Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Lipca 2018, 23:04

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Botoks (2017) reż. Patryk Vega 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Botoks (2017) reż. Patryk Vega
  Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 16:39
fizyk123 napisał(a):
jak tu kurwa nie mówić, że społeczeństwo głupieje. Ja tego naprawdę nie rozumiem.
Weźmy sobie taki 2000 rok a 2017.
Milionerzy 2000 - pytania w dużym stopniu wymagały sporej wiedzy
Milionerzy 2017 - pytania o kota Kaczyńskiego i Gracjana Roztockiego

Kabarety 2000 - poza jakimiś wyjątkami naprawdę można było się naprawdę pośmiać z nocy kabaretowych
Kabarety 2017 - ludzie się turlają po podłodze jak zobaczą Mariolkę i kisną jak usłyszą "kurwa chuj dupa"

No i właśnie polskie "hity" filmowe. Przecież to nie z sentymentu wraca się do takich filmów jak Kiler, Chłopaki nie płaczą czy Poranek Kojota tylko dlatego, że były one naprawdę dobre. A teraz? Przeruchane i nieśmieszne dowcipy, anegdotki z kwejków i wykopów z 2014 roku okraszone kurwa kurwa chuj pizda i ludzie wyją ze śmiechu i turlają się po podłodze. Nie jestem kinomanem. Nie znam się za bardzo na filmach, więc z reguły ani nie bronię filmów ani nie krytykuję specjalnie. Ale w tym wypadku to naprawdę jestem w szoku, że ludziom takie gówno może się podobać. Ba! Oni faktycznie po seansie myślą, że cała polska służba zdrowia jest odzwierciedleniem tego filmu.

Szkoda kurwa strzępić ryja, te polskie kurwa głupie społeczeństwo...

Podbijam. Społeczeństwo jest coraz bardziej głupie, niestety.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 17:20
kiedys to byly czasy

dzisiaj nie ma czasow

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 17:44
A imo fizyk nie do końca złapałeś istotę problemu. To nie jest tak, że społeczeństwo głupieje, tylko zawsze było głupie. Internet dał nam możliwość kreować gust z o wiele bardziej bogatego wachlarza elementów, a że disco polo i freak fighty mają największą popularność, to marketingowcy mają na tacy w jakie rejony uderzać. Dawniej ludzi bawiły program Drozdy i (powiedzmy sobie szczerze, chujowi) Kiepscy, teraz pranki youtuberów. Funkcja misyjna telewizji leży i drapie się po jądrach, bo co może zrobić

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 18:51
Raikkonen oczywiście ma racje, post fizyka zajechał tym łysym typem co go chyba zimsky wrzucał

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 18:59
a co do milionerow, widze tu taki haczyk, ze osoba oczytana, intersujaca sie dziedzinami nauki, jakas sztuka, etc, nie bedzie miala raczej pojecia jak sie nazywa facet dody, albo kim jest kurwa gracjan roztocki i tu sie poslizgnie [to sie polak moze cieszyc, ze hehe, takie proste a nie widziol]

zas osoby wiedzace wszystko o dodach, gracjanach, jutubie etc wyjebia sie na pytania bardziej konkretnych, wymagajacych wiedzy

ot taki poziom trudnosci

a przy okazji jaka reklama w necie, za samá tresc pytan

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 19:18
Filmu nie widziałem i oglądać w kinie nie zamierzam, ale śledzę sobie temat, żeby poczytać. Generalnie lekko skinąłem głową na post fizyka, ale Raikkonen oczywiście ma rację - uśredniając społeczeństwo zawsze było głupie (jak zresztą każde), a obecne czasy pozwalają po prostu na doskonale efektywne sprzedawanie tej głupoty. Być może w ten sposób jednak głupota ta roznosi się jak wirus, a karmiona papką masa nie zacznie poszukiwać czegokolwiek bardziej wysublimowanego na własną rękę.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 20:18
wjechala recka na filmweb, wysoka ocena bo 4 http://www.filmweb.pl/reviews/Kuchnia+V ... 4ska-20571

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 22:49
Wyobraźcie sobie, że sławny polski reżyser filmów akcji Patryk Vega został poproszony o napisanie scenariusza nowego Batmana. No przecież to jest kurwa złoto na samym wejściu. Już widzę ten motyw jak coś dramatycznie zjebało się w Gotham i zarządzono ewakuację miasta. Komisarz Gordon w przypływie obowiązku obrony miasta, na wieżowcu wzywa Batmana. Ten przylatuje pyta „co jest”, a Gordon na jednym wydechu
Spoiler:
Batman poruszony rozpoczyna dochodzenie, żeby dopaść Jokera.

Dochodzi do lokacji w których Joker podłożył bomby i praktycznie po 15 minutach filmu sprawa wydaje się dobiegać ku końcowi. Jednak mamy tu film akcji, wątek Jokera zostaje wyciszony, pojawia się Agnieszka Dygant jako kobieta kot i zostaje poruszony zupełnie inny wątek na temat tego jak złodzieje i zli brutalniu policjanciu wykorzystują seksualnie złodzieje-kobiety, a ona z tym dzielnie walczy. Wpada w grupke złodziejaszków i super fajnym tekścikiem „ja kurwa się z wami zaraz zabawię kurwa”. Ujeciami z drona pokazana jest walka, w której kobieta kot masakruje towarzystwo. Przyjeżdzają źli policjanci i na wejściu jeden do kobiety kot „włożysz do buzi? heheheheheh”. Kobieta Kot ucieka i można zająć się ewakuacją Gotham.

Do gry wchodzi Tomasz Oświeciński policjant-debil. Pierwsza scena – pogania staruszkę tekstem „pani kurwa szybciej do tego autobusu kurwa”. Po tej scenie przychodzi przybliżenie postaci policjanta. Ciężkie życie, matka mu umarła, ojciec chleje, nie ma żony ani dzieci. Ciuła w tej policji w mieście najbardziej zjebanym dla policji i na każdym kroku pokazywana jest jego głupota jak np wtedy kiedy na bomby w radiowozie powiedział "kury". W pracy ma takiego kolegę Radka powiedzmy najlepszego kumpla. Siedzą se w barze i nagle do baru huehue "wchodzi" Oracle, czyli córka Gordona, która Radkowi się bardzo spodobała. Leci bajera i następna scena to już wulgarne bzykanie w łóżku. Oczywiście nie mogło zabraknąć sceny jak Radek wstaje z łóżka cały goły i widać mu dupę. Przecież w każdych filmach to jest to czemu nie tu. Radek wraca do siebie, a Oracle musi pomóc Batmanowi.

O co tam chodziło? Aaa bomby. Jednak do Oracle zgłasza się Kobieta Kot, bo chce pomocy przy takiej „fujarze”. Niestety rozmowę podsłuchał Batman. Zaczyna śledzić Kobietę Kot i dochodzi do szokującego odkrycia, że ma romans z nikim innym jak komisarzem Gordonem i to jest ta „fujara”, której chce się pozbyć. Chuj wie czemu.

Wraca wątek ewakuacji. Otóż okazuje się, że Radek przy ewakuacji molestował bezbronne kobiety. Traf chciał, że jedna z nich okazała się być siostrą Kobiety-Kot. Ta siostra z kolei ma męża, który jest bratem Oświecińskiego. I tyle w sumie.

Batman uchronił komisarza Gordona przed Kobietą-Kot. I tu mamy plot twist. Umiera ojciec Tomka. Tomek wypłakuje się Radkowi „jak to kurwa umarł kurwa to był mój ojciec”. Wracamy do konfrontacji z Jokerem. Wielki spotkanie odwiecznych wrogów. Batman standardowo na jednym wydechu „co Ty kurwa ty, pojebało Cię kurwa? Nie możesz niszczyć miasta kurwa” a joker:
Spoiler:
Dochodzi do konfrontacji. Kolejna walka nagrana przy użyciu dronów i hura batman wygrywa, miasto uratowane.

Pomyśleć by można, że to koniec. Ale tu przebitka na Kobietę Kot. Zabija Radka za molestowanie siostry. Całą sytuację wdziała Oracle. W płaczu i smutnej muzyce odjeżdża z miejsca zdarzenia, bo komisarz nie może się nic dowiedzieć. Oczywista zapowiedź fabuły drugiej części. Ekran powoli gaśnie. Nikt nic nie zrozumiał i gitara.

znalezione

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 6 Października 2017, 23:06
przestań

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Października 2017, 14:33
Poranek Kojota to bezbek z dwiema fajnymi linijkami

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 7 Października 2017, 15:56
no tak, ale przypominam, że Poranek Kojota powstał w 2001r., czyli przed memami, youtuberami i innymi śmieszkami. i nie uwierzę, że ktokolwiek z tego forum oglądając ten film po raz pierwszy(w tamtych czasach rzecz jasna, bo teraz już nie bawi) nie śmiał się na większości scen.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Października 2017, 16:30
ten film i temat został świetnie podsumowany już na pierwszej stronie
moody napisał(a):
i tak wszyscy obejrzymy

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Października 2017, 17:02
clockers napisał(a):
no tak, ale przypominam, że Poranek Kojota powstał w 2001r., czyli przed memami, youtuberami i innymi śmieszkami. i nie uwierzę, że ktokolwiek z tego forum oglądając ten film po raz pierwszy(w tamtych czasach rzecz jasna, bo teraz już nie bawi) nie śmiał się na większości scen.

Mnie nie, ale pewnie dlatego, że wtedy miałem osiem lat, obejrzałem jako nastolatek po raz pierwszy, ale tak bardziej 3 liceum. Słaby humor, natomiast krzysztof jarzyna ze szczecina wciaz bawi

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Października 2017, 17:16
6 stron konstruktywnej krytyki, po co?

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Października 2017, 22:18
w końcu (?) obejrzałem i nie ma się o czym rozpisywać, ten film już w '99 podsumował Marian Paździoch słowami "panie, to jest głupie, nudne i w ogóle nieśmieszne"

http://film.org.pl/a/50-prawd/vega-nas- ... ks-129656/ tyle

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Października 2017, 02:29
gogi napisał(a):
http://film.org.pl/a/50-prawd/vega-nas- ... ks-129656/ tyle

Co to za wysryw rodem z filmwebu :lol: Ale takich bredni to tutaj nie wrzucaj

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Października 2017, 12:00
Botoks to idealny film dla tych wszystkich ludzi typu "Janusz Kowalski - recenzje". W końcu jest dla nich szansa na więcej niż 1k wyświetleń.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Października 2017, 10:05
Byłem. Myślałem, ze bedzie gorzej. 4/10

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Października 2017, 10:35
Patrząc na nick, to możesz być lekko nieobiektywny :)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Października 2017, 10:56
fizyk123 napisał(a):
jak tu kurwa nie mówić, że społeczeństwo głupieje. Ja tego naprawdę nie rozumiem.
Weźmy sobie taki 2000 rok a 2017.
Milionerzy 2000 - pytania w dużym stopniu wymagały sporej wiedzy
Milionerzy 2017 - pytania o kota Kaczyńskiego i Gracjana Roztockiego

Kabarety 2000 - poza jakimiś wyjątkami naprawdę można było się naprawdę pośmiać z nocy kabaretowych
Kabarety 2017 - ludzie się turlają po podłodze jak zobaczą Mariolkę i kisną jak usłyszą "kurwa chuj dupa"

No i właśnie polskie "hity" filmowe. Przecież to nie z sentymentu wraca się do takich filmów jak Kiler, Chłopaki nie płaczą czy Poranek Kojota tylko dlatego, że były one naprawdę dobre. A teraz? Przeruchane i nieśmieszne dowcipy, anegdotki z kwejków i wykopów z 2014 roku okraszone kurwa kurwa chuj pizda i ludzie wyją ze śmiechu i turlają się po podłodze. Nie jestem kinomanem. Nie znam się za bardzo na filmach, więc z reguły ani nie bronię filmów ani nie krytykuję specjalnie. Ale w tym wypadku to naprawdę jestem w szoku, że ludziom takie gówno może się podobać. Ba! Oni faktycznie po seansie myślą, że cała polska służba zdrowia jest odzwierciedleniem tego filmu.

Szkoda kurwa strzępić ryja, te polskie kurwa głupie społeczeństwo...

Rap w 2000 - Eldo, Pezet, WWO
Rap w 2017 - Sentino, Malik Montana, Kaz Bałagane

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona