Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 20 Października 2019, 10:53

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[prasa] MACHINA |wywiad z Peją 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [prasa] MACHINA
  Wysłano: Piątek, 4 Września 2009, 20:59
w najnowszej machina dodatek w postaci filmu DVD

Obrazek

a w grudniu American History X
będzie to pierwsze wydanie tego na DVD
przedtem ukazał sie tylko na VCD

Powrót do góry

Post Re: [prasa] MACHINA
  Wysłano: Czwartek, 14 Stycznia 2010, 16:34
Cytuj:
(onomato) PEJA

Po głośnej bijatyce podczas Twojego koncertu w Zielonej Górze, Hirek Wrona wypowiedział się jako specjalista od „nałogu alkoholowego Peji”. Zaskoczyło Cię to?

Niekoniecznie. Nie rozumiem jednak, dlaczego Hirek upublicznił nasza prywatna rozmowę. Możliwe, że ludzie teraz będą na mnie patrzeć jak na alkoholika. Gdy zobaczą mnie z piwem, powiedzą: „O, wrócił do nałogu”, a złośliwi, że topię się w kieliszku. To, że poszedłem na kilka spotkań, chcąc zgłębić problem, to moja prywatna sprawa.

Ale to już przestało być tajemnicą.

No, przestało. Jestem w tym biznesie nie od dziś i wiem, jak to funkcjonuje – piją wszyscy. Jestem więc czujny i jeśli widzę, że mam nieprzeparta ochotę się napić, to zasięgam rad specjalistów, a nie ma lepszych terapeutów niż trzeźwi alkoholicy w AA. Przecież nie pójdę do pani doktor, która przepisze mi lek na to, żebym pił tylko sok, prawda? Na tym to polega. Zresztą poruszam problem alkoholowy na każdej płycie, rapuję: „Ludzie takich jak ja zwą alkoholikami” i moi fani przyjmują to z kciukiem do agory, ale jeśli mówi to dziennikarz muzyczny w poważnym programie, to może mi zaszkodzić. A ja mam świadomość zagrożeń, jakie niesie za sobą picie. Wolę zapobiegać, niż leczyć.

Często kłamiesz?

Tyle, co każdy.

Cztery razy dziennie?

Nie mam obecnie powodów. Czasem oszukam siebie. Żeby sobie coś wytłumaczyć, nie przyjmuję do wiadomości faktów, ale najczęściej i tak potem muszę się z tym zmierzyć, więc to jest tylko takie oddalanie problemu. Jestem szczery dla przyjaciół, rodziny, kobiety, chociaż z tą szczerością to też czasem niedobrze. Jak się jest zbyt szczerym, to pewne rzeczy mogą być wykorzystane przeciwko tobie, więc czasem lepiej milczeć. Kiedyś kłamałem doskonale. Moją poprzednia narzeczona okłamywałem często.

Patrzyłeś jej w oczy tymi Twoimi niebieskimi oczami, tak jak mnie teraz, i łgałeś?

Knułem, kombinowałem, piłem. Ale takie życie to przeszłość. Konsekwencją mojego życia rapera bawidamka było zapalenie trzustki …

Więcej w Machinie

http://www.machina.pl/cms/artykuly/1,552,31,art.html

Powrót do góry
Post Re: [prasa] MACHINA |wywiad z Peją
  Wysłano: Sobota, 16 Stycznia 2010, 11:49
Kurwa :wtf: czepiacie sie Rycha. Nie widziecie, ze nie moze wpierdalac tlusto i nie moze jechac na anabolikach? Troche wspolczucia.. :wtf:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 09:23
Ogólnie dobry numer Machiny, bo jest obszerny wywiad z Brylewskim z Izraela, ciekawa postać. Na płycie American Hisotry X.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 13:29
Rzuciłem okiem na ten wywiad w Empiku, chujowy, i beka jest ze zdjęcia Ryszarda z ekipą (między innymi Doniu).

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Stycznia 2011, 13:10
Może kogoś zainteresuje - sporo hip-hopu w styczniowej "Machinie":
- na dvd dokument "Biggie & Pac", polecam kto nie oglądał, choć trochę beka z polskich napisów
- krótka zapowiedź "Watch The Throne" jako jednej z najważniejszych premier 2011
- krótki artykuł o planowanym powrocie Vanilla Ice :lol:
- strona z Vieniem, polecam do pośmiania się, gdy pisze o tym jak powstają jego teksty
- artykuł Flinta o horrorcore
- wywiad z Pihem
- recenzje m.in.: "Pół Żartem Pół Serio", "Złodzieje Zapalniczek", "Pilot Talk 2" (choć werdykt to jakaś kpina), "Reggie", "Pink Friday" oraz ...:"Teflon Don" i "Trill O.G." (Calak ma refleks)
- Lauryn Hill i Arrested Development w rankingu najlepszych koncertów unplugged
- długa recenzja "Decoded", czyli autobiografii (powiedzmy) Jay-Z

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2