Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 24 Września 2017, 09:24

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
[prasa]Gazeta Wyborcza 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [prasa]Gazeta Wyborcza
  Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 14:19
.....

Ostatnio edytowano Piątek, 22 Stycznia 2016, 14:20 przez mesoteric, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 14:47
mesoteric napisał(a):
Keyser a to nie w krakowie byly te akcje z uzbrojonymi izraelskimi ochroniarzami co jakichs tam ludzi pobili i blokowali ludziom dojscie do domow?

a byly w !K!rakowie , nawet bylem swiadkiem. Oprocz tego amerykanscy ochronairze prezydenta Busha zatrzymali mnie sila w knajpie, grozili smiercia a mojej dziewczynie gwałtem. Dodatkowo zostalem kilkukrotnie uderzony przez polskich policjantow i 2krotnie nieslusznie osadzony w izbie zatrzyman na czas liczony w dobach. wedle takiej poetyki wniosek powinien stwierdzac: Zydzi to kurwy; Amerykanie to stare kurwy; Polacy to stare kurwy jebane, ale jakos to mi do glowy nie przyszlo. Co innego potepianie akcji konkretnych obywateli, pewnych tendencji panujacych w spolecznosciach (glownie glupoty czy niewiedzy), jeszcze co innego potepianie polityki danego panstwa i sposobu dzialania jego sluzb, a co innego kretyński rasizm, który emanuje z kilku postów w tym temacie. Najsmieszniejsze, ze wiekszosc osob, ktore narzeka na polonofobie Żydów w nastepnym zdaniu daje jej, bogatą w rozmaite składniki niezbędne by zdrowo rosnąć, pożywkę.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 14:57
no wlasnie, widzisz, juz tam chuj z polskimi psami, ale mimo wszystko takie panoszenie sie przez obywateli izraela czy usa, w nieswoim kraju to jakas zenada, rozumiesz, o to mi sie rozchodzi, ze to moze budzic negatywny stosunek, i dziwi mnie, ze na krytyczne zdanie o zydach tak reagujesz, ze wstyd, chyba ze chodzilo tylko o wujka alfa, to wtedy OK, a krakow z malej, bo.. warszawa tez bym napisal z malej, jak widzisz tylko bezposrednio do kogos po nicku sie zwracajac pisze wielka czasami, ale no offence, nie lubie krakowa ale mimo to szanuje to miasto i jego mieszkancow.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 15:35
chaos napisał(a):
Rozpierdala mnie kurwa ultraprawicowa krucjata w imieniu czarno-białej rzeczywistości, zarzucająca gloryfikację tamtego systemu wszystkim, którzy nie opowiadają się za dziką lustracją i traktowaniem ipnowskich akt, jako jedynego, stuprocentowo rzetelnego źródła informacji. Oczywiście, rozliczenie miałoby sens, z tym że, w roku 90, a nie po dwudziestu latach.

Ja jestem ZA odtajnieniem wszelkich akt raz na zawsze, ale nie czuje się członkiem ultraprawicowej krucjaty (sic!). Nie chcę żadnej DZIKIEJ LUSTRACJI (takimi pojęciami żongluje właśnie Wyborcza). Chcę tylko, żeby akta były JAWNE i nikt nie tej prawdy nie trzymał w zamknięciu - a jaka ona jest, to każdy będzie mógł sam sprawdzić, przeczytać, wyrobić sobie zdanie, albo pozwolić zinterpretować je historykom. W czym problem? Nikt z nas nie nawołuje do kamieniowania czy prawnych represji wobec takich osób.

Co do tych 20 lat... no takie było właśnie zamierzenie całej ekipy, która jest przeciw. Najpierw odwlekać, gruba kreska, wywlekanie argumentu, że komuniści i tak poszli na duży kompromis i nie ma co ich drażnić... jak taka mówiona propaganda nie podziałała, to spoceni aparatczycy zmontowali pod wspólna banderą lewy czerwcowy i odwołali Olszewskiego - byle by odwlec to w czasie. A dzisiaj się rzuca, że już za późno... Nie śmierdzi Wam to gównem? Najpierw propaganda, gruba kreska, komisja Michnika grzebiąca w archiwach, potem w pośpiechu odwołanie Olszewskiego (akurat po tym, jak do Sejmu poszedł projekt ustawy o współpracownikach...), "wypożyczanie" akt przez Wałęsę na swój temat, które potem nie wracały do magazynów, przedłużanie całego procesu i teraz wmawianie, że jest już za późno? Nie widzicie, że coś tu jest ewidentnie nie tak? I że ci, co tak krzyczą o dzikiej lustracji, jaskiniowym antykomunizmie tak naprawdę mogą mieć (najczęściej mają...) coś za uszami?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 15:44
krytyczne zdanie o partykularnych Żydach i partykularnych sytuacjach czy nawet tendencjach jak najbardziej, za to uogolnianie go na cala populacje i okraszanie teoriami spiskowymi czy propsami dla Adolfa sprawiaja, ze mnie krew zalewa. do tego utozsamianie pojęć "Żydzi" i "Izrael", ja np jestem Polakiem i tak sie czuje, ale jezeli ktos chce mnie postrzegac w kontekscie dzialan politycznych rzadu mojego kraju (czyli np psiej sluzalczosci wobec silniejszych panstw i sojusznikow, USA tutaj oczywiscie przoduje, bo na jakos nie wyslalismy regimentu do Strefy Gazy czy Czeczenii) czy nawet pewnych inklinacji panujacych w spoleczenstwie to niech lepiej od razu wypierdala. a Krakowa mozna nie lubic, wiadomka, ja natomiast po calych latach estymy dla Warszawy po spedzeniu sylwestra w kompanii jej najlepszych synow stracilem sporo sympatii, ale co zrobic.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 15:55
chaos napisał(a):
Każdy doskonale wie, jak wyglądała praca służb bezpieczeństwa za prl-u, represje, itp. . Rozpierdala mnie kurwa ultraprawicowa krucjata w imieniu czarno-białej rzeczywistości, zarzucająca gloryfikację tamtego systemu wszystkim, którzy nie opowiadają się za dziką lustracją i traktowaniem ipnowskich akt, jako jedynego, stuprocentowo rzetelnego źródła informacji. Oczywiście, rozliczenie miałoby sens, z tym że, w roku 90, a nie po dwudziestu latach. I nie mówię o reżimowych funkcjonariuszach, sędziach, śledczych, klawiszach, etc, którzy powinni odpowiedzieć, za to co robili niezależnie od tego, kiedy to było. Wiem, że to najłatwiejsze, kierować się "ipnowską prawdą" jako jedyną słuszną, przylepiając łatki swój / agent. Zresztą, to podobnie jak z tymi żydami, debilom łatwiej żyć, kiedy mają jasno określony kształt świata i jasno uosobionego wroga, kto nie z nami, ten przeciwko nam, swój / wróg (żyd !). O ile w pewnym sensie rozumiem, że mogą tak twierdzić ludzie starej daty, w których mentalności ten antysemityzm jest zakorzeniony od tylu lat, to rozpierdala mnie i żenuje, jak widzę, jakie brednie wypisują na ten temat przedstawiciele "mojego" pokolenia, których spierdolony światopogląd każe powtarzać im mantrę, że żydzi niszczą polskę. Co lepsze, niektórzy idioci, zaciekle nienawidzący komuny, starają się gloryfikować i uciekać od jednoznacznego oceniania nazistowski reżim.

Tyfi_Tyfi napisał(a):
po2. napisałbym że A.H chciał dobrze w ich sprawie, ale zaraz dostane ostrzezenia od obroncy Narodu Wybranego.

Mocny kandydat do tytułu debila roku. Tak jak napisałem wyżej swój / obcy , teraz już nawet mod jest pro żydowski, jeśli zareagowałby na jakieś nacjonalistyczne brednie.

ty za to spokojnie o spinke roku sie ubiegaj jew loverze. od tego jest forum zeby swoje poglady wyrazac, dla Ciebie to idiotyzm, nigdy mi nie bedzie szkoda zydow za to jak odwdzieczyli sie kazdemu co im pomagał i chronil parszywe dupska.

Ostatnio edytowano Czwartek, 21 Stycznia 2010, 15:57 przez Tyfi_Tyfi, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 15:57
Michnik to trochę taki syndrom sztokholmski ma. Tak jak ktoś wyżej pisał, piękna martyrologia, ale chyba za bardzo spoufalił się ze swoimi katami, bo to, jakie poglądy teraz głosi on sam i jego wyborcze dziecko, przeraża mnie. Zresztą, dla mnie to ta sama liga w tej chwili, co Bartoszewski. Wspaniała przeszłość, ale teraz brakuje słów.

I'm on some KRS, Ice Cube, Chris Wallace shit
Main Source, De La Soul, bumpin' 2Pacalypse Now"

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 18:31
za to ich oponenci (np Ty !) - zero przeszlosci, licha terazniejszosc i niepewna przyszlosc. Smiac mi sie chce, ze konserwatywni Polacy na wzmianke o "polskim antysemityzmie" dostaja spazmów i małpiego rozumu (NIE!!!! OPLUWAJA NAS!) , podczas gdy na mlodziezowym forum o hiphopie, ktory w ogromnej czesci nawoluje raczej do tolerancji, humanizmu i swiadomosci i w dodatku jest tworzony przez Czarnych, uzywa sie nomenklatury hatecorowej i pisze o jew loverach, a lwia czesc postow traktuje o Żydach jako skonczonych chujach, karlach moralnych, sprzedawczykach i spiskowcach. brawo brawo, jestescie zbyt fajni

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 18:45
Ja tam jestem za osądzeniem, bez przesady żeby 50 latek np. nie poszedł do więzienia, wiadomo, tym naprawdę starszym można wydać jakieś symboliczne wyroki czy areszty domowe. A jeżeli w tych aktach coś jest - przecież to jest zwykłe ukrywanie dowodów, ktoś powinien wreszcie ich rozliczyć, bez pytania się posłów, bez referendów, bez jakiś komisji - przy okazji sądy by się zmodernizowało - na zachodzie na wyrok czeka się 3 - 4 tygodnie, u nas tyle samo tylko, że lat. I to wg mnie jest normalne, ogólnie przyjęte na świecie, nie rozumiem dlatego, czemu tutaj powinno się odpuszczać i tuszować całą sprawę, chować dowody itd. A takich spraw wcale nie jest mało, takich nieznanych sprawców odpowiedzialnych za jakieś napaście, katowania, morderstwa - zeby później tuszować wypadek sa setki, nie mówiąc juz o wielkich akcjach, jak np. zamach na Papieża, zabicie dzieci Kuklińskiego. Zło nie jest moim zdaniem względne, jak można się zastanawiać, czy to było słuszne czy nie, jak ktoś szedł do czyjegoś mieszkania z zamiarem uduszenia czy nawet pobicia kobiety, żeby później upozorować jakieś samobójstwo. I to nie jest jakieś moim zdaniem hardkorowo-nazistowskie podejście tylko normalne, zawsze tak było i zawsze powinno być nie ? :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 18:59
to bardziej dlatego, że Żydzi cały czas zbierają bonusy za II WŚ aka biedny udręczony naród, nie tylko przez Niemców, ale przez tych strasznych szmalcowników z Polski. a kiedy my próbujemy dowieść, że Katyń to było ludobójstwo to świat nabiera wody w usta. Każdy szmalcownik obciążą sumienie polskiego narodu. ale już stalinowski sędzia nie jest żydem, jest komunistą.

Prosty przykład. Kilka lat temu na ukrainie ukradziono dzieła Schulza. Żydzi zwyczajnie wywieźli je do siebie, bo Schulz był Żydem. i nie oddali. tzn. ukraina jest włascicielem dzieł, ale wiszą w Izraelu. Bo Żydzi tak chcieli.

i chaos, jeżeli ktoś ma fanatyczne podejscie do lustracji to tylko lewa strona. na prawicy powstawało wiele pomysłow na lustracje o różnym zakresie, ale dla wybiórczej to wszystko to zło najgorsze.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 20:40
Przepraszam kurwa bardzo, ale PODSTAWĄ PODSTAW do nielubienia żydów jest wpierdolenie ich (na siłę!) na miejsce, gdzie teraz mają Państewko, kosztem okolicznych Państw i za przyzwoleniem całego świata. To jest skandal.

Po 2gie ich panoszenie się i myślenie, że wszystko im wolno. Nie jestem żadnym antysemitą, ale jakbym był kimś ważniejszym w tym Państwie, to chętnie ukróciłbym przywileje tych idiotów i traktował ich jak wszystkich (w razie jakieś wycieczki z izraela czy coś).

Zdaję sobie sprawę, że przed wojna w polsce było dość sporo żydów, ba nawet moje miasto było w większości żydowskie, tak samo miasto obok (gdzie notabene jest cmentarz żydowski, na który jak byłem w podstawówce zabierała nas Pani na lekcjach i zjeżdżaliśmy na sankach między grobami - przypadek redakcja). Jednak przechodzą samych siebie w tym momencie i CIESZĘ SIĘ że odgradzają się murem od swoich sąsiadów, należy ich wszystkich odizolować i może wreszcie trochę spokornieją.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 20:45
Keyser napisał(a):
za to ich oponenci (np Ty !) - zero przeszlosci, licha terazniejszosc i niepewna przyszlosc

Owszem, ale ich oponenci to nie tylko tacy ludzie jak ja. I nie mam tu na myśli oszołomów pokroju Ziemkiewicza, ale np. Herberta, który w Twoją "teorię" na pewno się nie wbija ;) Zresztą co to w ogóle za gadanie, mówimy o Michniku, nie o mnie.

Dalsza część posta chyba się nie tyczy już mnie, bo ja do Żydów absolutnie nic nie mam, a "Wyborcza" to dla mnie bardziej "Wybiórcza", a nie "Żydowska" czy "Koszerna"...

I'm on some KRS, Ice Cube, Chris Wallace shit
Main Source, De La Soul, bumpin' 2Pacalypse Now"

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 22:28
Cytuj:
Każdy szmalcownik obciążą sumienie polskiego narodu. ale już stalinowski sędzia nie jest żydem, jest komunistą.

no wlasnie, pytanie jest takie, czy najpierw jestes Polakiem i Żydem, a potem szmalcownikiem i stalinowskim zbrodniarzem, czy na odwrót. ja uwazam tak - najpierw jestes czlowiekiem, potem szmalcownikiem i stalinowskim zbrodniarzem, a na koncu Żydem czy Polakiem.

Problem z Herbertem polega na tym, ze prawa strona sceny politycznej po jego smierci przywlaszczyla sobie jego dorobek, mysli i idee, po czym wsadzila je na sztandar, ktorym wymachuje przy kazdej nadazajacej sie okazji, jednoczesniej plujac na takiego Milosza. W mojej optyce wyslugiwanie sie zmarlym to hanba, zwlaszcza ze nie byl on postacia jednoznaczna, a tym bardziej jasno opowiadajaca sie po ktorejkolwiek stronie dychotmii prawo-lewo;

Cytuj:
but you know what the fuck I think is just pathetic and gay
when niggaz speculate what the fuck 'Pac would say
you don't know shit, about a dead mans perspective
and talking shit will get your neckbone disconnected

to tak około tematu. i z innej beczki - swego rodzaju epitafium dla Herberta - "Tren spadkobiercow", mozna tez posluchac http://www.youtube.com/watch?v=R-cinsNzXUI

Cytuj:
Teraz, kiedy leżysz w czółnie pod całunem
Z obolem ojczyzny pod głazem języka
Wszelka rozmowa jest już niemożliwa

Bo wielka wrzawa po tej stronie rzeki
Gasną subtelne odcienie milczenia
Grzmot fajerwerków tłumi światła strunę

Odpływasz w płaski wizerunek rycin,
Który umiałeś być Panem Cogito,
Miastem, pamięcią i śladem na śniegu

Więc jakiż z Ciebie partner dla nas - żywych
Niezakończonych, więc jeszcze wszechmocnych
Nienasyconych piołunem zdobyczy?

Będziemy zatem rozszarpywać schedę
Słów przemyślanych, myśli przebolałych
Każdy dla siebie, każdy podług siebie

Tak się zbroimy Twoim arsenałem
Przeciwko sobie i przeciwko Tobie
Bo tylu nas przecież jest - a spadek jeden

Zsiwiałe drzewo z korą krwi Marsjasza
Pójdzie na opał traktatów o sztuce
Wyjałowionych z pamięci i bólu

Wierność skrzywdzonym, która nie przebacza
Ale potrafi współczuć i rozumieć
Przyjmie służbę w sztabach prokonsulów

Co ulepione - będzie potrzaskane
Co ukochane - spłynie w zapomnienie
Co da się pożreć - zostanie pożarte

Tylko żurawia krzyk trwogi nad ranem
Obudzi czyjeś bezsilne cierpienie
Jedyne Złote Runo czegoś warte

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
admin

Wysłano: Piątek, 22 Stycznia 2010, 00:32
Kaaban napisał(a):
(...)
( przypadek redakcja)
(...)

tego pierwszego akapitu to nawet nie chce mi się komentować.

i skrót przyp. nie oznacza przypadek, tylko przypis. panie redaktorze.

uf, mam szczęście, że Keyserowi chce się dyskutować.

