Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 15:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Deadpool (2016) 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Deadpool (2016)
  Wysłano: środa, 27 Kwietnia 2016, 18:36
obejrzałem ten film i z tego co słyszałem, deadpool miał być zdrowo pierdolniętym świrem, a marvel dał nam zaledwie namiastkę dobrego wariata. biorąc pod uwagę to, że jest to film konkretnie o tym gościu i moje wcześniejsze słowa wystawiam 1/10

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Maja 2016, 19:33
piękne dialogi! (ten z mean comment i moment of silence to pierdolone arcydzieło i czołówka ever :bowdown: :bowdown:) followupy, dygresyjność i wyjebka. Spoko, chociaż origin postaci jednak bardziej siedzi mi u Joe Kelly'ego, ale no wiadomo niecałe dwie godziny kontra ileśtam zeszytów. I czołówka też piękna. Sceny walk, montaż, efekty, wszystko imponujące i widać że robił ktoś z zajawą (Collossusa podobno zrobili za jakieś małe pieniądze, a technologia rozpierdalająca). Spoko, obok Guardiansów najsuperhero jakie widziałem (a mało widziałem).

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Maja 2016, 15:21
spenserski napisał(a):
obok Guardiansów najsuperhero jakie widziałem (a mało widziałem).

U mnie podobnie, z tym że Guardiansów ledwo wymęczyłem (gadający szop, k***a), więc w Twoim zdaniu zamieniłbym ich na The Watchmen.
No więc bardzo fajny ten Deadpool! Komiksu nie czytałem i niezbyt mnie obchodzi zgodność z oryginałem; ważne że miks superhero movie ze standuperskim humorem oraz gagami z Saschy Barona Cohena to spory powiew świeżości. No i Morena Baccarin one love, choć już chyba się botoksem wspomaga.

Nie podobała mi się w sumie tylko walka metalowego Hulka z Xeną Wojowniczą Księżniczką - nudna, po co to? - oraz postać barmana - po co w filmie drugi śmieszek? No i motyw z WHAM! trochę z GOTG zerżnięty chyba?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4