Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 26 Września 2017, 19:18

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
VAIB - Hip Hop Magazyn 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy magazyn o kulturze hiphopowej - VAIB
  Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 04:57
Spoiler:

Siódmy numer jedynego magazynu o hip-hopie w Polsce już dostępny w preorderze!

W zestawie plakat B2 (480 x 680mm) GRATIS!

Najnowsza dawka informacji ze świata hip-hopu zagości na sklepowych półkach już na początku października w sieci Empik oraz w Prosto Shopach w całym kraju.

W jesiennym wydaniu VAIB-u, oprócz newsów, recenzji, felietonów i artykułów, tradycyjnie ukażą się również wywiady. Oprócz duetu PRO8L3M, którego wizerunek widnieje na okładce nowego numeru, na nasze pytania zgodzili się odpowiedzieć m.in. Machine Gun Kelly, Gedz, Neile, Bisz z Radexem, Pono oraz legenda nowojorskiego rapu – Masta Ace. Nie zapomnieliśmy także
o pozostałych filarach hip-hopu. W siódmym wydaniu Magazynu VAIB pojawią się treści związane z tańcem, graffiti oraz muzyką na wosku. Nie zabraknie również stałych rubryk, takich jak „Archiwum polskich winyli hip-hopowych”.

Chcąc sprostać oczekiwaniom czytelników, zmieniamy swoją dotychczasową formułę! Jako jedyne czasopismo o hip-hopie w Polsce zaczniemy ukazywać się co dwa miesiące, a już od listopada będziecie mieli możliwość zamawiania prenumeraty. Ponadto w planach mamy również uruchomienie aplikacji mobilnej, która umożliwi czytelników dostęp do czasopisma w wersji elektronicznej.

Spoiler:

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 07:09
Mmmm, plakat, prawie jak Bravo Hip-Hop

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 13:19
dla ciebie specjalnie moze byc bez plakatu jezeli czujesz bravo hiphop od tej gazety z powodu tego, ze jest takie wlasnie dodatek

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry
admin

Post Re: VAIB - Hip Hop Magazyn
  Wysłano: Wtorek, 20 Września 2016, 19:53
W Empiku będziesz miał bez plakatu. Dla mnie spoko opcja, że są jakieś dodatkowe fanty do preorderów, jak ktoś je chcę to zamawia, jeśli nie to idzie np. do Empiku i kupuje sam magazyn, proste. Dodatkowo od tego numeru ma zostać uruchomiona aplikacja mobilna, a od kolejnego prenumerata. Plus to, że od teraz magazyn będzie się ukazywał co 2 miesiące może świadczyć o tym, że kręci się to całkiem dobrze.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Września 2016, 21:28
Propsuję VAIB za to, że przywołuje mi wspomnienia czytania o hip hopie na papierze, zanim miałem stały dostęp do internetu. Kupiłem sobie na wakacjach numer z Peją na okładce i sobie powoli czytuję podczas jedzenia obiadów w kuchni (mam od niedawna taki zwyczaj, że jem posiłki w kuchni i czytam prasę przy tym). I chyba w tym tkwi główna siła tego magazynu dla mnie - bo aktualności, recenzje i ogólną wiedzę nt. hip hopu czerpię z internetu, jak i zapewne 100% osób w dzisiejszych czasach - to jednak fajnie sobie przeczytać jakiś felieton czy wywiad. Dla mnie, jako osoby wychowanej na słowie pisanym (w ogóle preferuję wywiady pisane niż w formie wideo, dla przykładu) taki magazyn to spoko opcja, a jako że do hip hopu serduszko i do prasy sentyment - życzę VAIBowi jak najlepiej.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post VAIB - Hip Hop Magazyn
  Wysłano: środa, 5 Października 2016, 19:32
ye ye napisał(a):
Najnowsza dawka informacji ze świata hip-hopu zagości na sklepowych półkach już na początku października w sieci Empik oraz w Prosto Shopach w całym kraju.

Jaki to ma nakład? Jestem ciekawy jak VAIB prezentuje się na papierze i już drugi miesiąc szukam u siebie w empiku (Kraków Bonarka)... i nic.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm
admin

Wysłano: Czwartek, 6 Października 2016, 14:05
Jak nie mają na sklepie to poproś przy kasie żeby sprowadzili, albo zamów na stronie Empiku z odbiorem w salonie. Ewentualnie skorzystaj z uruchomionej dzisiaj prenumeraty.

Spoiler:

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Października 2016, 19:06
Z tego co widzę nie ma jeszcze nawet opcji na 7 numer w empiku. Poza tym fajnie by było sobie pójść i wziąć z półki magazyn o hh, przypominając sobie jakie to uczucie :)

E: jestem już po lekturze całości, więc podzielę się kilkoma luźnymi wnioskami. Po pierwsze - macie nowego czytelnika, magia papieru działa. Na plus na pewno wydanie/layout, formuła, rozłożenie akcentów i sporo innych rzeczy. Ale jako że i tak kupię kolejny numer w ciemno, a nic tak nie napędza rozwoju jak krytyka - poniżej kilka uwag:

- newsy w obecnej formie nie mają żadnego sensu. Czyste, suche przekazanie wyselekcjonowanych informacji nic nie wnosi, ratunkiem mogłoby tu być na wzór schyłkowego ślizgu dopełnianie ich komentarzem
- wbrew pozorom napisanie recenzji zamykającej się w kilku zdaniach jest bardzo trudne. W numerze 7 nie ma niestety chyba ani jednej dobrej (kwintesencję stanowią teksty o Snoopie i KNO - które nie mówią absolutnie nic). Dodatkowo redakcja wydaje się być zbyt mało krytyczna, a oceny zdecydowanie zawyżone
- wrzucanie tych kilku stron o tańcu sprawia wrażenie działania "na siłę"
- listy, serio?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm
korektor

Wysłano: Sobota, 31 Grudnia 2016, 13:00
Ktoś ma na sprzedaż pierwszy egzemplarz "Magazyn VAIB nr 1 - Wiosna 2015"?
Proszę o PW.
Spoiler:

CHCIAŁBYŚ STRONĘ, FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY ? WBIJ TUTAJ:
..:: MOJE PORTFOLIO ::..

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
admin

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 15:55
Spoiler:
Nowy numer już dostępny. Po wstępnym przewertowaniu wydaje mi się, że jest najlepszy z dotychczasowych. Ponad 100 stron, wydarzenia ograniczone do jedynie 2 stron co jest plusem, listy od czytelników znikły co też na plus, za recenzje wziął się Bartkos co może podniesie ich ogólną wartość, Theodor wbił z kolejnym felietonem. Idzie to w dobrą stronę.

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 16:42
Jakie dodatki przychodzą w prenumeracie?

Powrót do góry
admin

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 16:45
Wiesz co, nie pamiętam co oni tym razem tam dawali bo mnie interesuje tylko magazyn. Jakiś brelok chyba był, i nie wiem co jeszcze. Zobacz sobie na sklepie.

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 17:03
Dla mnie też tylko magazyn się liczy, do numeru 7 wszystkie na półce, a tu widzę już 9, całkiem zapomniałem. A pytam tylko z ciekawości. Zamówiłem już tę prenumeratę za stówę i tylko wymienione jest, że dorzucają dodatkowo ewentualne wydania specjalne i jakieś dodatki. Miałem małą nadzieję, że może tak jak jest wydanie 9 z kalendarzem w większej cenie to w prenumeracie dają to jako dodatek, ale w sumie za duże koszta dla nich by to były.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2017, 07:13
w prenumeracie dostajesz plakaty okladek z numerow, ktore zamowiles + wlepki + smycz + opaska gumowa na rękę. Tyle rzeczy ja dostalem

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4