Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Listopada 2018, 19:39

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
[serial] Ślepnąc od świateł 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [serial] Ślepnąc od świateł
  Wysłano: środa, 31 Października 2018, 16:26
Gdzie mogę to obejrzeć poza hbo go? W niemczech nie dam rady nawet wypróbować na miesiąc.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Października 2018, 17:14
Na chomikuj.pl są wszystkie odcinki

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 12:02
świetny serial,

jak słuchałem rapu Pioruna to miałem wrażenie, że flow i składanie słów mocno Oskarowe. No i z wywiadu na filmwebie wygląda, że miałem rację :)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 15:30
Kubuś wiem że czytasz to forum. Na pewno przeczytasz ten wątek razem z moim postem. Poznałem twoją osobę nie przez książki a przez SM. Wydajesz się super osobą, podobał mi się twój wywiad u Wincjusza. Serial super, książki już kupione. Będę miał co robić wieczorami. Scena z serialu w Interconti mnie tak rozwaliła że zarezerwowałem aż pokój na swoje urodziny by przejść się na ten ładny basenik. Czekanie z ręką w gaciach na drugi sezon

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 15:32
Saful w weszło fm mówił że Żulczyk nie planuje pisania kontynuacji, co oczywiście nie wyklucza drugiego sezonu. Chociaż po gorącym przyjęciu szkoda będzie urwać kurze złote jaja.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2018, 00:21
domaz napisał(a):
świetny serial,

jak słuchałem rapu Pioruna to miałem wrażenie, że flow i składanie słów mocno Oskarowe. No i z wywiadu na filmwebie wygląda, że miałem rację :)

Też miałem trochę takie wrażenie, do tego pewne rzeczy Rogalowe ("jebać"). Z drugiej strony jest też wyeksponowana trochę taka śmieszność niektórych ulicznych raperów. Jeszcze z Bonusem RPK trochę mi się to wszystko kojarzy (przykładowo wizualnie).

A zdjęcie i sałntrak są kurwa piękne w tym serialu, piękne.

Jestem dopiero po 3 odcinkach, ale już leci :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2018, 02:58
Właśnie skończyłem oglądać i muszę napisać, że dawno mnie żaden serial tak nie wciągnął. Jestem pod w chuj ogromnym wrażeniem i mógłbym się rozpisywać w nieskończoność bo wiele scen zapadło mi w pamięci. Co do aktora to moim zdaniem Saful zaliczył bardzo dobry debiut i to, że ktoś tam pierdoli o drewnianej grze, to chyba słabo się wczuł, ale jego "gra aktorska" idealnie oddaje klimat i osobowość głównego bohatera. Oczywiście grzechem było by nie wspomnieć o soundtracku, który jest wręcz idealny i robi gigantyczną robotę. Oglądać tak dobry i co najważniejsze polski serial to przyjemność. Oby (jeżeli przyjdzie nam oglądnąć) kontynuacja była na takim samym poziomie. :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2018, 16:07
Tylko mi tak chujowo chodzi ten player na HBO GO? Niezależnie czy to Opera, czy Google Chrome. Internet śmiga jak należy, więc to nie z tym raczej problem, a dla przykładu Netflix działa jak należy. Ktoś, coś?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2018, 17:30
Player działa, ale potwierdzam ze jest chujowy. Ze dwa razy mnie wywaliło, innym razem się nie chciał załadować.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku
moderator

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2018, 18:25
parę zajebistych postaci, Frycz, Więckiewicz(wspólna scena miodzio), Pazura
soundtrack doskonały, szczególnie dla słuchacza rapu
nie znam się od strony technicznej na zdjęciach, ale czułem jakość tego co oglądałem
saful dixon37 pasował do postaci którą grał, ale niektóre bardziej wymagające dialogi w jego wykonaniu brzmiały jak z kartonu

ruda kukuryna była w tym serialu totalnie zbędna, wątek zagubienia głównego bohatera między kobietami latał mi totalnie koło chuja, ważna była gangsterka.

moim zdaniem warto, dobrze jest oglądać aktorów których znasz z mało lotnych występów grających tak dobrze, takie dobre role.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2018, 18:47
przedewszystkim udźwiekowienie w tym serialu stoi na wysokim poziomie, nie trzeba kurwa odpalać napisów albo cofać i przysłuchiwać się co było w dialogach, w tym aspekcie zawsze polskie seriale leżały, jestem na 4 odcinku i jest b dobrze, super zdjecia i klimat

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Listopada 2018, 19:43
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Listopada 2018, 23:16
ja tu tylko zostawić bowdown dla Pazury za brawurowe zagranie Wojewódzkiego, mowa ciała 1 do 1, klasa

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 00:55
pierwsze 2 odcinki miałem mieszane uczucia, gra głównego bohatera mnie strasznie raziła, stryja i jego przydupasów w sumie też, wiązanki więckiewicza zalatywały vegą, czułem jakby niektóre młodzieżowe teksty były wepchnięte na siłę kompletnie i cringe straszny u mnie wywoływały(w kolejnych odcinkach na szczęście to wszystko już nie było tak bardzo zauważalne), trochę jeszcze denerwowały te sceny ze snu i tyle z minusów.
O mocnych stronach to już się inni rozpisywali. Ogólnie serial bardzo na plus, w przyszłym tygodniu wezmę się na książkę.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 01:18
Spoiler:

Serial świetny, kminię do czego dałoby się sensowne dopierdolić i nie mam za bardzo pomysłu. koniec pisze o denerwujących scenach ze snów, ale według mnie zostały one zrobione bardzo dobrze, w książce z kolei te fragmenty potrafiły mnie zmęczyć (edit: jak czytam wasze posty to widzę, że nie jestem jedyny na forumku i np. emcess oraz jabolsdz mieli podobnie). Sountrack, zdjęcia, dobór postaci i ich odegranie, oddanie ogólnie książki mistrzowskie (choć trochę inaczej niż w mojej wyobraźni, ale to w sumie nie jest wada). No muszę dać to 10/10.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 03:27
polecam pierwsze strony tematu, ludzie proponują Winiego i Krzysztofa Kozaka do roli Dareczka :lol: Po obejrzeniu mógłbym napisać w sumie to samo co wszyscy - świetny Frycz, zabawny Piorun, momentami głównego bohatera ciężko się ogląda (nic dziwnego, skoro wypowiada się przez 8 godzin tym samym tonem głosu), mimo to i tak jak na polską produkcję jest bardzo dobrze.
Nie czytałem książki, a ciekaw jestem jak tam był przedstawiony Piorun, bo ktoś na pierwszych stronach napisał, że był stylizowany na Bonusa RPK, więc może jednak trochę inaczej?
e: w ogóle to ta książka ukazała się przed wypadkiem Dariusza K. czy po nim? Jedno i drugie wydarzyło się w 2014. Zadziwiające jak podobne są obie te historie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 08:46
No jakbyś czytał książkę, to byś wiedział, że na podstawie opisu wyglądu Daria, tak można było sobie go mniej więcej wyobrażać. Nikt nie wiedział, że łysy Frycz odwali taką robotę.

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 08:50
Ablazir napisał(a):
koniec pisze o denerwujących scenach ze snów, ale według mnie zostały one zrobione bardzo dobrze

Ale po cholerę one w ogóle były? Poza tym, żeby twórcy śmignęli na wycieczkę do Czarnobyla.

Włodi: A Eldo to jest pedał, chuj, dupa, cwel do potęgi.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 09:01
ergiees napisał(a):
polecam pierwsze strony tematu, ludzie proponują Winiego i Krzysztofa Kozaka do roli Dareczka :lol: Po obejrzeniu mógłbym napisać w sumie to samo co wszyscy - świetny Frycz, zabawny Piorun, momentami głównego bohatera ciężko się ogląda (nic dziwnego, skoro wypowiada się przez 8 godzin tym samym tonem głosu), mimo to i tak jak na polską produkcję jest bardzo dobrze.
Nie czytałem książki, a ciekaw jestem jak tam był przedstawiony Piorun, bo ktoś na pierwszych stronach napisał, że był stylizowany na Bonusa RPK, więc może jednak trochę inaczej?
e: w ogóle to ta książka ukazała się przed wypadkiem Dariusza K. czy po nim? Jedno i drugie wydarzyło się w 2014. Zadziwiające jak podobne są obie te historie.

Wypadek był bodajże w lipcu, a książka w październiku.

Spoiler:

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 13:04
no to jak z tym dariem ziomki? on żyje czy nie żyje bo nwm już sam o co chodziło z tym ciebie nie ma

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona