Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 14 Listopada 2018, 21:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 503 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Dragon Ball 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Dragon Ball
  Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2018, 16:26
Tutaj zapowiedz (zapowiedzi chyba :D ) tej kinowki: http://www.dbmovie-20th.com/

A co do ostatniego odc to piekny followup na samym koncu, no i imo nienaturalne bylo jak to Goku z Frieza wypierdalaja Jirena, jakos w tym momencie pomyslalem sb "ty no to powinien Vegeta z Goku przypieczetowac wygrana" ale no nawet spk wyszlo, nieoczekiwanie wchuj

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2018, 16:30
Tak, to ta zapowiedź, kurwa, jeśli oni zrobią tą kinówkę w takiej luźnej stylistyce z tą animacją to będę wniebowzięty, wygląda to zajebiście i oglądam ten trailer już chyba z dwusetny raz

A co do vegety to jebać, wkurwiał tylko cały turniej pierdoląc MUH SAYIAN PRIDE I'LL BEAT EVERYONE a co kazdy z nim robil bylo widac, typowa szmata do wycierania ringu z krwi, znacznie ciekawiej wyszło to z Friezą

Btw, nie wiem czy zauważyliście bo to trwało z klatkę może ale Jiren urwał jaszczurce kawałek ogona, imo bardzo fajnie zrobiony szczegół, dlatego właśnie jak Whis go wskrzesił to ten się spojrzał na ogon

Cashed my first check and said fuck depression, nigga

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2018, 17:11
tak, tez zwrocilem na to uwage, widac to, gdy frieza byl w normalnej formie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 16:56
Obrazek

Plakat nowej kinówki DB, która będzie miała premierę w grudniu. "Dragon Ball Super: Broly" przedstawi nową, "kanoniczną" interpretację postaci legendarnego Super Saiyana autorstwa Akiry Toriyamy.

Premiera: 14 grudnia 2018.

Obrazek

Aha, ostatnio miała miejsce premiera nowej serii anime - "Super Dragon Ball Heroes". Na razie wyszedł pierwszy odcinek, ale to jest taka fanservice'owa produkcja (tak jakby DB Super nie było :lol: ) i raczej promocja gry Heroes niż jakaś fabuła. Polega to na tym, że pojawia się demon Fu, który miesza w czasie i przestrzeni, ściąga postacie z różnych rzeczywistości i generalnie zapowiada się na jedną, wielką nawalankę. Pierwszy odcinek trwa 10 minut i miał premierę w internecie, raczej żadna stacja nie będzie tego emitować.

W pierwszym epizodzie mieliśmy spotkanie Goku SSJ Blue z Goku SSJ4 oraz ich krótkie starcie oraz pojawił się Cooler. W dalszej kolejności zapowiada się na pojawienie Bojacka, Cooler wzorem swojego brata osiągnie formę Golden i pojawi się super-demon Majin Ozotto, który był bossem w jakieś zapomnianej grze sprzed 20 lat i nigdzie później już się nie pojawił. Cała ta seria to będzie raczej taka ciekawostka, ale w sumie po dwóch latach oglądania DB Super chyba wolę już taką luźną produkcję niż silenie się na jakieś fabuły, które koniec końców i tak sprowadzają się do jechania na nostalgii i odgrzewaniu starych postaci.

Ostatnio edytowano Wtorek, 10 Lipca 2018, 17:10 przez El Eguaroc, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 16:59
Film z Brolim to kozak w chuj, wiadomo był tylko jeden. Czekam pomimo, że DB Super nie oglądam.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 17:18
Powiem tak, dwa lata DB Super skutecznie obrzydziło mi Dragon Balla, mimo że seria miała swoje momenty. Póki co nie czekam jakoś bardzo. Stary film z Brolym był bardzo fajny, no ale to teraz to raczej ma być reboot tej postaci, a poprzedni taki przypadek (Bardock z odcinka specjalnego vs Bardock z mangi Akiry) nie napawa jakoś specjalnie optymizmem.

EDIT:
Komentarz Toriyamy o Brolym:

Cytuj:
Everyone, are you familiar with Broly?

He’s an incredibly strong Saiyan who only appeared in the old anime movies, and I apparently at least drew the designs for him, but I had practically no involvement with the anime at the time, so I had totally forgotten about the story content.

So, about Broly. I hear these days, he’s still very popular not only in Japan, but also overseas. Based on that, my editor suggested we have Broly appear in this next movie.

I went ahead and watched the movies from back then, and I felt this could be quite interesting once I rearrange some things. I got right to work trying my hand at a story that incorporates him into the Dragon Ball Super series.
While keeping in mind Broly’s classic image so as not to disappoint his fans, I updated him and added a new side to his character, and I think this has resulted in a more fascinating Broly.

Naturally you’ll get to see fierce combat, but also, the paths of destiny that lead to an encounter between Goku, Vegeta, and Broly. It also involves the Frieza Force and the history of the Saiyans, which end up having a major connection to everything. The story content turns out to be very large-scale and dramatic.

Here comes that almighty Saiyan, Broly! I’m also including lots of other content all you fans will enjoy, so look forward to it, and be patient a while longer for it all to come together!!

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 21:28
OK, Broly spoko ziomeg, ale była już Kale... Wcześniej słyszałem, że miał to być saiyan o imieniu Yamoshi? To był chyba ten z pierwszych wizji Beerusa?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 23:51
Za dwa lata to chyba naprawdę ujrzymy Golden Cella

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 19:06
W drugim odcinku Super DB Heroes Cooler stwierdza, że skoro jego brat potrafi, to on też i ot tam zmienia się w formę Golden, więc trzeba tylko poczekać, aż ktoś sobie przypomni o Cellu i da mu jakąś nową transformację (zresztą w jakiejś grze już bodajże było coś takiego - Cell X, o ile dobrze pamiętam).

Oprócz tego w nowym odcinku mamy walkę Vegetto (w nowym designie - BARDZO fajnym zresztą) SSJ Blue (tu już nie tak fajnie wyglądał) i Golden Cooler VS zły Saiyan Cumber.

Obrazek

Poza tym ujawniono wygląd Broly'ego z nowej kinówki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

EDIT:

Nowy design Paragusa - ojca Broly'ego. Projekt bardzo mi się podoba.
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 01:57
TRAILER (co prawda w wersji angielskiej):

https://www.youtube.com/watch?v=FHgm89hKpXU

Ehh, gdyby tylko nie musieli używać tej badziewnej formy Blue.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 10:05
Nie miałem wielkich oczekiwań po Super ale jednak ten trailer napawa optymizmem, nowy Brolly wygląda obiecująco i czekam co z tego wyjdzie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 10:07
szkoda, że forma blue tu jest, ale obejrzę pewnie

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 11:22
Ale ja się pytam gdzie jest Ultimate Instinct?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 16:56
A na koniec DB Super nie było przypadkiem motywu, że Goku nie może więcej używać tej formy (oczywiście do wielkiego powrotu za X filmów/odcinków)? Sam nie do końca pamiętam jak to było tłumaczone, bo też całą serią dawno straciłem zainteresowanie i te kolejne odcinki to raczej tak machinalnie oglądałem.

Generalnie trailer bardzo mi się podoba. Obejrzałem wczoraj i dzisiaj kilka razy i nie chcę się jakoś bardzo hype'ować, ale wygląda dobrze. Podoba mi się animacja, projekty postaci, to co robi i jak wygląda Broly jest mega, ale jednocześnie obawiam się, że coś może nie zagrać i pojawi się jakieś głupie rozwiązanie. I już nie mogę patrzeć na tych niebieskowłosych Saiyanów, Ultra Instinct (zwłaszcza w niekompletnej formie, która była świetną transformację) był o wiele lepszy.

Arty postaci z filmu: Goku, Vegeta i Broly. Po raz pierwszy w wersji anime pokazano Vegetę w formie SSJ God.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ile to się naczytałem dawniej komentarzy o tym, jak to Broly i LSSJ są durne, niekanoniczne, niepasujące do reszty przemian, a jak teraz patrzę na linie transformacji, to właśnie ta Broly'ego wygląda najlepiej i najspójniej. Nie podoba mi się u Goku kolejność bazowa forma -> złote włosy -> czerwone włosy jak u bazowej formy i wychudzona sylwetka -> niebieskie włosy jak u SSJ, a w ostatnim czasie tak wygląda kolejność przemian w serii.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 18:04
Goku sam z siebie nie może używać UI, ale stawiam że w filmie Brolly go przyciśnie i na koniec włączy. No jak to tak bez najnowszej formy film.

A jeżeli chodzi o spójność przemian to wszystko miało w miarę sens kiedyś, jak od powrotu w 2013 zaczeli trzepać hajs to szukanie logiki nie ma sensu. Ale sam pomysł ziomka, któremu energia się zwiększa w nieskończoność mi osobiście się niespecjalnie podobał od samego początku. Sam pomysł Brolliego dobry, ale dla mnie właśnie zle zrobiony. Zobaczymy jak bedzie teraz

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 18:07
Ale przecież ostatnie 3 odcinki Super to była walka z Jirenem w tej formie i w końcu przerażenie Beerusa "Opanował UI o.o". Czyli w końcu opanował, czy nie opanował i to odpala tylko podczas dostawiania sromotnego łomotu.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 19:54
Znając życie wersja się jeszcze kilka razy zmieni, bo tak jest od Battle of Gods. Goku miał się nie móc więcej zmienić w Goda, później była wersja że po wchłonięciu boskiej mocy zwykłego SSJ zastąpił Blue, który to z jednej strony miał być najlepszy pod względem kontroli energii, a z drugiej było zupełnie odwrotnie. No a koniec końców i tak zmienia się w co chce.

Że się nie ma co doszukiwać sensu to wiadomo, ale jednak mi to wadzi.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 22 Lipca 2018, 22:43
Z tego co pamiętam w turnieju "opanowanie" UI oznaczało chwilowe opanowanie go w pełni by zadawać ciosy, bo pierwsza forma UI w której znalazł się Goku dawała tylko niezwykłą zręczność, ale nie był w stanie wyprowadzić silnego ciosu. I tak nie może się zmieniać na zawołanie, to dość logiczne (jak na standardy DB) bo nawet zwykłego SSJ nie potrafił okiełznać od razu.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 22 Lipca 2018, 23:09
UI jest ostatnią deską ratunku dla Goku i jeśli dobrze pamiętam potrafił wejść w ten stan tylko kiedy nie miał już sił na normalną walkę i był w sytuacji zagrożenia życia, nie zdziwiłbym się gdyby Brolly akurat miał na tyle siły żeby do tego doprowadzić bo w trailerze widać że Berserka wrzucił dopiero jak Goku był poobijany w blue formie.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 08:51
^To też jak zwykle beczka z tym u Goku można założyć że już przy tym pierwszym ataku w trailerze Brolly miał z jakiś 1.000.000 jednostek ataku, a Goku załóżmy 700.000 i pewnie to odczuł, ale cooo tam, rozkręcamy się po kolei wszystkie formy. A potem dupa blada, bo się okaże, że Blue Kaioken da tyle co w walce z Jirenem.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 503 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona