SLG FORUM
http://slizg.eu/

[serial] The Expanse
http://slizg.eu/viewtopic.php?f=31&t=44465
Strona 1 z 1

Autor:  pykpyk [ środa, 30 Listopada 2016, 21:52 ]
Tytuł:  [serial] The Expanse

Cytuj:
Akcja serialu dzieje się 200 lat w przyszłości. Fabuła skupia się na Jimie Holedenie i Josephusie Aloisusie Millerze. Holden jest zastępcą dowódcy statku Canterbury, który zajmuje się holowaniem brył lodu z Pierścienia Saturna do stacji Pasa. Miller jest detektywem, który szuka pewnej zaginionej dziewczyny. W trakcie poszukiwań odkrywa, że dziewczyna może być kluczem do zrozumienia potężnej intrygi. Systemowi Słonecznemu grozi wojna.


Aż dziwne, że nie ma jeszcze tematu o tym serialu, pierwszy sezon jest w calosci na netflixie i pewnie tez na zatoce. Ja sie zajarałem full, uwielbiam takie klimaty a i w porownaniu do ostatnich produkcji tego typu to wygląda poważnie. Drugi sezon w lutym ma byc, czekam. Jedyny minus to ze glowny bohater mi sie kojarzy bardziej z rola w 'wyposażonym' niz detektywem tutaj :lol:

Autor:  kelsohmm [ Niedziela, 4 Grudnia 2016, 12:33 ]
Tytuł:  Re: [serial] The Expanse

obejrzalem w 1 dzien, ale nie za bardzo nawet pamiętam o czym to było :roll:
jak ktoś się nudzi to polecam, bardzo przyjemnie się ogląda i 2 sezon na pewno też zobacze, ale raczej nie ma w tym serialu nic co zostaje w głowie na dłużej

Autor:  banger [ Czwartek, 15 Marca 2018, 18:21 ]
Tytuł:  Re: [serial] The Expanse

https://www.youtube.com/watch?v=MowKgO0IeyU

Trzeci sezon 11 kwietnia. Jeden z najlepszych obecnie emitowanych seriali sci-fi a tak niedoceniany

Autor:  mql [ Piątek, 18 Maja 2018, 09:12 ]
Tytuł:  Re: [serial] The Expanse

jezusie, co za beznadziejne postacie

Jakiś losowy, dobrze czujący się w szarej strefie gliniarz, jakiś losowy nijaki typek, który będzie ratował świat i cała masa innych losowych, niby to tajemniczych, ale w gruncie rzeczy niebudzących żadnych odczuć ananasów. Nie ma chociażby jednej, przykuwającej oczy roli - wszystko jest tłem bardziej niż wszechobecne gwiazdy (hehe ciała niebieskie).

btw - trzeci sezon jest ostatnim w SyFy, ale twórcy kombinują znalezienie innego rozpowszechniacza

Autor:  Phobos [ Czwartek, 31 Maja 2018, 15:02 ]
Tytuł:  Re: [serial] The Expanse

mnie serial przypadł do gustu, faktycznie postacie są nieco płytkie, ale przyjemny klimat sci-fi nie walący aż tak tandetą po oczach jak np. Dark Matter, Amazon podobno wykupił The Expanse i będzie 4 sezon, czekam

Autor:  SwistakCZC [ Czwartek, 7 Czerwca 2018, 19:09 ]
Tytuł:  Re: [serial] The Expanse

Faktycznie postacie jakoś bardzo nie wciągają, ale podoba mi się, sposób w jaki się zmieniają. Amosa lubię i Chrisjen. Mimo postaci, serial mnie turbo wciągnął za sprawą fabuły- nie ma dłużyzn ani wypełniaczy, uniwersum jak i historia jest pięknie skonstruowana, ciężko przewidzieć co się zdarzy w kolejnym odcinku- zupełne przeciwieństwo takiego Walking Dead czy Games of Thrones gdzie z odcinka na odcinek nic się nie dzieje i dopiero w finale pierdolnięcie.

Cieszę się, że Netflix mi to wyświetlił w kategorii "może Ci się podobać" i że akurat nie miałem żadnego serialu aktualnie. Całkiem dojebany serial scifi, śmiało polecam. Faktycznie szkoda, że jest tak mało znany.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/