papierze i już drugi miesiąc szukam u siebie w empiku (Kraków Bonarka)... i nic.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm
admin

Wysłano: Czwartek, 6 Października 2016, 14:05
Jak nie mają na sklepie to poproś przy kasie żeby sprowadzili, albo zamów na stronie Empiku z odbiorem w salonie. Ewentualnie skorzystaj z uruchomionej dzisiaj prenumeraty.

Spoiler:

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Października 2016, 19:06
Z tego co widzę nie ma jeszcze nawet opcji na 7 numer w empiku. Poza tym fajnie by było sobie pójść i wziąć z półki magazyn o hh, przypominając sobie jakie to uczucie :)

E: jestem już po lekturze całości, więc podzielę się kilkoma luźnymi wnioskami. Po pierwsze - macie nowego czytelnika, magia papieru działa. Na plus na pewno wydanie/layout, formuła, rozłożenie akcentów i sporo innych rzeczy. Ale jako że i tak kupię kolejny numer w ciemno, a nic tak nie napędza rozwoju jak krytyka - poniżej kilka uwag:

- newsy w obecnej formie nie mają żadnego sensu. Czyste, suche przekazanie wyselekcjonowanych informacji nic nie wnosi, ratunkiem mogłoby tu być na wzór schyłkowego ślizgu dopełnianie ich komentarzem
- wbrew pozorom napisanie recenzji zamykającej się w kilku zdaniach jest bardzo trudne. W numerze 7 nie ma niestety chyba ani jednej dobrej (kwintesencję stanowią teksty o Snoopie i KNO - które nie mówią absolutnie nic). Dodatkowo redakcja wydaje się być zbyt mało krytyczna, a oceny zdecydowanie zawyżone
- wrzucanie tych kilku stron o tańcu sprawia wrażenie działania "na siłę"
- listy, serio?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm
korektor

Wysłano: Sobota, 31 Grudnia 2016, 13:00
Ktoś ma na sprzedaż pierwszy egzemplarz "Magazyn VAIB nr 1 - Wiosna 2015"?
Proszę o PW.
Spoiler:

CHCIAŁBYŚ STRONĘ, FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY ? WBIJ TUTAJ:
..:: MOJE PORTFOLIO ::..

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
admin

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 15:55
Spoiler:
Nowy numer już dostępny. Po wstępnym przewertowaniu wydaje mi się, że jest najlepszy z dotychczasowych. Ponad 100 stron, wydarzenia ograniczone do jedynie 2 stron co jest plusem, listy od czytelników znikły co też na plus, za recenzje wziął się Bartkos co może podniesie ich ogólną wartość, Theodor wbił z kolejnym felietonem. Idzie to w dobrą stronę.

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 16:42
Jakie dodatki przychodzą w prenumeracie?

Powrót do góry
admin

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 16:45
Wiesz co, nie pamiętam co oni tym razem tam dawali bo mnie interesuje tylko magazyn. Jakiś brelok chyba był, i nie wiem co jeszcze. Zobacz sobie na sklepie.

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 17:03
Dla mnie też tylko magazyn się liczy, do numeru 7 wszystkie na półce, a tu widzę już 9, całkiem zapomniałem. A pytam tylko z ciekawości. Zamówiłem już tę prenumeratę za stówę i tylko wymienione jest, że dorzucają dodatkowo ewentualne wydania specjalne i jakieś dodatki. Miałem małą nadzieję, że może tak jak jest wydanie 9 z kalendarzem w większej cenie to w prenumeracie dają to jako dodatek, ale w sumie za duże koszta dla nich by to były.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2017, 07:13
w prenumeracie dostajesz plakaty okladek z numerow, ktore zamowiles + wlepki + smycz + opaska gumowa na rękę. Tyle rzeczy ja dostalem

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Października 2017, 17:30
To jest taka padaka, że mi wstyd że kupiłem. Już od samych recek gdzie jest niezrozumiały i niewytłumaczalny rozstrzał ocen, uzasadniany jakimiś z dupy wyssanymi subiektywnymi argumentami i skutkujący tym że nowa odsłona Bone Thugs wypada o dwa oczka wyzej niż Jay-Z :bag:, a DAMN. wypada średnio przy kozackim Yelawolfie :ass: ... po tak chujowe akcje jak zostawienie 4 (!!!... kurwa) pustych stron bo niedogadali czegoś z raperem BRO i pierdolneli focha. Poziom felietonów to jest gimbaza. Rozklad pisma sztampowy i przedpotopowy. Newsy o ktorych piszą są co najmniej od miesiąca w necie. Widać od razu, że nie mają pomysłu na ten magazyn. Śmieszny dział graffiti, nudne b-boie, i potworna chujnia do tego stopnia, że o pozytywach nawet nie umiem nic powiedzieć.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Niedziela, 29 Października 2017, 18:40
no niezłe są te recenzje, pamiętam jak w recenzji dotyczącej płyty lil yachty'ego typ pisał, że słuchacze to zamknięte głowy, nie doceniają autotune'a i nowej fali, polska nie gotowa, głupia, tylko jeden rodzaj rapu rozumie i tak pierdolił przez całą recenzję, a na końcu jednym zdaniem napisał NO ALE TA PŁYTA YACHTY'EGO TO RZECZYWIŚCIE CHUJOWA
w recenzji debiutu bedoesa napisano, że disco polo :lol:
no ale ja to kupuję i czytam, mam taką zajawkę, że fajnie jest pójść, kupić gazetę o rapie, usiąść poczytać i wspieram, bo jednak chciałbym żeby to działało na rynku, chociaż w kilka minut przeczytam, co mnie interesuje, potem jak mi się nudzi w pociągu w chwilę ogarnę resztę i chuj nic się nawet nie dowiaduję, czasem jakiś ciekawy wywiad jest, zamiast felietonów można by dać jakieś ciekawsze rozkminy ślizgerów i byłoby wartościowiej, na pewno nie jest to warte swojej ceny i podchodząc do sprawy praktycznie nie warto kupować

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4