SLG FORUM
http://slizg.eu/

[serial] Pułapka (2018) (TVN)
http://slizg.eu/viewtopic.php?f=31&t=46757
Strona 1 z 1

Autor:  Miechu [ środa, 26 Września 2018, 10:12 ]
Tytuł:  [serial] Pułapka (2018) (TVN)

Cytuj:
Główną bohaterką serialu kryminalno-obyczajowego jest Olga Sawicka, grana przez znakomitą Agatę Kuleszę. Szukając inspiracji na kolejną książkę, pisarka trafia na reportaż telewizyjny o zaginięciu młodej dziewczyny z domu dziecka. Zaintrygowana tematem rusza do placówki opiekuńczej pod pretekstem spotkania autorskiego. Tam poznaje Ewę – prześladowaną przez rówieśniczki wrażliwą nastolatkę, która nie zna swojej przyszłości.

By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej dziewczynie, pisarka prosi o pomoc w swoim śledztwie zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę, graną przez Joannę Kulig. Współpraca kobiet i chęć rozwikłania zagadki przeszłości dziewczyny uruchamia prawdziwą lawinę zdarzeń… Sawicka, którą wciąż prześladują traumatyczne przeżycia związane ze śmiercią męża, trafia w sam środek zagadki kryminalnej. Historia rodem z jej książek kryminalnych zaczyna żyć własnym życiem.

Okazuje się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a jej mieszkańcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Na drodze do odkrycia przerażającej prawdy przyjdzie im stawić czoło własnym słabościom i lękom, które do tej pory próbowali ukryć przed światem. Czy Olga i Ewa, zwabione w pułapkę, zdołają rozprawić się nie tylko z mordercą, ale i własnymi traumami? Czy odważą się odpowiedzieć na powracające pytanie: przed czym uciekają? I – najważniejsze – czy zrozumieją, że przeżyć mogą tylko... razem?


Jak tam Ślizgerzy, oglądacie? Przyznam szczerze, że póki co jestem pod pozytywnym wrażeniem. Oczywiście na plus. Pierwsze dwa odcinki za mną i na prawdę robią wrażenie. Wiadomo, jest to polski serial, ale jak na nasze warunki to props.

Autor:  Mamflowilajt [ Czwartek, 27 Września 2018, 22:53 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

oglądam z zaciekawieniem i w sumie czeka się na ten następny odcinek. Ostatnio trochę poczytałem to dużo negatywnych opinii w necie, ale ja nie jestem jakimś wielkim kustoszem seriali więc jak dla mnie serial jak najbardziej na plus, trzyma w napięciu, chuj wie co wydarzy się za 5 min i nikt nic nie wie, dla mnie git.

Autor:  JVCORE [ Piątek, 28 Września 2018, 07:25 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

Również daje propsa, jak na polskie warunki serial trzyma poziom

Autor:  clockers [ środa, 10 Października 2018, 17:31 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

podbijam, jest całkiem nieźle jak na produkcję TVN, aktorsko zwłaszcza. zduszę go sobie do końca.

Autor:  B.Sergio [ Czwartek, 11 Października 2018, 15:17 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

ruda mogłaby się troche rzadziej wydzierać bo aż się zbiera w człowieku żeby jej wyjebać liścia, a tak to poza tym zaskakująco spoko serial, nie spodziewałem się po pierwszym odcinku ale fajnie się ogląda

Autor:  Mamflowilajt [ Wtorek, 16 Października 2018, 19:38 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

No i jak wrażenia po finałowym odcinku? Ja szczerze mówiąc po 5 wcześniejszych odcinkach, gdzie ciągle były jakieś niewiadome, zwroty akcji spodziewałem się większego zaskoczenia, jakiegoś elementu, że będzi efekt wow, a tu w sumie może nie banalnie się zakończyło, ale jakoś taki niedosyt bo nie było specjalnych fajerwerków. Wy też tak macie?

Autor:  JVCORE [ Sobota, 20 Października 2018, 10:58 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

Mało rozbudowany serial, wiec zakończenie również oczywiste. Jak na polskie seriale oglądało się bardzo przyjemnie i czekam na następny sezon

Autor:  Miechu [ Sobota, 20 Października 2018, 12:05 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

Czy ja wiem czy takie oczywiste? Jak dla mnie lekki szok. No może po ostatnich scenach można było się tego domyślić ale finalnie zaskoczenie.

Autor:  moody [ Sobota, 20 Października 2018, 12:18 ]
Tytuł:  Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)

nie no fajcie spokoj. slabiutkie to, uproszczone, wygladzone jak kazdy kryminal od tvnu. mam nadzieje, ze chociaz powrot odwroconych bedzie spoko

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/