Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 22 Września 2018, 03:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Agent: Gwiazdy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Agent: Gwiazdy
  Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 20:53
1 i 2 starego? gdzie to dostępne?

w sumie została niezła ekipka, słabo że będą musieli odpadać, jakoś tak się przywiązałem :(, w sumie Majka może spierdalać jeszcze bo nic ciekawego nie daje
mój podejrzany nr 1 to Kraśkowa a później Tomaszek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 21:04
na cda, z wyjątkiem trzeciego sezonu cholera, a tego szczegółów akurat najmniej pamiętam i najchętniej bym odświeżył :oops:

serio, odpalałem wczoraj przed snem ciut sceptyczny, ale klimacik buja jak przed nastoma lat i łykniecie oba sezony w dwa popołudnia.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 22:01
moja miłość Beata z 2 sezonu :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 22:22
hardy napisał(a):
Rychu dobrze kombinuje i pogrywa, nie wychodzi na takiego troglodytę jakim pokazuje go tvn. Wydaje mi się że ten Ciachorowski pasuje na Agenta, taki miły przystojny i spokojny chłopak, przemyka prawie niezauważony, coś jak Hubert kiedyś.
nie oglądałem poprzednich edycji, ale w sumie głównym celem Agenta chyba nie jest tylko bycie niezauważonym, ale przede wszystkim jakieś delikatne sabotowanie, No bo jaki byłby jego sukces w tym, ze nikt do końca go nie podejrzewał, skoro ktoś ten hajs i tak zgarnia. Chyba ze nie do końca znam zasady. A Tomek z tego ci pamietam przy każdej okazji się bardzo przykładał, nawet gdy mógł coś delikatnie zjebac tak żeby wciąż nikt go przesadnie nie podejrzewał to on zawsze był gwarancja zarobionego hajsu. Btw co ma z tego Agent? Im mniej zbiorą uczestnicy tym więcej on premii dostaje? Czy z góry jest ustalone?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 22:47
kad napisał(a):
na cda, z wyjątkiem trzeciego sezonu cholera, a tego szczegółów akurat najmniej pamiętam i najchętniej bym odświeżył :oops:

Trzy miesiące temu był jeszcze cały na jutubku trzeci sezon :(

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Marca 2018, 23:11
Griffin71 napisał(a):
Btw co ma z tego Agent? Im mniej zbiorą uczestnicy tym więcej on premii dostaje? Czy z góry jest ustalone?

Dobre pytanie, też mnie to zastanawia

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Marca 2018, 17:00
Kad, ale fajną zajawkę na wolny czas odgrzebałeś, dzięki. Oglądam sobie właśnie pierwszy sezon i jaki tam był klimat, to :bowdown: Wszystko tam grało - Meller, muzyka, lektor, zadania, piórka na końcu. Oglądałem jak miałem 7 lat i niewiele pamiętam, ale zapadła mi w pamięć np. konkurencja z labiryntem. Dobrze też pooglądać ludzi i technologie sprzed 18 lat.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Marca 2018, 20:07
mALKOntent napisał(a):
Griffin71 napisał(a):
Btw co ma z tego Agent? Im mniej zbiorą uczestnicy tym więcej on premii dostaje? Czy z góry jest ustalone?

Dobre pytanie, też mnie to zastanawia

Zapewne ma z góry ustaloną stawkę za odcinek i tyle, raczej tvn nie nakłada na agenta presji w kwestii im mniej grupa ugra tym więcej dostajesz, bo ci agenci mieli ostro wyjebane w poprzednich edycjach gwiazdorskich.

Mi np. w tej edycji nikt nie pasuje na agenta i niech oni wszyscy wypierdalaja, jakoś nie ma komibinowania i dramy tylko lizanie się po fiutach co oczywiście jest w tego typu formacie mało przyciągające..

Powrót do góry

Post Agent: Gwiazdy
  Wysłano: Piątek, 30 Marca 2018, 20:11
No to powinni, bo jak agentem okaże się Tomek to jest najgorszy, w ogóle im nie utrudnia, równie dobrze mogłoby agenta nie być i niewiele by to zmieniło. To nie mafia...
A nagrode główna w całości zgarnia ten kto w momencie gdy pozostanie 3 graczy (2 nie-agentów) lepiej wypadnie w teście, nie ma tu jakiegoś podziału nie? Ofc nie wliczając w to honorarium ustalonego poza kamerą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Marca 2018, 23:50
Nie ma żadnych podziałów, zwycięzca zgarnia all. Propo rozkminy z Tomkiem to jedyne co go broni to jego brahol czyli Michał, być może wysterowal se tak ziomka że ten odpierdala za niego czarną robotę i grupa coś tam jednak czasami traci. W przeciwnym razie nie wiem co mogą pokazać w finałowym odcinku jako działanie agenta.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 31 Marca 2018, 10:15
Ale tak samo było w poprzednich dwóch edycjach, że w finałowym odcinku pokazywali tylko kilka jakichś mało znaczących akcji agenta, których widz przed tv nie miał prawa wyłapać, a większość finału i tak skupiała się wokół jakiegoś konfliktu jak np z Niecikiem.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 31 Marca 2018, 14:57
Jak uczestnicy rozkminili szybko że warto udawać agenta, bo typowanie na daną osobę nie-agenta powoduje wywiedzenie w pole i odpadnięcie typującego, to mamy teraz 10 pseudoagentów i wyłapanie prawdziwego jest jak pisze Karmelowy niemożliwe. Skończyłem właśnie pierwszą edycję z 2000 roku, gdzie nie było urozmaiceń w postaci jokerów, immunitetów, dram, sojuszy i spisków, formuła była mega prosta, ale mimo wszystko dowiedzieć się, kto jest prawdziwym agentem, było też bardzo trudne czy niemożliwe, bo też sobie rozkminili szybko że czyjeś złe odpowiedzi to ich szansa na wygraną.
Dobry jest ten format, zaczynam go doceniać. Ale i tak lata 2000-2002 dużo lepsze od 2016-dziś.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 31 Marca 2018, 15:03
no formułę ciut wypaczają honoraria dla uczestników. w pierwszych edycjach walka o sianko z zadań miała sens o tyle, że stanowiła sedno całej gry - każdemu zależało by w banku widniała jak najwyższa suma. a tera cholera wie czy uczestnikom faktycznie zależy na sianku skoro każdy otrzymuje sowite honorarium za sam udział w przygodzie.

nie wiem, kurczę.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Kwietnia 2018, 22:33
No i Rychu w 8 odcinku. Propsy. Ale trochę szkoda Włoszczowskiej.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Kwietnia 2018, 23:48
Ale pięknie Świr odjebał Maję, szacuneczek się należy. Rychu dalej swoje, ale obawiam się że to może być jego ostatni odcinek.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2018, 14:34
Ale ten Świerszcz to jest jednak dzban. Jak on wykminił z tą Mają to ja do tej pory nie wiem co miał ma myśli :lol: Oczywiście nie dopuszczam myśli, że była to świadoma zagrywka bo gość co odcinek udowadnia, że myślicielem to on nie jest, poza tym jeśli wierzyć uczestnikom i samej Maji to była ona głównym źródłem informacji Piotrusia. Obstawiam, że Pan Piłkarz leci w następnym odcinku choć wolałbym, żeby była to Karolina bo jakaś taka wkurwiająca jest.

Rysiu pali hajs? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2018, 16:31
Pokazuje, że nie przyszedł do Agenta po hajs :lol: Nie no ogólnie Rychu props, zawsze był mi taki obojętny, a przez program go polubiłem. Ogólnie mam nadzieje, że odpadnie tera Karolina bo nudna jak cholera jest

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2018, 16:33
lucińska najgorsza

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2018, 18:10
Ej dziala wam na player to? Ja mam zielony ekran

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2018, 18:44
działa

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona