Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 19 Października 2018, 21:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
[serial] Pułapka (2018) (TVN) 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial] Pułapka (2018) (TVN)
  Wysłano: środa, 26 Września 2018, 10:12
Cytuj:
Główną bohaterką serialu kryminalno-obyczajowego jest Olga Sawicka, grana przez znakomitą Agatę Kuleszę. Szukając inspiracji na kolejną książkę, pisarka trafia na reportaż telewizyjny o zaginięciu młodej dziewczyny z domu dziecka. Zaintrygowana tematem rusza do placówki opiekuńczej pod pretekstem spotkania autorskiego. Tam poznaje Ewę – prześladowaną przez rówieśniczki wrażliwą nastolatkę, która nie zna swojej przyszłości.

By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej dziewczynie, pisarka prosi o pomoc w swoim śledztwie zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę, graną przez Joannę Kulig. Współpraca kobiet i chęć rozwikłania zagadki przeszłości dziewczyny uruchamia prawdziwą lawinę zdarzeń… Sawicka, którą wciąż prześladują traumatyczne przeżycia związane ze śmiercią męża, trafia w sam środek zagadki kryminalnej. Historia rodem z jej książek kryminalnych zaczyna żyć własnym życiem.

Okazuje się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a jej mieszkańcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Na drodze do odkrycia przerażającej prawdy przyjdzie im stawić czoło własnym słabościom i lękom, które do tej pory próbowali ukryć przed światem. Czy Olga i Ewa, zwabione w pułapkę, zdołają rozprawić się nie tylko z mordercą, ale i własnymi traumami? Czy odważą się odpowiedzieć na powracające pytanie: przed czym uciekają? I – najważniejsze – czy zrozumieją, że przeżyć mogą tylko... razem?

Jak tam Ślizgerzy, oglądacie? Przyznam szczerze, że póki co jestem pod pozytywnym wrażeniem. Oczywiście na plus. Pierwsze dwa odcinki za mną i na prawdę robią wrażenie. Wiadomo, jest to polski serial, ale jak na nasze warunki to props.

Powrót do góry

Post Re: [serial] Pułapka (2018) (TVN)
  Wysłano: Czwartek, 27 Września 2018, 22:53
oglądam z zaciekawieniem i w sumie czeka się na ten następny odcinek. Ostatnio trochę poczytałem to dużo negatywnych opinii w necie, ale ja nie jestem jakimś wielkim kustoszem seriali więc jak dla mnie serial jak najbardziej na plus, trzyma w napięciu, chuj wie co wydarzy się za 5 min i nikt nic nie wie, dla mnie git.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 28 Września 2018, 07:25
Również daje propsa, jak na polskie warunki serial trzyma poziom

Sprzedam vinyl Laikike1/Młodzik - Miczmen Screamdusrty

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 10 Października 2018, 17:31
podbijam, jest całkiem nieźle jak na produkcję TVN, aktorsko zwłaszcza. zduszę go sobie do końca.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 15:17
ruda mogłaby się troche rzadziej wydzierać bo aż się zbiera w człowieku żeby jej wyjebać liścia, a tak to poza tym zaskakująco spoko serial, nie spodziewałem się po pierwszym odcinku ale fajnie się ogląda

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Października 2018, 19:38
No i jak wrażenia po finałowym odcinku? Ja szczerze mówiąc po 5 wcześniejszych odcinkach, gdzie ciągle były jakieś niewiadome, zwroty akcji spodziewałem się większego zaskoczenia, jakiegoś elementu, że będzi efekt wow, a tu w sumie może nie banalnie się zakończyło, ale jakoś taki niedosyt bo nie było specjalnych fajerwerków. Wy też tak macie?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]