Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Listopada 2018, 05:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
[Serial] Daredevil 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [Serial] Daredevil
  Wysłano: Niedziela, 19 Kwietnia 2015, 19:40
chyba ty

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2015, 23:23
jest jakieś konkretniejsze info o drugim sezonie?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 21 Kwietnia 2015, 11:19
obecnie nie ma, Marvel pracuje nad 3 kolejnymi serialami: Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist, które będą w tym samym uniwersum i potem możliwe że powstanie serial The Defenders łączący je wszystkie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Kwietnia 2015, 01:39
proszę:
http://www.ew.com/article/2015/04/21/da ... son-2?adsf

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Kwietnia 2015, 15:14
Skończyłem pierwszy sezon, no i całkiem przyjemnie się to oglądało, mimo, że nie jarałem się nigdy żadnym superbohaterem i to nie ważne czy na papierze, czy na ekranie. O istnieniu takiej postaci jak Daredevil nie miałem pojęcia. Fanem Sci-Fi również nie jestem, ale uważam serial za warty obejrzenia. Dobrze nakręcony, fabuła ciekawa, wkurwiały mnie jedynie zbyt długie i niezbyt realistyczne sceny walki. Końcówka serialu dosyć ciekawa, dobrze, że nie silili się na jakieś wielkie i zaskakujące zwroty akcji przed drugim sezonem. Na drugi sezon czekam, będę oglądał :) Choć uważam, że oceny serialu na różnych portalach i bardzo pochlebne recenzje są trochę na wyrost.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Kwietnia 2015, 18:41
Z tymi ocenami to się zgadzam, serial jest naprawdę dobry, najlepszy w swoim gatunku, ale żeby rzucać tutaj ochy i achy to jakieś nieporozumienie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 24 Kwietnia 2015, 19:02
Zachęcony pozytywnymi opinami o serialu podchodziłem z nadzieja na dobry serial na podstawie komiksu no i srogo się zawiodłem.

Opening strasznie słaby miał być klimatyczny a 1 co robilem to jak najszybciej go skipowalem.

Postaci w tym serialu i aktorzy to chyba najwieksza pomyłka.

Jack Murdock był bokserem wagi cieżkiej taka typowa szafa z mięsniami nie wyglądał jak ten lamus.
Kingpin w komiksie jest pierdolnym skurwysynem a jego masa to mięsnie a nie tłuszcz.
Ten w serialu to taki większy grubasek, już w filmie kinowym pomimo że był czarny lepiej pasował.
Ruda kurwa która juz mnie wkurwiała w true blood tutaj ponownie to robi.
Sam Matt tez nie wypada najlepiej, nie widać w nim tej pewności siebie ponownie o wiele lepiej wypada jego odpowiednik w filmie kinowym (choc sam film uważam za słaby)
Sam trenig Matta w komiksie był pięknie przedstawiony, czuł wolność skacząc po dachach za to w serialu jedza lody :damn:

Fabuła jest jeszcze ok choć wkurzają te gadki o moralności (sam serial jest kierowany raczej do dorosłego odbiorcy) 50 lat temu takie coś by przeszło w komiksie ale teraz?

Moja ocena to 5+/10 i jedynie dobrze przedstawiona Electra w 2 sezonie może uratować ten serial.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 24 Kwietnia 2015, 20:13
Szanuję Twoją opinię, ale się z nią nie zgadzam. Kingpin to dla Ciebie masa tłuszczu w serialu? To właśnie szalony skurwysyn o potężnej sile i sprawności. Nie grubas a maszyna do zabijania. Dziwię się, że tego nie widzisz. To idealny przykład przeniesienia postaci komiksowej na ekran. Cox to 10 klas wyżej niż bezpłciowy Affleck w filmie. Nie ma porównania. Nie rozumiem skąd Twoja opinia, bo nie ma odzwierciedlenia w serialu. Co do treningu to pamiętaj, że serial jest częścią filmowego uniwersum a ono jest bardziej realistyczne i skakanie po dachach rodem z komiksu byłoby śmieszne. Serial ma wady i również je widzę, ale nie w aspektach, o których piszesz.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Maja 2015, 07:33
Do obejrzenia zostały mi jeszcze dwa odcinki. Dobry jest ten serial ale momentami czuję, że w scenariuszu zawarto dużo zbędnego pierdolenia o podwójnej moralności. Trochę scen powycinać i skrócić o dwa odcinki to byłoby idealnie. Ale jest mrocznie, jest napięcie, a historia wciąga. Dzięki Nolanowi wszyscy bohaterowie nabrali ludzkiej twarzy.
Cieszę się, że Murdock póki co nie chodzi w lateksie tylko jest realistycznie przedstawiony jako człowiek ze zbroją zamówioną z ebay'a i nieprzeciętnymi skillsami (jasne, za stary na to jestem ale niech będzie, kiedyś czytałem dużo komiksów). Charlie w tej roli zrobił dobrą robotę, jest spokojny, opanowany, ma charyzmę. Jego geneza została fajnie pokazana.
Królują jednak Wilson Fisk i Wesley. Pierwszy to inteligentny psychol, kompletnie uzależniony od budynków i ulic miasta. Widać, że coś go boli i ma nieźle pod sufitem ale stara się mieć to pod kontrolą. Czekam na moment kiedy zobaczę tą klasyczną diabelską minę z kibla w "Full metal jacket". Drugi to fachowy doradca, cyniczny i bystry, wprowadza napięcie od początku, taki trochę Tom Hagen. Bardzo dobrze sprawdzają się jako duet.
Póki co serial jak najbardziej spoko, dużo ciekawych wątków i fachowo nakręconych scen. Warto obejrzeć, chociaż pierwsze trzy odcinki trochę trudno przebrnąć bo GO jeszcze nie ma, później jednak już jest dobrze.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Maja 2015, 20:57
Może nie do końca w temacie ale mam pytanie. W kreskówce Spider-Man(wiecie, tej z tvp2 i Fox Kids) Kingpin miał przydupasa na wózku. Jak nazywał się ten gość i czy pochodzi on z jakiegoś komiksu czy jest to postać stworzona na potrzebę telewizyjnej serii?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Maja 2015, 21:25
Alistair Smythe a po raz pierwszy pojawił się w The Amazing Spider-Man Annual #19. Aktualnie jest Spider-Slayer'em ( a raczej był, bo zginął na łamach Superior Spider-Man)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Maja 2015, 16:13
Dobry serial. Świetny, brudny klimat, brutalność, ludzka strona bohaterów, montaż, realizm(no wiadomo...), dobrze zagrane role, intrygująca fabuła, jak widać sporo plusów. Finał doskonały do tego stopnia, że wydaje mi się, że drugi sezon nie jest dobrym pomysłem. Wielkim atutem tego serialu była
Spoiler:
Kibicuję mocno ale mam mieszane uczucia.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Maja 2015, 08:45
.....

Ostatnio edytowano Sobota, 27 Lutego 2016, 20:15 przez illstreetblues, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Maja 2015, 09:17
ja tam mocno propsuję serial, po trylogii Nolana mam zajawkę na względnie 'realistyczne' wersje superbohaterów.

Fajnie, że udało się osiągnąć taki mroczny klimat w mocno blockbusterowym i lekko cukierkowym Universum Marvela.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Maja 2015, 10:57
illstreetblues napisał(a):
u mnie srogie rozczarowanie. nie wiem czy serial jest dokładnym odwzorowaniem komiksu (nie znam) ale jeśli w dymkowej wersji jest tak najebane tych zbędnych i nudnych wątków i są zrobione fajnie to twórcy serialu się nie popisali. kompletnie na przewijaniu wątki tego afro dziennikarza, rozterek z dupy foggyego i jego friend zone z karen page, tych chińczyków i innych (meh) kolaborantów kingpina, zresztą drugą połowę odcinków leciałem ff, czekając jedynie na: niesamowite sceny walk gdzie murdock za każdym razem musiał dostać solidny wpierdol, żeby przejść do następnej planszy, perypetie fiska z każdej strony ciekawe i tyle w sumie. wyciąć to wszystko zbędne gówno i powstał by świetny film 2:30h a tak to mamy zmarnowane 13h (polecam przewijać, wyjdzie z 7h max)

Czyli po prostu zamiast klimatycznego serialu, przedstawiającego losy super bohatera w dość realny sposób i ukazującego od strony ludzkiej zarówno jego jak i jego przyjaciół oraz antagonistów wolałbyś ponad dwu godzinny blockbuster, w którym w przewadze byłyby bezmyślna akcja i sceny napierdalania. Zresztą jak ktoś mówi, że w trakcie oglądania czegokolwiek przewija dialogi/wątki poboczne to wydaje mi się, że mentalnie zatrzymał się na kreskówkach.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Maja 2015, 12:41
.....

Ostatnio edytowano Sobota, 27 Lutego 2016, 20:15 przez illstreetblues, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Czerwca 2015, 15:28
Punisher w drugim sezonie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Czerwca 2015, 19:40
http://www.filmweb.pl/news/Jason+Statham+wrogiem+serialowego+Daredevila-111787#
http://www.filmweb.pl/news/Elektra+w+drugim+sezonie+%22Daredevila%22-111655

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 19:12
jakieś sprawdzone źródło gdzie można obejrzeć cały 1. sezon? wakacje itd, sami wiecie a ten pierdolony kinomaniak, to jakaś żenada. ech seansik, ech iitv...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 20:10
Torrenty

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona