Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Października 2017, 10:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
[książka] Rhonda Byrne - Sekret 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [książka] Rhonda Byrne - Sekret
  Wysłano: Wtorek, 14 Września 2010, 10:12
Cytuj:
Książka, która zmieni całe Twoje życie. Poznając Sekret, dowiesz się, jak mieć wszystko, czego pragniesz, być, kim pragniesz, i mieć, czego pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś. Poznasz prawdziwą wielkość, jaka czeka cię w życiu . Fragmenty Wielkiego Sekretu odnajdywano na przestrzeni dziejów w tradycjach ustnych, w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych. Po raz pierwszy wszystkie jego elementy zostały zebrane w tej niewiarygodnej książce, której lektura może mieć fundamentalne znacznie dla wszystkich jej czytelników. Dowiesz się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia - czy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Zaczniesz pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą masz w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień twojego istnienia. Sekret zawiera w sobie mądrość współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Stosując wiedzę Sekretu, ujawniają niezwykłe historie zwycięstwa nad chorobą, zdobycia ogromnego bogactwa, pokonania przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe. Wiedza ta była przekazywana przez wieki, pożądana, skrywana, gubiona, kradziona i kupowana za ogromne sumy. Ów prastary Sekret rozumieli najwięksi ludzie w historii: Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein - wraz z wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami. Teraz Sekret ujawniamy światu. http://thesecret.tv/movie/trailer.html Rhonda Byrne, jak każdy z nas, odbyła własną podróż odkrywczą. W jej trakcie zebrała wspaniały zespół pisarzy, duchownych, nauczycieli, filmowców, projektantów i publicystów, by ujawnić światu Sekret i dzięki swej wizji przynieść radość milionom.

czytaliście? wierzycie w takie coś?
czytałem ponad rok temu, strasznie mnie wkręciła, pomaga myśleć pozytywnie, uwierzyć w siebie, itp. chyba znów muszę ją przeczytać, by uwierzyć w niemożliwe.

Powrót do góry

Post Re: [książka] Rhonda Byrne - Sekret
  Wysłano: Wtorek, 14 Września 2010, 10:29
Ten opis skłonił mnie żeby to przeczytać, ale tylko i wyłącznie dla beki.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Wtorek, 14 Września 2010, 11:27
też na początku myślałem, że to jakiś pic na wodę. nigdy w takie bzdury nie wierzyłem, ale jak się poczyta to daje trochę do myślenia. mi np. ciężko wkręcać sobie takie teksty, ale znam takie osoby, które starają się żyć na podstawie tej książki, choć w małej części. przeczytaj, nie jest gruba i oceń. ;)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Września 2010, 17:23
Mam w domu tą książkę. Nie wiem, jak można czytać w kółko to, że wszechświat daje Ci to o czym myślisz. Po 50 stronach poległem, bo ja nie potrafię sobie takich rzeczy wkręcić. Może komuś pomogło, to spoko ;), ale jeśli o mnie chodzi to nie lubię czytać kilku zdań napisanych na 1000 różnych sposobów.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 12 Października 2010, 15:40
Podbije, bo koleżanki poleciły i chyba sprawdzę, mimo, że nie czytam wielu książek.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Października 2010, 16:32
Obrazek

Wyglądam przez okno, na oczach mam sen, a Grochów się budzi z przepicia.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Października 2010, 18:04
Wierzyć - wierzę.
Warte przeczytania, ogarnięcia i wprowadzenia chociaż w małej ilości w życie.
Dla leniwych polecam film "Sekret", a dla mniej leniwych książkę "Potęga podświadomości" która mówi o tym samym.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Listopada 2010, 19:01
Myślę, że prawo przyciągania działa, ale setki książek i innych gówien o tym samym mnie śmieszy.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Września 2014, 17:44
dzisiaj jak jadłem kolację i myślałem o życiu to przypomniałem sobie o tej książce, no to co wbiję na ślizg i napiszę co o niej myślę

zacznę od tego, że jeżeli kiedykolwiek wpadnie mi do głowy, że wielkość głupoty ludzkiej może mnie jeszcze zaskoczyć niech ktoś mnie jebnie w łeb, poważnie, ta książka to maszynka do robienia pieniędzy na mało rozgarniętych(a może ogólnie na ludziach? bo już naprawdę poważnie wątpię w ten gatunek, no offence użytnicy slg xd), jak przeczytasz dwie strony(albo jedną już nie pamiętam, czytałem rok temu, dwie absolutny max) to już możesz dalej nie czytać, bo w kółko jest pierdolenie o tym samym, a chodzi o to, że jak sobie myślisz, że coś ci się uda to to ci się uda, a jak myślisz, że nie to ci się nie uda i chuj, wszechświat tak działa, przyznam, że dobrze sobie ktoś wymyślił tę teorię, bo ona jest niepodważalna, nie udało się? myślałeś za mało pozytywnie, a za dużo negatywnie, kto nie umie krytycznie myśleć bardzo łatwo sobie wkręci, że to działa, dochodzi nawet do takich absurdów, że myśl pozytywna jest liczona podwójnie w stosunku do negatywnej, jakaś pojebana siła liczy te myśli z twojej głowy przy tym założeniu i jak masz punkt na plus to zsyła to o czym myślałeś, tutaj wyjebałem na głos, idąc myślą przewodnią książki zgadnijcie jak autor tłumaczył holocaust... :mrgreen: :mrgreen:

podsumowując: gówno i kurwa raso ludzka co jest z tobą!?

nie chcą żebyś pił, chlał, był poetą i walczył

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ]