Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Września 2019, 16:20

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
[ŚMIESZKI] Najlepsze komentarze z filmweba 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [ŚMIESZKI] Najlepsze komentarze z filmweba
  Wysłano: Piątek, 17 Lipca 2015, 20:12
sniper napisał(a):
Obrazek
*jakiś wioskowy debil z internetu (Jakub Majmurek)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Września 2015, 23:07
"Piknik pod wiszącą skałą" - TYLKO jeśli oglądaliście: http://www.filmweb.pl/film/Piknik+pod+W ... ce.,325523

Kiedyś też jeden użytkownik napisał długi tekst o tym, że "Kevin sam w domu" to tak naprawdę współczesne przedstawienie męczeńskiej śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa(powieszenie na drzwiach symbolizowało przybicie do krzyża itp.), ale wszystkie jego wypowiedzi zostały usunięte.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 19 Września 2015, 19:41
Biedak umiera tak samo jak bogacz, a mędrzec identycznie jak głupiec. Więc JEŚLI miałbyś po śmierci trafić do piekła na wieczność, to czy chciałbyś, aby ktoś Cię przed nim ostrzegł i powiedział jak go uniknąć? Spójrz. Gdyby ktoś Ciebie oszukał i okradł, a potem stanął przed Sądem i rzekł na swoją obronę: "Wysoki Sądzie. Przepraszam, że oszukałem i okradłem, ALE logicznie rzecz biorąc nie przejmuje się tym, bo skąd mogę wiedzieć, jak jest w więzieniu i czy ono istnieje? To głupie. Przecież nigdy tam nie byłem, więc po co miałbym się martwić? Mam inny światopogląd. Myślę pozytywnie. Jestem niewierzący. Ponadto, zamiast przejmować się karą, ZROBIŁEM DOBRY UCZYNEK i umyłem panu samochód. " - to czy na tej podstawie sprawiedliwy Sędzia powinien wypuścić Twojego napastnika na wolność? Dobrze wiesz, że nie. Ponieważ w takich okolicznościach, Twój oprawca trafiłby do więzienia, NIE DLATEGO, że tam nie był lub że nie wierzy w istnienie kary, a także NIE DLATEGO, że umył Sędziemu samochód czyniąc dobry uczynek - LECZ DLATEGO, że Cię oszukał i okradł. Bo dwie są drogi zadośćuczynienia Prawu. Jedna polega na tym, że się Prawa przestrzega, druga zaś na tym, że się ponosi karę, jeśli się Prawo przekroczy. Podobnie jest z Tobą. Jeżeli TYLKO RAZ w życiu skłamałeś lub coś ukradłeś to Bóg wymierzy Tobie karę, NIE DLATEGO, że w Niego nie wierzysz lub że się tym nie martwisz, bo czynisz dobre uczynki - LECZ DLATEGO, że w rzeczywistości złamałeś już Prawo. Wobec tego, w Dniu Sądu, słusznie trafiłbyś do piekła i już nigdy z niego nie wyszedł. Jednak pewien mężczyzna, widząc Twoje wszystkie błędy i słabości, wszedł do sali sądowej i rzekł z miłości do Ciebie: "Oddaje całe swoje życie, aby zapłacić karę ZA CIEBIE. " Wtedy sędzia mówi TOBIE: "TWOJA kara została spłacona. Stałeś się wolnym człowiekiem, ponieważ ten mężczyzna SPŁACIŁ TWOJĄ KARĘ. " - Co byś wtedy czuł? Czy powiedziałbyś temu człowiekowi, który oddał za Ciebie swoje życie: "Dziękuję?" To uczynił dla Ciebie Bóg ponad 2000 lat temu. Posłał swojego BEZGRZESZNEGO Syna Jezusa Chrystusa, aby spłacił swym życiem TWOJĄ KARĘ. Było to konieczne, ponieważ przez swoje grzechy złamałeś już Prawo i nie mógłbyś zostać wypuszczony na wolność za wyznawanie religii, chodzenie do kościoła lub czynienie dobrych uczynków. DLATEGO Bóg musiał posłać Jezusa, aby uczynić Cię wolnym w Dniu Sądu ponieważ Cię kocha i nie chce abyś żył z dala od Jego miłości. Nie prosiłeś Go, aby Cię umiłował. On uczynił to z własnej woli i nie ma już znaczenia kim dziś jesteś lub co uczyniłeś. Możesz być najbardziej rozwiązłym grzesznikiem na świecie, najgorszym nędznikiem, jaki kiedykolwiek istniał, a jednak BÓG CIĘ KOCHA, bo dał Ci samego Jezusa jako przebaczenie Twych win. Więc jak mógłbyś wzgardzić taką miłością, która nie ma sobie równej? Jednak tak jak każdy człowiek, masz dziś wolną wolę. I jeśli zdecydujesz się odrzucić łaskę ofiarowaną Ci dzięki Jezusowi Chrystusowi, wówczas ZMUSZONY będziesz żyć pod Prawem, które w Dniu Sądu sprawiedliwie Cię osądzi, ponieważ już je złamałeś. A wtedy słusznie trafisz do piekła, gdyż zlekceważyłeś miłość Bożą daną Ci w Chrystusie. Więc póki nie jest jeszcze za późno, to przyjdź do Jezusa takim, jakim jesteś. Grzesznym, zbuntowanym, niedoskonałym. I nie czekaj, aż staniesz się idealny, bo to się nigdy nie stanie. Złamałeś już Prawo, więc tylko Twoje szczere zaufanie Chrystusowi dokona w Tobie zmiany i oczyści Cię z wszelkich win. Już nie raz się przekonałeś, że religia i jej obrządki nie mają mocy zmienić Twojego życia. Nawet Twoje próby samodoskonalenia ciągle zawodzą, bo i tak zaliczasz upadki. Tylko przyjrzyj się jak szatan realnie wiąże i okalecza ludzi chorobami, nałogami, oraz sprawia, abyś nieustannie polegał na sobie. W ten sposób oddzielony jesteś od obecności i pomocy Jezusa. Wówczas demony mają do Ciebie łatwy dostęp i Cię okaleczają, tak, że giniesz we własnej bezsilności, chorobach, nałogach i depresjach. Bo bez żywej relacji z Jezusem - zdany jesteś na samozagładę. Więc czy nie lepiej to przerwać zanim będzie za późno? Pomyśl. Zasługujesz na wieczne życie w szczęściu danym Ci od Boga, więc czemu chcesz się tego pozbawiać? Opamiętaj się i poproś dziś Jezusa swoimi słowami, aby wszedł w Twoje serce, przebaczył Ci wszystkie grzechy, oraz uwolnił od nich, a także poprowadził dalej ku wieczności. Zaufaj Mu. I tak jak On przebaczył Tobie, tak Ty przebaczaj ludziom.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 22 Września 2015, 00:15
Dobrze powiedziane sniper ale nie offtopuj już

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Września 2015, 23:44
Hejt na Czerkawskiego akurat na propsie

http://www.filmweb.pl/person/Evan+Goldb ... ..-1645962

Cytuj:
Bosqi_El_Deviantero
w odpowiedzi na post: tomkwi1 | 11 lut 2012 0:00

co ma "znanie się na filmach" do "poczucia humoru"??

on przyłożył rękę ledwie do kilku filmów i wszystkie po kolei położył, jego poczucie humoru opiera się na gagach w stylu "wchodzi facet do pokoju, puszcza bąka (śmiech z taśmy) bohaterowie łapią się za nosy, koniec śmiesznej scenki" - jeżeli oceniamy moje poczucie humoru z tej perspektywy nie mam dobrego poczucia humoru :)

cóż, wychowałem się na "Pythonach", Barei czy Nagiej Broni stąd może po prostu należę do innej generacji niz wyznawcy przecietnych filmów pokroju "Green Hornet 3D"

Nie jakiś rozpierdol, ale od razu mam przed oczami post o eklektycznym guście pewnego użytkownika

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Września 2015, 01:42
słucham post-disco, słucham grimeowego Pezeta, słucham 'My Number' Foalsów, słucham Boba Marleya z The Wailers z lat 70, słucham Abby z lat też 70, słucham Linkin Park z początku ich kariery, słucham Linkin Park z późniejszych nieco innych płyt, słucham "pedalskiego" dla większości Franka Oceana, słucham różnych odmian Toma Waitsa, słucham cloud rapów, słucham 150 wcieleń Tedego, słucham energicznego często na trapowych podkładach Chief Keefa, a do tego vaporwave od kilku miesięcy.
a Ty czym możesz się pochwalić?

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 00:45
http://www.filmweb.pl/film/Wkraczajac+w ... ry,2366193

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 00:58
w sumie spoko, że filmweb ma swojego klocucha

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 01:07
Co wy chcecie od Piotrka Czerkawskiego :/

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 01:10
od Snipera? No nic, przecież.

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 01:12
w ogóle polecam się w to konto zagłębić, bo parę perełek tam jest

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 01:14
czemu melodramat dla mnie to komedia obyczajowa z erotyka w tle ehh czasami mysle ze jestem lepszy w ocenie niektorych filmow niz wiele znawcow razem wzietych

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Września 2015, 14:41
Lewkoń napisał(a):
"Piknik pod wiszącą skałą" - TYLKO jeśli oglądaliście: http://www.filmweb.pl/film/Piknik+pod+W ... ce.,325523

Kiedyś też jeden użytkownik napisał długi tekst o tym, że "Kevin sam w domu" to tak naprawdę współczesne przedstawienie męczeńskiej śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa(powieszenie na drzwiach symbolizowało przybicie do krzyża itp.), ale wszystkie jego wypowiedzi zostały usunięte.

Już wiem dlaczego co roku leci na Polsacie w takim razie. :P

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2015, 22:08
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2015, 22:19
no mam pewne wątpliwości czy to jest takie śmieszne

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2015, 22:20
:dunno: Normalny filmweb-core

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Listopada 2015, 19:44
Spoiler:

z udziałem kolegi z forum(no offence, piona!). nawet śmiechłem

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Listopada 2015, 22:28
O chuj. Przykro mi, wariacie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Listopada 2015, 15:28
dem mnie zjadł :(

dom nauki wrażeń - w tym domu szanujemy film, muzykę i książkę.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Listopada 2015, 15:30
no fajnie tu dyskutujecie chlopaki, ale na slizgawka.eu lepsze dyskusje :joint:

a Kanye krol wiadomo

Ostatnio edytowano Piątek, 14 Czerwca 2019, 19:24 przez piernikowyskoczek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona