Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Listopada 2018, 13:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[serial] Ugly Delicious 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial] Ugly Delicious
  Wysłano: środa, 6 Czerwca 2018, 15:57
jak ktoś chce obejrzeć trailer, to zapraszam tutaj

Obrazek

Cytuj:
Ugly Delicious is a non-fiction original series on Netflix combining travel, cooking, and history. Each episode highlights one dish or concept, and explores how it is made in different regions and how it evolves. The first season premiered on February 23, 2018 with host David Chang. Each episode examines the cultural, sociological, and culinary history of a specific popular food. Chang challenges and explores the attitudes in each dish's lore.

premiera na Netflixie była parę miesięcy temu, ale dopiero dzisiaj natknąłem się na ten dokument, od razu obejrzałem pierwszy odcinek o pizzy i mam jak najbardziej pozytywne odczucia (chyba jak większość krytyków, 100% na RT, na IMDb na chwilę obecną 7,8/10); jedyny zarzut mógłbym mieć do prowadzącego gdyż chłop raczej się nie pieści z wyrażaniem poglądów na niektóre sprawy i to może przeszkadzać

na przykład w pierwszym odcinku pan prowadzący kucharz siedzi sobie w cenionej brooklyńskiej pizzerii i nagle stwierdza "chuj, zamawiam pizzę z Domino's, wychowałem się na niej" czym wnerwia resztę

główna różnica w stosunku do cenionego przeze mnie Chef's Table polega na tym, że tam głównie skupiano się na kucharzach, tutaj zaś na konkretnym jedzeniu, pomyśle, podejściu do niego

ja oczywiście polecam i zachęcam, choć nie na głodnego

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]