Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 17 Października 2018, 23:52

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
[film/serial] PitBull 

Film Czy Serial ?
Film 5%  5%  [ 7 ]
Film 5%  5%  [ 7 ]
Serial 45%  45%  [ 66 ]
Serial 45%  45%  [ 66 ]
Liczba głosów : 146

[film/serial] PitBull 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [film/serial] PitBull
  Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2012, 11:10
Na yt też są wrzucone.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Kwietnia 2012, 20:30
Przez święta obejrzałem cała serie, mistrzostwo. :wink: Despero, Gebels :wink: Szkoda Władka, Renata dość wykurzająca... Łapka pod koniec też nie zachwycał, w pierwszej akcji wzorowy mąż, ojciec, a na koniec... :roll: Nielat na początku średniawo, ale wyrobił się w chuj, strata przez ten wyjazd do Irlandii. Brak Metyla i Gajosa w III tez na minus.. ogólnie jeden z najlepszych (najlepszy?) polskich seriali sensacyjnych!

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Listopada 2012, 01:02
Znów archeolog, ale to mój ulubiony polski serial także muszę się tu wpisać. Niestety następna seria nie powstanie. Mialem przyjemność rozmawiać z Królikowskim i propsując go za rolę w tym serialu, zadałem pytanie czemu nie kręcą tego dalej. Odpowiedź brzmiała, że nikt nie chce wywalić na to kasy, a TV woli puszczać seriale pokroju M jak Miłość, bo lepsza oglądalność. Z resztą mówił, że on sam jak i reszta ekipy bardzo jarał się tym serialem i żałuje mocno, że dalej nie kręcą.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Listopada 2012, 01:22
To że nie będzie to było wiadomo. Nawet lepiej.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Listopada 2012, 15:41
Dla mnie również to najlepszy serial PL. Każdy z głównych aktorów wzniósł się chyba na wyżyny swoich możliwości. No ale wiadomo 1 i 2 seria > 3 seria.
I mimo, że to kozacki serial, to nie chciałbym już kontynuacji, bo to już by nie było to samo i tylko pogorszyłoby mi wrażenie o nim.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Listopada 2012, 08:15
Też nie chciałbym kontynuacji bo to już trochę nie te czasy, byłby zapewne inny reżyser itp. i mógłby cały czar tego serialu popsuć. Ogólnie to oglądałem już chyba 6x wszystkie sezony i wracam co jakiś czas jak zdąży mi się trochę zapomnieć :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 26 Grudnia 2012, 14:14
kurwa jaki ten serial jest genialny, w ciagu ostatnich 2-3 tygodni obejrzalem wszystkie 31 odcinkow dwukrotnie, JESTEM ROZJEBANY OGOLNIE, juz kilka razy podchodzilem do tego serialu, nie wiedziec czemu zawsze rezygnowalem jakos w polowie drugiego sezonu :dunno: chyba obejrze jeszcze raz, dopiero przy drugim podejsciu zauwazylem, jak gebels rozmawiajac z krzysztofem, partnerem witalija kalugina pytajac go 'kiedy ostatni raz widzial pan kalugina?' wypycha jezykiem policzek, (taka aluzja do lodzika, no wiecie ocb, jak szanowny pan prezydent tutaj), nie wiem, czy to bylo zamierzone, ale plakalem z beki, a jestem pewien, ze takich smaczkow jest jeszcze wiecej.

soundtrack do mojego podpisu: http://www.youtube.com/watch?v=IHbG-_yTSsY :lol: :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Lutego 2013, 20:03
oglądam właśnie jeszcze raz, akurat jestem na odcinku z Magdalenką. niesamowity serial. doszedłem do wniosku, że również, bardzo smutny - niektóre rozmowy z zabójcami po przesłuchaniach - masakra.

a odcinek w Magdalence to jest rozpierdol czystej wody.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lutego 2013, 12:20
Odcinek z wyrzuceniem dziewczyny z pociągu do tej pory powoduje u mnie wkurwienie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Sierpnia 2013, 03:45
Ja dziś zacząłem oglądać, dokładnie to o 1 i teraz będę zaczynał oglądać 4. odcinek 1 Sezonu! Kozacki serial!

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Sierpnia 2013, 04:35
Kolejna noc zerwana na tym zajebistym serialu, jeszcze jeden odcinek obejrzę.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Sierpnia 2013, 10:05
longer co to za marny avatar?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Lipca 2014, 14:29
Opala się powiesił

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Lipca 2014, 14:56
No kurwa mać, dopiero co go widziałem w tym trailerze Vegi, wiadomo coś więcej?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Lipca 2014, 17:48
co to za trailer?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 27 Lipca 2014, 17:58
https://www.youtube.com/watch?v=P23K2Eud_9A

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Lipca 2014, 18:36
O kurwa. Szkoda gościa

Trzeba się jakoś ubrać bo wiosenka przychodzi

FREE PROBLEM!!!

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Lipca 2014, 18:38
Kilka słów Patryka Vegi na temat tragicznych losów Opali.

Patryk Vega napisał(a):
Smutne. Sławek Opala powiesił się na kablu od ładowarki w sobotę w nocy. Ale prawda jest taka, że umarł wiele lat wcześniej.
Rodzice znaleźli powieszonego Sławka w ich mieszkaniu - w sobotę około 1:00 w nocy. Powiesił się na drzwiach do pokoju, przywiązując do klamki kabel od ładowarki telefonu, z którego zrobił pętlę wisielczą. W normalnych okolicznościach coś takiego wskazywałoby na impulsywne, nie zaplanowane działanie, wykonane w depresji podkręcanej alkoholem. Ale w przypadku Sławka była to śmierć z opóźnionym zapłonem. Jego życie skończyło się, gdy przestał być psem po tym, jak wyrzucili go ze stołecznej w związku z podejrzeniem postrzelenia swojej dziewczyny w ciąży. To była tragedia grecka, bo Sławek zakochał się w właścicielce agencji towarzyskiej. I choć ciężko ten czyn tłumaczyć, to Sławek uważał, że jego konkubina przyczyniła się do tego strzału podczas kłótni, w której doszło do szamotaniny z udziałem broni.

Po odejściu z Pałacu była już tylko równia pochyła. Parodia roboty operacyjnej u Rutkowskiego, z której Sławek uciekł, potem próba zabawy w paliwa i kilka innych nie fajnych historii, a w końcu niezasłużona odsiadka. Prokurator zarzucił Sławkowi, że kiedy wynajmował mieszkanie, rzekomo użyczał je dwóm Ruskim gangusom do obserwacji bloku Papały przed zabójstwem. Totalny absurd, bo nie wiem, czy ów prokurator był w tym wynajmowanym mieszkaniu, ale ja w nim byłem i mieszkanie mieściło się z 5 kilometrów od bloku Papały, więc nie sposób było robić z niego obserwację nawet za pomocą teleskopu Hubble’a, pomijając fakt, że okna wychodziły na inną stronę świata. Prokurator wycofał z czasem wobec Sławka zarzuty odnośnie Papały, ale żeby nie wyjść na gołosłownego, „przyklepał mu” kontakty z bandytami i branie łapówek. Jak policjant operacyjny ma wykonywać pracę bez kontaktów z bandytami? Są one nie tylko niezbędne, ale ich ilość świadczy wręcz o randze i skuteczności operacyjniaka. Pamiętam, że jak pierwszy raz operacyjni z zabójstw zabrali mnie na picie z gangsterami, nie byłem w stanie odróżnić, kto jest z policji, a kto z mafii. Dopiero potem zrozumiałem, że między tymi ludźmi istnieje bardzo wyraźna granica, która tylko dla laika jest niedostrzegalna. Podobnie jak dla prokuratora, który zarzucił Sławkowi branie łapówek. To mega farmazon - po pierwsze dlatego, że Sławek był charakternym psem, a po drugie przez lata nie śmierdział groszem i ciągle pożyczał na „gołdę”, więc niby gdzie podział się ten sos z łapówek? To jednak prokuratury nie interesowało i Sławek przepierdział za niewinność dwa lata – na szczęście dla niego w pojedynczej celi, na „n-ce”, czyli w celi dla „niebezpiecznych”.

Pudło go nie zniszczyło - wręcz przeciwnie, dało mu energię do życia i determinację, by udowodnić, że w ten sposób go nie złamią. Ale kiedy wyszedł z puchy, nie mógł się odnaleźć. Powiedział mi, że najgorsze w więzieniu jest to, że „kiedy wychodzisz, okazuje się, że stoisz w tym samym miejscu, a ludzie, których znałeś dwa lata wcześniej, są już w kompletnie innym punkcie i to jest nie do odrobienia”. Podczas odsiadywania kary tylko raz dziennie widywał „gada”.

Po wyjściu na wolność mówił, że jak stanął na przejściu przy Rakowieckiej, to myślał, że ludzie go zadepczą. Pierwszy raz przyszedł do mnie zarośnięty. W ciuchach sprzed 20-lat, które znalazł u matki, wyglądał jakby się teleportował w czasie. Kiedy jednak spotkaliśmy się następnym razem na planie „Służb specjalnych”, w których grał filmową rolę, zobaczyłem już dawnego Sławka, wygolonego psa, który – jak się wydawało - odżył. Znowu miał dziesiątki pomysłów, opowieści i plany, za sprawą których już w Mostowskich dostał ksywę „Legenda”. Wszystko wydawało się cacy. Kiedy jednak dowiedziałem się, że popełnił samobójstwo, powędrowałem myślami do czasów, gdy wyrzucili go z policji. Przypomniałem sobie, jak wówczas przy wódce wyjął z portfela pocisk i powiedział mi, że będzie go nosił, bo jest fartowny. Gdy spytałem, dlaczego, wyjaśnił, że nie odpalił, kiedy próbował sobie strzelić w łeb. W tamtej chwili myślałem, że ściemnia i opowiada to, jako kolejną niezłą historię - jak to On, Sławek „Legenda”. Ale dziś zmieniam zdanie. I myślę, że umarł wtedy, gdy stracił kobietę, którą kochał i nie pozwolono mu być dłużej psem. Tylko jego śmierć rozciągnęła się w czasie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2015, 22:02
Jestem na drugiej serii,
Spoiler:

W końcu się zebrałem za ten zajebisty serial, mimo ze ciagle odkladalem, to zawsze sie gdzies w internetku przewijaly glosy, ze to taki rozpierdol i to sie sprawdzilo.

Szkoda, że w 2 serii nie ma Benka, a najlepsze że co druga linijka to jakiś zajebisty punch

Ty,to niezly gosc jestes, trzy kurwy ja bym nie dał rady.
Romuś: Bo ja to jestem taki, że jedna to mnie nie rusza. :bowdown:

albo przesłuchanie jednego z braci, co to matkę wiertarką zajebali, jest rozpierdol całościowo, boje sie tylko zeby w 3 serii nie dojebali jakiegos kolejnego bohatera kosztem tych co są tera

klimat jest mega, szczególnie jak przesłuchuja np matke co syna we wannie zostawiła a ona tak bez wzruszenia mowi, ze to przez to ze byl chory i na leki nie miala

w 3 dni zrobiłem cała serie i pol kolejnej

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Stycznia 2015, 09:21
jak ja bym chciał móc to obejrzeć po raz pierwszy znowu

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona