Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 25 Sierpnia 2019, 12:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
[serial] Titans 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial] Titans
  Wysłano: Niedziela, 13 Stycznia 2019, 19:07
Obrazek

Serial "Titans" podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.

jestem na 9 odcinku i myślę, że to najlepsza rzecz od DC od czasów trylogii batmana. Jest właśnie takie, jakie powinno być dc i czym powinno się DC różnić od Marvela. Jest brutalnie, mrocznie ale i z humorem. Mam nadzieję, że to początek fajnej przygody DC na netflixie i liczę, że poszerzą jeszcze to uniwersum. Gdyby jeszcze ci aktorzy przeszli na dc na dużym ekranie byłoby pięknie :)

Powrót do góry

Post Re: [serial] Titans
  Wysłano: środa, 30 Stycznia 2019, 23:40
Odwołasz to co napisałeś jak zobaczysz zakończenie :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Stycznia 2019, 05:10
don napisał(a):
jestem na 9 odcinku i myślę, że to najlepsza rzecz od DC od czasów trylogii batmana. Jest właśnie takie, jakie powinno być dc i czym powinno się DC różnić od Marvela. Jest brutalnie, mrocznie ale i z humorem. Mam nadzieję, że to początek fajnej przygody DC na netflixie i liczę, że poszerzą jeszcze to uniwersum. Gdyby jeszcze ci aktorzy przeszli na dc na dużym ekranie byłoby pięknie :)

Nie widziałem serialu, ale jak usłyszałem "fuck batman" z ust Robina to chyba sobie odpuszczę, bo słyszałem, że to serial dla sierot po Snyderze.

DC nie musi być mroczne by odróżnić się od Marvela.
Prawdę mówiąc DC zawsze było bardziej dziecinne od Marvela, a ten ich mrok to tylko okres lat 90-tych.
Mroczny Dick Grayson i Beast Boy to jakiś absurd.
W tym serialu mroczna powinna być tylko Raven, bo to pasuje do jej postaci.
Naszczęście sukces Aquamana pokazał jakie na prawdę powinno być DC, dlatego postają filmy Shazamie, Blue Beetle i Plastic Manie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Lutego 2019, 18:46
oldschool napisał(a):
Odwołasz to co napisałeś jak zobaczysz zakończenie :wink:

no prawda, ostatnio odcinek był fatalny... ale i tak zapatruje sie pozytywnie na kolejne sezony

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lutego 2019, 11:26
Wczoraj Oskar Rogowski (Komiksomaniak) i Radosław Pisula (Full Frontal Pisula) z Comics Weekly zrobili godzinny live w którym wypunktowali nieścisłości w pierwszym sezonie Titans.
https://youtu.be/RerPOtLTZXU

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]