Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 25 Sierpnia 2019, 10:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
[serial] Derek (2012) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial] Derek (2012)
  Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2013, 15:34
Nowy serial Ricky'ego Gervaisa, twórcy "The Office", "Extras" i "Life's too short". Tym razem historia dzieje się w domu spokojnej starości, borykającym się ze sporymi problemami finansowymi. Gervais wciela się w rolę prawdopodobnie autystycznego (ciężko określić, bo jego choroba nie została określona w serialu do tej pory) mężczyzny, który pracuje w tym ośrodku jako wolontariusz.

Pierwszy sezon ma zaplanowane 7 odcinków, obejrzałem trzy pierwsze, które dotychczas się ukazały i naprawdę jest dobrze. Zaskakuje przede wszystkim ciepło tego serialu. Bywa tutaj parę paskudnych, wulgarnych żartów, fucki też czasami polecą, ale w ogólnym rozrachunku to bardzo pozytywny, ciepły serial. No i w przeciwieństwie do takiego "Life's too short" nie ma tutaj za wiele "bolesnego" humoru. To znaczy takiego, który zmusza widza do oglądania przez palce, bo np. główny bohater popełnia jakąś gafę czy coś w tym stylu. Zdecydowanie bliżej tutaj do "Extras", za którym także czaiła się jakaś myśl. Póki co, mogę polecić z czystym sumieniem.

Powrót do góry

Post Re: [serial] Derek (2012)
  Wysłano: Wtorek, 5 Marca 2013, 22:32
Jest świetny, bardziej mi podchodzi niż the Office nawet. Gervais się w roli świetnie odnajduje, a z Pilkingtona się brechtam tylko jak powie "Testicles" albo" Bollocks" :D, więc sezon prędzej czy później obejrzę. Ten drugi to w ogóle miód na serce. W The Ricky Gervais Show byłem tak smutny z zakończenia podcastów, że Idiot's Abroad i debiut w postaci Dereka właśnie przyjąłem mega pozytywnie. Byle tak dalej.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Lipca 2014, 12:40
nikt nie ogladal tego? jak dla mnie kozaczek. krotkie, 20 minutowe odcinki, ale naprawde meeega klimat - cieplo, pomieszane z ciekawymi obserwacjami, zepsuciem. fajna anliza ludzi, polecam.

drugi sezon rowniez kozak, choc zajebista postac odchodzi w pierwszym odcinku. naprawde duzo blyskotliwych obserwacji swiata.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Kwietnia 2019, 23:33
Ale jaranko tym serialem. Trafiłem przypadkiem po White Gold, ale naprawdę fajny. Również polecam.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]