People you grew up with, layin in a coffin

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW

Wysłano: Piątek, 22 Stycznia 2010, 00:52
Cytuj:
no wlasnie, pytanie jest takie, czy najpierw jestes Polakiem i Żydem, a potem szmalcownikiem i stalinowskim zbrodniarzem, czy na odwrót. ja uwazam tak - najpierw jestes czlowiekiem, potem szmalcownikiem i stalinowskim zbrodniarzem, a na koncu Żydem czy Polakiem.

no i własnie u Żydów drażni mnie to, że traktują to bardzo wybiórczo. mało tego wystarczyło oskarżyć polski rząd o antysemityzm, żeby uniemożliwić ekstradycje Heleny Wolińskiej. wyobrażacie sobie co by się stało, gdyby nie doszło do ekstradycji Demianiuka? skandal niemożliwy do opisania. ale wystarczy być żydem i już się stosuje inne standardy. smutna prawda.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 22 Stycznia 2010, 09:02
no mnie tez to wkurwia, ale wydaje mi sie ze lepiej, kiedy mowi sie o tym z rozsadkiem, nie ruzcajac epitetami i teoriami spiskowymi i nie okopujac sie na stanowisku ideologiczno-politycznym, bo w ten sposob istnieje duzo wieksza szansa, ze ktos tego wyslucha. Np wydaje mi sie, ze ja jako "lewak" mialbym duzo wieksze szanse dotrzec z uwagami na temat chujowosci niektorych poczynan Izraela czy przekonan wielu Żydow na temat Polski do szerszego audytorium niz ktos, kto jasno deklaruje sie jako prawicowiec konserwatysta. Niestety polskiej lewicy takie kwestie raczej nie interesuja.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 22 Stycznia 2010, 10:38
GW,to nie jest gazeta tylko partia polityczna,tam wszyscy maja prawie te same poglady,czyli codzienna jazda z pis,tvp,krytykowanie prawicowych programow,wyznaczanie swoich autorytetow,czyli tzw srodowisko wyborczej.Drugim zjawiskiem cechujacym ten tytul jest walka z kibicami,nazywanymi zawsze kibolami,iti vs Legia,to taki najbardziej znany przyklad,ale u nas lokalna wyborcza a szczegolnie jeden redaktor co chwile wypisuje o kibolach Elany rzadzacych klubem,zadymach,prezesie ktory pobil czarnego po pijaku,a gdy ''kibole''zrobili akcje na gwiazdke dla domow dziecka to opisal to jako akcje propagandowa,wrecz namawial dyrektorow aby nie przyjmowali prezentow,raz sie zagalopowal i zyczyl nam upadku,co ciekawe ow redaktor jest fanem zuzla i jego zachwyty nad tym sportem wszystko wyjasniaja-taki obiektywizm.
redaktorzy wyborczej to cyngle jak ich kiedys nazwal ich byly kolega,pisza artykul na zampowienie,a jezeli chodzi o lustracje to sprawa maleszki pokazala dlaczego tak sie przedtym to srodowisko broni

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Stycznia 2010, 10:56
szkoda że usuneli link do artykułu Seweryna Blumsztajna "Moi narodowi bohaterowie" to jest dopiero kupa śmiechu

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 23 Stycznia 2010, 01:30
handitto napisał(a):
szkoda że usuneli link do artykułu Seweryna Blumsztajna "Moi narodowi bohaterowie" to jest dopiero kupa śmiechu

No to już był skandal po całości, tego bełkotu o "śmiesznych przebierańcach" (to o grupach rekonstrukcyjnych) i o "prawdziwych narodowych bohaterach (to o brudasach z Antify) nie dało się czytać, nic dziwnego, że wyjebali linka.

A Ty Keyser przeczytaj jeszcze raz posty Kamilsa z tego tematu, a potem przeczytaj je jeszcze raz i jeszcze raz jak nie pomoże, walisz tu jakies farmazony o forum rapowym czy jakies wiersze spisujesz, a on przedstawia fakty...

Ja mam cały czas w pamięci jedno - sprzątamy na Powązkach Wojskowych z kolegami z Legii kwatery Powstańców z Batalionu Miotła, w pewnym momencie na teren cmentarza wchodzi grupa ok. 100 żydów.
Stają wokół kwater uliczkę obok tych które sprzatamy i od razu otaczają ich smutni panowie z giwerami. 10 minut później podchodzi do nas ochroniarz z Powazek z jednym z tych "komandosów" i wali do nas z tekstem, że mamy opuścić teren cmentarza. :shock:
Pytamy dlaczego, a on na to, że nasza obecnośc przeszkadza wycieczce z Izraela. :roll:
Próbujemy się dowiedzieć w jaki sposób przeszkadzamy skoro nikt się nie śmieje, nie ma krzyków, a nawet w sumie rozmów między sobą tylko kazdy zapierdala z grabiami, szczotkami itp. i robi swoje.
Usłyszeliśmy, że "Przeszkadza sama wasza obecność" na co odpowiedzieliśmy, że w takim razie niech spierdalają bo wyjść napewno nie wyjdziemy, mamy robotę do zrobienia i chuj nas obchodzi, że komuś się to nie podoba.
Próbowali jeszcze raz nas wywalić ale stwierdziliśmy, że nie ma opcji żebyśmy wyszli i w końcu dali spokój, swoje zdanie na temat takiego zachowania mam.

Do tego dochodza opowieści znajomego który w Sheratonie w Krakowie pracował i opowiadał co się dzieje jak młodzi żydzi przyjeżdzają Oświęcim zwiedzać, wypowiedzi w Knesecie na temat Polski w czasie wizyty Bartoszewskiego, wynoszenie na piedestał mordercy Tewje Bielskiego itp.

Jebię ich po całości i w dupie mam czy ktoś mnie nazwie antysemitą - nie mam absolutnie żadnych podstaw żeby ten naród darzyć estymą. Nie tylko oni ginęli w czasie wojny, a jakoś tylko oni zgarniaja cały czas profity....

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Sobota, 23 Stycznia 2010, 02:00
CywiL napisał(a):
handitto napisał(a):

No to już był skandal po całości, tego bełkotu o "śmiesznych przebierańcach" (to o grupach rekonstrukcyjnych) i o "prawdziwych narodowych bohaterach (to o brudasach z Antify) nie dało się czytać, nic dziwnego, że wyjebali linka.

A Ty Keyser przeczytaj jeszcze raz posty Kamilsa z tego tematu, a potem przeczytaj je jeszcze raz i jeszcze raz jak nie pomoże, walisz tu jakies farmazony o forum rapowym czy jakies wiersze spisujesz, a on przedstawia fakty...

Ja mam cały czas w pamięci jedno - sprzątamy na Powązkach Wojskowych z kolegami z Legii kwatery Powstańców z Batalionu Miotła, w pewnym momencie na teren cmentarza wchodzi grupa ok. 100 żydów.
Stają wokół kwater uliczkę obok tych które sprzatamy i od razu otaczają ich smutni panowie z giwerami. 10 minut później podchodzi do nas ochroniarz z Powazek z jednym z tych "komandosów" i wali do nas z tekstem, że mamy opuścić teren cmentarza. :shock:
Pytamy dlaczego, a on na to, że nasza obecnośc przeszkadza wycieczce z Izraela. :roll:
Próbujemy się dowiedzieć w jaki sposób przeszkadzamy skoro nikt się nie śmieje, nie ma krzyków, a nawet w sumie rozmów między sobą tylko kazdy zapierdala z grabiami, szczotkami itp. i robi swoje.
Usłyszeliśmy, że "Przeszkadza sama wasza obecność" na co odpowiedzieliśmy, że w takim razie niech spierdalają bo wyjść napewno nie wyjdziemy, mamy robotę do zrobienia i chuj nas obchodzi, że komuś się to nie podoba.
Próbowali jeszcze raz nas wywalić ale stwierdziliśmy, że nie ma opcji żebyśmy wyszli i w końcu dali spokój, swoje zdanie na temat takiego zachowania mam.

Do tego dochodza opowieści znajomego który w Sheratonie w Krakowie pracował i opowiadał co się dzieje jak młodzi żydzi przyjeżdzają Oświęcim zwiedzać, wypowiedzi w Knesecie na temat Polski w czasie wizyty Bartoszewskiego, wynoszenie na piedestał mordercy Tewje Bielskiego itp.

Jebię ich po całości i w dupie mam czy ktoś mnie nazwie antysemitą - nie mam absolutnie żadnych podstaw żeby ten naród darzyć estymą. Nie tylko oni ginęli w czasie wojny, a jakoś tylko oni zgarniaja cały czas profity....

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ostatnie dwa zdania Cywil nic tylko podbić. A ta historia na powązkach to kurwa jakas kpina, "bo wycieczka z izraela" - to oni maja swój kraj...

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona