Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Listopada 2018, 20:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Halloween (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Halloween (2018)
  Wysłano: Niedziela, 28 Października 2018, 13:02
Obrazek

Cytuj:
Ostateczna konfrontacja Laurie Strode z Michaelem Myersem - zamaskowanym prześladowcą - przed którym uciekła 40 lat wcześniej.

Michael Myers powraca. Wczoraj byłem w kinie, biorąc pod uwagę moją sympatię do pierwowzoru z 1978, na seans szedłem z wielkimi oczekiwaniami. NIe zawiodłem się ani trochę. To wciąż utrzymanie formy sprzed 40 lat, w nieco odświeżonej formie, tak by postacie pasowały do obecnych czasów. Jeden z lepszych horrorów jakie widziałem od dawna, a trochę tego obejrzałem. Slasher przez duże S. Nieśmiertelny theme song, wiele smaczków ze starszych produkcji i miły bonus w postaci tego samego aktora odgrywającego rolę Michaela teraz, jak i 40 lat temu. Polecam koneserom kina grozy.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW

Post Re: Halloween (2018)
  Wysłano: Niedziela, 4 Listopada 2018, 23:16
Trzeba będzie sprawdzić. Ciekawe jak to się skończy.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 10:00
Byłem, całkiem klimatycznie, ale zachowanie bohaterów woła momentami o pomstę do nieba.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 13:29
Zawsze w Halloween zachowanie bohaterów było przerysowane. Przecież w tych starszych częściach to Michael dostawał dwa razy z szotgana, palili go mołotowem, przejeżdżali go ciężarówkami, a on nadal wstawał i zabijał. Pamiętam też scenę gdzie bohaterka jechała z trupem w windzie kuchennej, no i wychodzi z niej, ale noga jej się zaklinowała. Jak się zaklinowała? Na jej nodze leżała noga trupa :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 17:57
MagikDeLow napisał(a):
Zawsze w Halloween zachowanie bohaterów było przerysowane. Przecież w tych starszych częściach to Michael dostawał dwa razy z szotgana, palili go mołotowem, przejeżdżali go ciężarówkami, a on nadal wstawał i zabijał. Pamiętam też scenę gdzie bohaterka jechała z trupem w windzie kuchennej, no i wychodzi z niej, ale noga jej się zaklinowała. Jak się zaklinowała? Na jej nodze leżała noga trupa :lol:

Ale co to co ty opisujesz ma wspólnego w ogóle z zachowaniem? Od kiedy przesadzona wytrzymałość jest uznawana za zachowanie, tak samo od kiedy kurwa powód zaklinowania nogi jest czyimś zachowaniem :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Listopada 2018, 18:34
Serio przyjebałeś się do tego? Jakie musisz mieć smutne życie. To żebyś się nie zesrał, dopiszę, że jej zachowaniem w momencie zbliżającego się Michaela był powrót do windy, zamiast podniesienia nogi, która leżała na jej nodze. Zadowolony?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]