Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 23 Maja 2018, 17:53

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Z Archiwum X / The X- Files 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Z Archiwum X / The X- Files
  Wysłano: środa, 27 Stycznia 2016, 14:49
Można śmiało oglądać jak oglądało się kilka odcinków randomowych a ma się zamiar kiedyś obejrzeć całość?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Stycznia 2016, 16:06
#s10e02
#omnomnom
#ostrzegałem
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 28 Stycznia 2016, 19:09
Rychol napisał(a):
Można śmiało oglądać jak oglądało się kilka odcinków randomowych a ma się zamiar kiedyś obejrzeć całość?

raczej tak, na początku jest około minutowe wprowadzenie. można z ciekawości jeszcze ogarnąć ostatni odcinek jaki powstał, trwa 1h20 i plączę większość wniosków i wspomnień, no ale wtedy zrobisz sobie mnóstwo spoilerów przed obejrzeniem całości

dzisiaj obejrzałem nowy odcinek. nie mogłem się doczekać tego sezonu, tak że przez ostatnie dni kończyłem 9ty sezon, który szedł mi niesamowicie ciężko, mimo że nie uważam go za tak słaby za jaki jest ogólnie uznawany. koniec końców olałem chwilowo odcinki detektywistyczne i poleciałem całą mitologię aby nie dostać jakimś spoilerem. wniosek jest taki, że ten odcinek pilotowy z dziesiątego sezonu znajdowałby się spokojnie w 10 najgorszych odcinków xfiles. uwielbiam anderson, ale tutaj gra jak za karę. duchovny to jakby zapomniał czy ma być moodym czy mulderem i ostatecznie jest kompletnie nijaki. postać typa z community to ja nawet nie. typ kurwa wozi się helikopterami i limuzynami z filmików o ufo? mulder chodzący ze smartphonem płaczący nad inwigilacją przez rząd. odcinek w ogóle fatalnie jest poprowadzony z początku normalne tempo, który w połowie zaczyna napierdalać tysiącami teorii, które są wyciągane nie wiadomo w ogóle na jakiej podstawie. dialog między mulderem a tym doktorem jest wyreżyserowany jak jakaś parodia SNL. tyle rzeczy mi się nie podobało, no ale jednak to xfiles. tam szansę, tym bardziej, że niby drugi odcinek ma lepsze oceny. spóźniony powrót ok 7 lat

Cytuj:
- wszystko to jednak nie zmienia faktu że obejrzenie sprawiło mi dużą przyjemność i będę kontynuował :) Czołówka nietknięta, yeah

tak najlepiej podsumować

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Stycznia 2016, 20:22
W połowie 4 sezonu mogę powiedzieć tyle: w 3cim sezonie sensownych odcinków raczej nie uświadczymy, raczej - przeplatają się bekowe (np. z wróżbitami - ten koleś co grał tego agenta ubezpieczeniowego wygrał cały sezon, lirycznie zniszczył wszystkich jak do tej pory) z typowymi przeciętniakami (ten z aligatorami :nonono: - od początku wiadomo było że ten co żar to korkodyl jakiś, albo ten odcinek z karaluchami - zabójcami, nie wiem kto to kurwa wymyślił :dunno: ). Widać było, że Sculy wkurwia już nawet Muldera i ten zaczął szukać sobie nowej dupeczki (np. Bambi - tu brawa dla Scully za dobre pancze), ale scenariusz musiał oczywiście spierdolić i Mulder nie zaruchał (ale zaruchał za to skinner w 4 sezonie). Sezon nr 4 zaczął się nawet dobrze, ale nie dlatego, że Skinner zaruchał, tylko z innego powodu, ale teraz nie powiem. Ciężko i tak będzie dotrzeć do tego sezonu nakręconego obecnie, oj ciężko, bo co raz nudniej się robi

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 17:12
dziś 22:00 fox , s10e03

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 22:35
co tu sie dzisiaj odjebuje :rotfl:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 22:56
SixAksis napisał(a):
dziś 22:00 fox , s10e03

Przecież od rana na torrentach.

PS. Zabawny odcinek, chociaż mowa na cmentarzu przydługa :) Psycholog :)

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 14:57
ok. drugi odcinek ZNACZNIE lepszy. nie było to ciężkie do osiągnięcia oczywiście, ale całkiem nieźle to wyszło. może jednak nie będzie najgorzej z tym serialem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 19:01
3 odc :lol: :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lutego 2016, 03:59
Ja pierdole co za come back :bowdown: Każdy odcinek zupełnie inny, jak słusznie smackey zauważył Duchovnemu się seriale popierdoliły, 3 epizod kurwa :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lutego 2016, 15:35
4 sezon taki sobie... poza jednym odcinkiem, w którym pojawia się "stary" znajomy Tuco Salamanca jako El Chupacabra :bowdown:

A poza tym dalej wałkowana teoria spiskowa

piąty sezon zaczął się ciekawie, bo zajebali jedną z kluczowych postaci he he :joint:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lutego 2016, 23:14
Hahahahha dołączam się do propsów, po pierwszych 10 minutach włączyłem pauzę i zacząłem się zastanawiać, czy nie jestem naćpany, bo co tu się dzieje to ja nawet nie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lutego 2016, 23:07
Po tym co piszecie nie wiem, czy nie przeskoczyć do obecnego sezonu. Warto? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2016, 13:28
warto mordo

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2016, 17:30
ja widziałem kiedyś przelotem kilka (może naście) odcinków i bardzo mi się podobało, ostatnio chciałem obejrzeć całe - zacząłem, ale po pierwszych bodaj 4 odcinkach przestałem bo odcinki mega się zestarzały i nie podobały mi się - więc moje pytanie jest takie
od którego odcinka (może sezonu) warto zacząć oglądać? czy może warto przebrnąć przez ten początek? i czy coś strace jeżeli pomine 1 sezon przykładowo

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 7 Lutego 2016, 11:18
Ja pierdole na foxie idzie 6 sezon i odcinek o kosmicie co w bejzbol gra, kurwa co oni pomysly mieli.
Jak bylem maly to zawsze myslalem ze to straszne ma byc a tu dobra beka, calosc kiedys nadrobie

https://www.facebook.com/StopNiuskulizacjiPolski
https://www.discogs.com/seller/bialysto ... WO/profile

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 7 Lutego 2016, 16:34
onlyINSTINCT napisał(a):
ja widziałem kiedyś przelotem kilka (może naście) odcinków i bardzo mi się podobało, ostatnio chciałem obejrzeć całe - zacząłem, ale po pierwszych bodaj 4 odcinkach przestałem bo odcinki mega się zestarzały i nie podobały mi się - więc moje pytanie jest takie
od którego odcinka (może sezonu) warto zacząć oglądać? czy może warto przebrnąć przez ten początek? i czy coś strace jeżeli pomine 1 sezon przykładowo

Niektóre odcinki są nieco nudnawe, wtedy zazwyczaj zajmuję się czymś innym, a one sobie lecą po prostu w tle, ale polecam obejrzeć pierwszy sezon, żeby wyczuć klimat, jak Ci się nie spodoba, to chyba nie ma sensu kontynuować, tym bardziej, że sezony mają po 20 kilka odcinków. Trochę już mi się to wszystko miesza, co kiedy było, ale w pierwszym sezonie z tego co pamiętam, dobre było z kolesiem, co przeciskał się przez rury wentylacyjne

Ogólnie, jeśli chodzi o ten serial to zależy od podejścia. Jeśli ktoś bierze go na poważnie licząc, że będzie tu miał umysłowe łamigłówki, czy superthriller w mrocznym klimacie, to może się trochę zawieść. O ile dwa - trzy pierwsze sezony utrzymują jakiś tam zagadkowy klimat i napięcie (choć są tam też odcinki zabawne), o tyle reszta wzbudza we mnie po prostu zwykłą ciekawość i salwy śmiechu, bo jak inaczej reagować na odcinek o karaluchach zabójcach, odcinek o wampirze - dostawcy pizzy, albo epizod z kolesiem podłączonym do serwera w jakiejś przyczepie kempingowej, który napierdala laserami z satelity :bowdown: Oprócz tego te stałe przepychanki Muldera ze Scully o jakieś zjawiska paranormalne i ich naukowe wyjaśnianie, wiecie, że Mulder ogląda jakąś kasetę, wtedy do biura wchodzi Scully, Mulder zobaczy na ekarnie jasną plamkę i nagle przypomina sobie jakąś sprawę z 64 roku i zaczyna wysnuwać teorie o UFO, a Scully zaraz go gasi, że na pewno jest jakieś racjonalne wytłumaczenie, bo mogło to być spowodowane zakłóceniami i zjawiskami elektromagnetycznymi, a poza tym latające talerze nie istnieją :lol: Oczywiście w cały serial jest wplątana rządowa intryga, tak żeby wszystko składało się w jako taką całość i wytłumaczyć rzeczy czasem w ogóle z dupy, ale przecież o to w tym serialu chodzi

Cytuj:
Ja pierdole na foxie idzie 6 sezon i odcinek o kosmicie co w bejzbol gra, kurwa co oni pomysly mieli.
Jak bylem maly to zawsze myslalem ze to straszne ma byc a tu dobra beka, calosc kiedys nadrobie

Właśnie będę ogladał 6 sezon, więc zwrócę uwagę

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lutego 2016, 10:14
Tragedia ostatni odcinek, zasnąłem dwa razy, Banksy się w grobie przewraca.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Lutego 2016, 16:53
W dzieciństwie chyba jak większość oglądało się ten serial chociaż może sporadycznie. Do tej pory mam przed oczami scenę z jednego odcinka, w planach jest nadrobienie całej serii więc może sobie to przypomnę. Obecny sezon oglądam bez wczutki i jest całkiem dobrze. Ten trzeci odcinek to wyglądał jak każdy inny komediowy z poprzednich sezonów? :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Lutego 2016, 19:31
moja wczutke w ten serial napędza właśnie dzieciństwo :cool:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona