Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 24 Września 2018, 18:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[serial] THORGAL 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial] THORGAL
  Wysłano: Niedziela, 9 Września 2018, 10:39
Thorgala poznałem 3 dekady temu i z miejsca stał się moim ulubionym komiksem i to się nie zmieniło do tej pory. Można śmiało powiedzieć, że jest komiksowym odpowiednikiem Władcy Pierścieni. Na przeniesienie przygód tytułowego bohatera na ekran czekam od powiedzmy ćwierćwiecza. Żeby "nie okaleczyć" tej sagi możliwe są tylko dwie opcje: zainwestować setki milionów dolarów i pójść śladem Petera Jacksona, albo zrobić porządny serial. Thorgal jest prawie nieznany poza Europą ,więc ciężko byłoby znaleźć fundusze na superprodukcję, poza tym jest spora szansa, że Hollywood mogłoby ten projekt zepsuć. Obecnie seriale to jedna z najszybciej rozwijających gałęzi rozrywki i producenci to podchwycili. Co chwila powstają nowe. Niedługo premiery Gwiezdnych Wojen i wspomnianego Władcy Pierścieni...a w niedalekiej przyszłości może właśnie Thorgala. Za reżyserię ma wziąć się Florian Henckel von Donnersmarck. Zrobił w 2006 absolutnie mistrzowskie "Życie na podsłuchu", które wygrało Oskara za najlepszy film nieanglojęzyczny a tegoroczne "Werk ohne Autor" ma szanse powtórzyć sukces sprzed 12 lat , także potrafi. Wśród aktorów spodziewam się w większości debiutantów. Oby to wypaliło!

https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+% ... ie-129743#

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry

Post Re: [serial] THORGAL
  Wysłano: Niedziela, 9 Września 2018, 13:31
trzymam kciuki

Powrót do góry

Post Re: [serial] THORGAL
  Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 08:00
Jak wyżej. Czekam mocno. Ogólnie jestem delikatnym sajko, za dzieciaka czytywałem pojedyncze tomy, a jakoś parę lat temu stwierdziłem, że trzeba nadrobić dziecięcą zajawkę i kupiłem sobie całą kolekcję na allegro xD No i przeczytałem od deski do deski, a teraz jestem praktycznie na bieżąco z historią, latami młodzieńczymi, louve i kriss. Damn, chętnie bym to zobaczył zekranizowane. Chociaż obawy równie mocne, co ekscytacja. Oby wypaliło i rozjebało.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]