Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 05:04

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
[serial] The Good Place / Dobre Miejsce (2016 - ?) 
Autor Wiadomość
a.k.a. Kondzik

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial] The Good Place / Dobre Miejsce (2016 - ?)
  Wysłano: Piątek, 29 Grudnia 2017, 12:05
Obrazek

Cytuj:
Eleanor Shellstrop umiera i trafia do Dobrego Miejsca, przeznaczonego tylko dla najszlachetniejszych osób. Zdaje sobie jednak sprawę, że doszło do pomyłki - za życia, była ona złą osobą. Chcąc zasłużyć na miejsce w raju, prosi obecnego tam Chidiego, wykładowcę filozofii i etyki moralnej, aby nauczył ją bycia szlachetną. Musi przy tym bardzo uważać, aby nikt nie odkrył jej sekretu.

Natknąłem się przedwczoraj na ten serial i od razu pochłonąłem wszystko, co do tej pory się ukazało - było to o tyle łatwe, że odcinki trwają jedynie nieco ponad 20 minut. Każdy odcinek sprawił, że się śmiałem. Pierwszy sezon to tak naprawdę przystawka w porównaniu do drugiego, a zapowiedziany został już trzeci. Dziwię się, że nikt jeszcze nie założył tematu o tym serialu, bo wg mnie to naprawdę godna obejrzenia pozycja - począwszy od samego pomysłu życia po śmierci, przez dialogi pełne poczucia humoru, dobrą kreację postaci, na bardzo przyjemnej dla oka scenografii kończąc.

Flavis - Tematyczne ścieżki / Flavis x Pisak - Jestem uczestnikiem / Pisak x Flavis - Jak w dym

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Post Re: [serial] The Good Place / Dobre Miejsce (2016 - ?)
  Wysłano: Piątek, 29 Grudnia 2017, 17:52
świetny serial, dodam jeszcze że jest to dzieło michaela schura, który dał nam "parks & rec" i "brooklyn 99". czuć tutaj styl "parków", ale jednak akcenty są położone nie na to byśmy mieli przysłowiową bekę na głos, a na świetnie napisaną i przewrotną historię. ciężko tu cokolwiek pisać by nie psuć zabawy. dodam tylko, że ted danson jest tutaj pierdolonym mistrzem

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 17:04
zacząłem oglądać i też bardzo mi się podoba. bardzo fajny pomysł, świetnie zbudowane, wyraziste postacie. w ogóle wciąga jako całość. dodatkowo fakt, że zrobił to człowiek odpowiedzialny za parks & recreation i brooklyn 9-9 zachęcił mnie jeszcze bardziej do sprawdzenia.

Powrót do góry
a.k.a. Kondzik

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 15:09
Gdyby kogoś to interesowało to wznowili serię po przerwie grudniowej, wjechał nowy odcinek.

Flavis - Tematyczne ścieżki / Flavis x Pisak - Jestem uczestnikiem / Pisak x Flavis - Jak w dym

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]