Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 17 Listopada 2017, 18:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Six Feet Under 

Który Sezon Tego Serialu Jest Najlepszy ?
I 5%  5%  [ 2 ]
I 5%  5%  [ 2 ]
II 5%  5%  [ 2 ]
II 5%  5%  [ 2 ]
III 5%  5%  [ 2 ]
III 5%  5%  [ 2 ]
IV 5%  5%  [ 2 ]
IV 5%  5%  [ 2 ]
V 31%  31%  [ 13 ]
V 31%  31%  [ 13 ]
Liczba głosów : 42

Six Feet Under 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Serial: Six Feet Under|Sześć Stóp Pod Ziemią|pt 22:10 tvn7
  Wysłano: Wtorek, 18 Października 2011, 10:33
Tedzik napisał(a):
Chyba najlepsze zakończenie serialu jakie widziałem. Takie klimat, przytłaczające, magia.

jedyne dzieło (tak to ujmuję, bo chodzi mi zarówno o seriale jak i filmy, książki), które mnie wzruszyło :roll:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Post Re: Six Feet Under
  Wysłano: Sobota, 14 Kwietnia 2012, 23:26
Skończyłem. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Pierwsza dwa sezony męczyłem dwa miesiące, po pierwsze nie jest to serial łatwy, długo się rozkręca, a i czasu nie miałem za dużo, kolejne trzy sezony obejrzałem w trzy tygodnie i to już rozpierdol był grany. Postacie, dialogi, scenariusz - wszystko wyszło idealnie, po dwa ten serial jest jak lustro, na prawdę nie sposób nie znaleźć jakieś sytuacji czy problemu, której sami w życiu nie przerabialiśmy, no i te emocje, żeby "łzawić" przy jakimiś amerykańskim serialu :nonono: . Nie widziałem zbyt wielu seriali, ale wydaje mi się, że co bym nie obejrzał to i tak SFU w czołówce zostanie, ogromny szacunek dla Alana Balla za ten serial i American Beauty! Polecam, ale raczej tylko tym cierpliwym widzom. :wink:

Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 15 Kwietnia 2012, 15:29
Obejrzałem całe już jakiś czas temu. Jak dla mnie to zaraz za Kompanią Braci najlepszy serial, albo nawet na równi. I nie jest to taki, który można zacząć oglądać na którymkolwiek sezonie, na którymkolwiek odcinku, bo żeby go zrozumieć trzeba poznać zachowania bohaterów. Co prawda ciężko było na początku trochę przebrnąć przez pierwsze wątki, ale z czasem zaczęło wciągać masakrycznie, byłem ciekawy co się wydarzy jak chociażby ze zniknięciem Lisy. To jest serial, w którym czarny humor przeplata się najczęściej z dramatem ludzi w tych najtrudniejszych chwilach. Momentami smutek sięgał dna, a za chwilę beka z jakichś najbanalniejszych zachować.
Ciekawie pokazany punkt widzenia osób, które mają ze śmiercią do czynienia codziennie (Dave) oraz osób, dla których towarzyszenie śmierci jest wielką zagadką (Nate na początku), a także ludzi, którzy po prostu stracili kogoś bliskiego.

Powrót do góry

Post Re: Serial: Six Feet Under|Sześć Stóp Pod Ziemią|pt 22:10 tvn7
  Wysłano: Niedziela, 15 Kwietnia 2012, 16:19
Northim napisał(a):
No ogląda to się raczej ciężko. O ile jestem jednym z tych co potrafią sezon serialu obejrzeć w jeden dzień bez przerwy, tak tutaj jest to dość wyczerpująca rozrywka. Bardziej subtelna, więcej się dzieje między słowami. Zdecydowanie lepiej sobie dawkować ten serial w rozsądnych przerwach.

Dokładnie. Świetnie to opisałeś.

Serial obejrzałem w 2010 i trwało to oglądanie jakieś 4 miechy u mnie. Ciężko to złapać na raz bo klimat czasami przytłacza. Serial bardzo dobry, choć czasami ma słabsze momenty. Teraz ciężko mi sobie przypomnieć, która seria była najlepsza a która odstawała.
Warto obejrzeć jeśli ktoś ma ochotę na niebanalną "rozrywkę", chce pomyśleć i zastanowić się nad całym swoim bytem.
Jak dobrze pamiętam to chyba największe wrażenie aktorskie zrobiła na mnie osoba grająca postać Ruth czyli mamusi domu. Postać Brendy również konkretna. Aktorka ją grająca pochodzi z Australii i na potrzeby serialu musiała mówić bez akcentu. Dowiedziałem się o tym po obejrzeniu serialu, gdzie z pełnym przekonaniem uznałem ją za Amerykankę. Tu jej prawdziwy wokal :) : http://www.youtube.com/watch?v=2yXiNfjDzag
Szacun dla Micheal'a C. Halla za te wszystkie sceny, wiem że było mu ciężko.
Reżyserka Kathy Bates miała świetny gościnny udział w tym serialu, dodała bardzo dużo humoru.
Jest to jedyny serial przed którego obejrzeniem widziałem końcówkę :) ale raczej nie popsuło mi to oglądania a oglądając ja ponownie udzieliły mi się emocje jakbym widział ją pierwszy raz.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Listopada 2013, 23:41
Kurwa, obejrzałem pierwszy odcinek, no i dowiedziałem się, że główny bohater jest

Spoiler:

wróć

Spoiler:

Oglądać mimo wszystko dalej? Będzie dużo TAKICH scen?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Listopada 2013, 23:45
Lehu napisał(a):
Kurwa, obejrzałem pierwszy odcinek, no i dowiedziałem się, że główny bohater jest

Spoiler:

wróć

Spoiler:

Oglądać mimo wszystko dalej? Będzie dużo TAKICH scen?

Będzie praktycznie w każdym odcinku.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 24 Listopada 2013, 00:36
Motyw Davida i Keitha moim zdaniem był najciekawszy w całym serialu :dunno: .

https://www.facebook.com/PiotrSplin - A tu śmieszkuję na temat życia

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Listopada 2013, 12:45
jeśli zabieracie się za serial produkcji hbo, to musicie być przygotowani na takie atrakcje (uwaga na "the wire", tam dwóch gejów i jedna lesbijka wśród głównych bohaterów)

wciąż mój ulubiony serial. jeżeli ktoś chce rezygnować z oglądania z powodu (świetnie notabene poprowadzonego) homoseksualnego wątku to trochę beka

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 24 Listopada 2013, 14:02
Wczoraj zacząłem oglądać (3 odcinki zrobione) i uważam, że gejowski wątek na propsie, chociaż są ciekawsze rzeczy. Tylko zamykam oczy jak się całują :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Listopada 2013, 14:09
poza buziakami chyba nie jest pokazane nic więcej, także można raczej bez obaw oglądać i zamykać oczy na dwie sekundy jak się witają w domu :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Listopada 2013, 14:42
była jedna dłuższa scena pedo-lizanka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Listopada 2013, 01:44
Chojny napisał(a):
jeśli zabieracie się za serial produkcji hbo, to musicie być przygotowani na takie atrakcje (uwaga na "the wire", tam dwóch gejów i jedna lesbijka wśród głównych bohaterów)

wciąż mój ulubiony serial. jeżeli ktoś chce rezygnować z oglądania z powodu (świetnie notabene poprowadzonego) homoseksualnego wątku to trochę beka

Bez przesady. Pomijając fakt, że w The Wire akcja generalnie toczyła się wobec masy bohaterów, to mimo wszystko jak na tyle odcinków serialu jakichkolwiek odwołań gejowskich było malutko.
Spoiler:

Może trochę beka, ale po tym co obejrzałem zapowiada się, że ten gość będzie takim bardzo głównym bohaterem, a serial zapowiada się na taki, który kręci się wokół niewielkiej liczby osób, więc jakieś tam znaczenie ma. Wiadomo, że z tego powodu raczej nie zrezygnuję, ale tak z ciekawości zapytałem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 14:33
Po BB długo szukałem jakiegoś serialu, zacząłem the wire, ale zatrzymałem się na czwartym odcinku pierwszego sezonu, jakoś mnie nie wciąga, choć jak już zacząłem to pewnie wrócę i skończę. Ale właśnie teraz obejrzałem dwa pierwsze odcinki Six Feet Under i już wiem, że najpierw pierdolnę dość szybko ten, bo zapowiada się ciekawie, a później wrócę do wire. Obejrzę pewnie w moment cały serial.

No też uważam, że motyw pedalski chujowy i mogli go sobie darować.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 14:37
po dwóch odcinkach nie za szybko na ocenę całego wątku?
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 14:52
no zdecydowanie za szybko, no, ale dlatego może rozwinięcie mnie zaskoczy.

Powrót do góry
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 14:54
miciun napisał(a):
że najpierw pierdolnę dość szybko ten

Uwierz ze nie, obecnie jestem na 4 sezonie i troche nuda mnie zlapala, ale mam zamiar dokonczyc wlasnie bo tak mnie ta koncowka interesuje ze nie moge.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 18:50
Ja dzisiaj właśnie skończyłem czwarty sezon i już wiem, że będzie mi cholernie przykro oglądając ostatni odcinek.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Grudnia 2013, 07:19
Obejrzałem pilot i jestem rozjebany. Jestem trochę wrażliwy na tematy związane ze śmiercią i boje się, że kilkadziesiąt godzin mnie rozjebie psychicznie, ale chuj. Fantastyczny, czarny humor (te reklamy :shock: ), plejada ciekawych postaci, wydźwięk poszczególnych scen. Jak nie zabrakło weny na 5 sezonów, to kłaniam się w pas.
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Grudnia 2013, 12:38
A ja jestem właśnie na przeciwnym biegunie - wczoraj obejrzałem ostatni odcinek i tylko szukam miejsca, gdzie mogę się wypowiedzieć na temat tego serialu. Finał poruszył mnie niesamowicie, oglądając go drugi raz na YT byłem autentycznie wzruszony. Źle się czuję z tym, że to już koniec.

Drag0, nie martw się. Każdy odcinek to inny pogrzeb. Ten serial trzeba odbierać jako całość, nie należy go dzielić na sezony. Pierwsza obyczajówka, która tak zawładnęła moim sercem i umysłem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Grudnia 2013, 12:58
Odświeżyłbym sobie

ps. http://www.youtube.com/watch?v=539lIBy7QXs :cry:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona