Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 25 Września 2017, 10:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Koniec nowego "KLANU" 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Koniec nowego "KLANU"
  Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 10:33
http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1114804327

Eh, Polska, Polska, Polska... Szkoda...

Może jeszcze się odrodzi?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post Re: Koniec nowego "KLANU"
  Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 10:37
to pewnie spisek slg i hhpl, żeby wyeliminowac konkurencję :twisted: (żartuje)... pewnie, że szkoda... no ale co tu dużo dodać... tylko milionerzy mogą sobie pozwolić na takie pisemko :?

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 10:58
a ile ten Klan kosztował ?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 11:09
Kosztował za dużo, to prawda.
Szedł torem na tyle ambitnym, że często nudnym. To też prawda.
Ale żałuję bardzo, bo jeśli mieć konkurencję to tylko na takim poziomie merytorycznym.
Jest to też dowód na to, że polska publika hh jest generalnie mało wymagająca, i niestety... cokolwiek głupia, niechętna do rewolucji i odkrywania. Słuchając i Calaka i Lexusa, ludzi których znam prywatnie i bardzo cenię, kiedy mówili o formule pisma, niestety zdawałem sobie sprawę że to nie na nasz rynek.
A reperkusje upadku Klanu są przykre z jeszcze jednego powodu. Teraz przy próbie forsowania ambitniejszych wykonawców w SLG będziemy słyszeć "Klan forsował ambitniejszych, chcecie tak skończyć?"

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 11:17
przecież ja bym sobie kupił tego Klana tylko że kto to słyszał żeby po gazetke jeździć do Warszawy 400 kilosów... bez kitu

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 12:00
ale ile konkretnie ta gazetka kosztowała ?

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 12:13
EverlasT napisał(a):
ale ile konkretnie ta gazetka kosztowała ?

11.99

co do klanu to szkoda :( spodobalo mi sie to pismo (mimo ze tylko 1 numer wyszedl w "nowym wcieleniu"...)

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 12:52
wielka szkoda:((( bardzo podobał mi się pierwszy numer, ale jak napisał flintstone, polska publika hip hopowa jest mało wymagająca co do takich przedsięwzięć i muzyki jaka jest w nich promowana.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 13:37
12 zł bez płytki no to za dużo Ślizg ma cd i za 7zł idzie wg mnie to jest tanio.Pozatym Klanu sie nie można dostać :?

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 13:41
byla plyta... ale zupelnie niepotrzebna (jak dla mnie) - hemp gru singiel

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2005, 13:52
Niestety :(

Faktycznie - Klan był dość drogi, ale z drugiej strony był na bardzo wysokim poziomie graficznym i na dobrym papierze. Szkoda wielka, bo tak naprawdę w żadnym innym magazynie nie można było znaleźć tylu ciekawych informacji, recenzji i artykułów odnośnie tego mniej popularnego i topowego nurtu w muzyce. Ślizg jest bardzo dobrym magazynem mainstreamowym, ale niestety - stety nie ma w nim za dużo tekstów o ambitniejszej muzyce.

Żal mi przede wszytskim wszystkich ludzi, którzy tyle serca włożyli w to, aby klan się odrodził. Szkoda, że trafili na jakiś nienormalnych chyba właścicieli, bo co to za ewenement - zamknąć magazyn po 1 numerze, szczególnie jeśli był kiepsko promowany i dystrybuowany?! Polska rzeczywistość :(

Powrót do góry
  Wysłano: Niedziela, 1 Maja 2005, 08:35
Zamykanie po pierwszym numerze? to sie zdarza. Ja tez zaluje, bo kupowalam klan od pierwszych numerow, (co prawda do 11 czy 12 numeru, bo pozniej zrobilo sie drogo, a w internecie na zachodnich stronach bylo wiecej i za friko) ale postawcie sie w roli kogos kto to finansowal. Bo wbrew pozorom Loop nie upadl, co znow powraca przy tym temacie, na Loopa po prostu nagle zabraklo nam czasu. A Klan to byla gazeta zrobiona jednak ambitnie, ale z mysla, zeby dawala jakies dochody, zeby mozna bylo zaplacic drukarni, dziennikarzom. Tak mi sie wydaje, chyba, ze nie?

Opcja ze Steezem okazala sie podobna- jeden numer i po krzyku. Wedy niewiele osob wiedzialo, ze w ogole cos takiego wyszlo

u nas poprostu jest dziwna polityka oparta na idei "jak cos jest dobre, to sie sprzeda od razu, a o reklamie pomyslimy pozniej a noz nie bedzie potrzebna..."

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Maja 2005, 09:37
a ja nie mialem kasy na 1 nr ale w jakims obskurnym kiosku znalazlem ierwszy numer po dwoch tygodniach od upadku i mi sie podoba a jk by obnizyki cene do 9.90 to bym kupoowal na 100%

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Maja 2005, 17:04
To przez to, że mieli HG na okładce :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 30 Maja 2005, 17:24
coś w tym jest. pismo reklamowane jako ambitne a z hg na okładce? żadnego tłumaczenia nie przyjmę a już napewno nie w stylu że ten album był wyczekiwany najbardziej w polskim światku rapowym.
poza tym w kraju gdzie większość to idioci, skąpcy i złodzieje nie ma zapotrzebowania na takie pismo, sam nie kupiłem z tym że ja nie kupiłem z tego względu że klan to był klan tymona i wykorzystanie nazwy od nowa, wydawanie mi się nie podobało.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Maja 2005, 23:03
No tutaj słuszna uwaga co do okładki- byłem mocno zdziwiony, że HG ją zdobi (gra słów, tej),ale możliwe, że taki zabieg miał na celu przyciągnięcie do magazynu tych, co po przeczytaniu obszernego materiału o HG przerzucą parę stron więcej, przeczytają o Pete Rocku, wpiszą sobie w eMule'u czy innym p2p własnie "Piotr Skała" :P, ściągną i stwierdzą, że to też jest w porządku (bo, że uznają, że to jest lepsze od HG jest raczej mało prawdopodbne, biorąc poprawkę na to, że to właśnie Ci dwaj panowie na okładce ich przyciągnęli do magazynu). Peace.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 5 Czerwca 2005, 14:55
wszystkie ambitne pisma hip hopowe upadają. poza loopem. mam nadzieję, że sie odrodzi. w każdym razie moent czy blek to były świetne gazety. już ich nie ma, wiadomo z jakich powodów. nawet dos dedos zniknął. trzymał się długo, ale jak zabrakło calaka to nie mogą się podnieść.

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Niedziela, 5 Czerwca 2005, 15:04
dill-o napisał(a):
wszystkie ambitne pisma hip hopowe upadają. poza loopem. mam nadzieję, że sie odrodzi. w każdym razie moent czy blek to były świetne gazety. już ich nie ma, wiadomo z jakich powodów. nawet dos dedos zniknął. trzymał się długo, ale jak zabrakło calaka to nie mogą się podnieść.
wlasnie trzymam w rekach nowy DSDS. lipa panie! jakiś nieurodzaj w tym miesiącu. SLG nienajlepszy numer, dsds tez...

wydaje mi się że jakiś popyt ambitniejsze pisma chyba jest/byłby...

pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Czerwca 2005, 15:09
aktualny numer ślizgu jest dobry. mi się podoba. co do dosdedosa to już nie będę kupować bo kadra dziennikarska jest....lipna :(

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Czerwca 2005, 15:14
ale Calaka ladnie zrobili z tym Klanem, co by nie mowic, niektore akrtykuly byly mulace jak ten o Stones Throw, ale recenzje 12" czy wywiad z Epromem to dobry byl, a z checia bym sobie przeczytal ten wywiad z Fat Jon`em czy Abstract Rude`em co mialby byc w nowym numerze

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona