Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 9 Grudnia 2019, 02:51

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Breaking Bad 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Breaking Bad
  Wysłano: środa, 27 Stycznia 2010, 02:00
nie mam czasu na tv, nie mam czasu na ściąganie i oglądanie seriali, ale to wyjątek, historia śmiertelnie chorego nauczyciela chemii robiącego hajs na produkcji mety to jak dla mnie jeden z najlepszych scenariuszy ever :D dla czytelników hyperreala i nie tylko, ogląda ktoś też?

Powrót do góry

Post Re: Breaking Bad
  Wysłano: środa, 27 Stycznia 2010, 10:31
wydawało mi się, że zakładałem temat... jak widać, jednak nie :) pomysł na serial jest genialny, dosyć szybko łyknąłem dwie serie i czekam na trzecią. na początku myślałem, że będzie komediowo, oprócz kilku wątków komedii było w sumie niewiele, ale serial wciąga, scenariusz jest genialny, świetna rola główna, jesse tez rozpierdala :D ogólnie polecam, choć zakończenie drugiej serii mocno z dupy. mimo to czekam na trzeci sezon

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW

Post Re: Breaking Bad
  Wysłano: środa, 27 Stycznia 2010, 11:09
takk obejrzalem w przeciagu miesiaca tak ze dogonilem 3 ostatnie odcinki 2 serii w tv, serial tak naprawde mial sie na niej skonczyc a jessie zginac ale za duza ogladalnosc wiadomo
rowala mnie to ze zawsze chca wybrnac z klopotow juz widza rozwiazanie a wpierdalaja sie w jeszcze gorsze naprawde zacne historie czekam na kolejny mam nadzieje ze nie spieprza tego

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]