Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 19 Listopada 2017, 22:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
EKRANIZACJE GIER VIDEO 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post EKRANIZACJE GIER VIDEO
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 16:03
niewiele tego jest ( chyba że oczymś niewiem) ale może da sie coś wybrać

wiec

jaka jest najlepsza ekranizacja gry video??? (jaki film???)

mi sie podobał SUPER MARIO BROS i MORTAL KOMBAT (chociaż dwujke strasznie pieprzyli)

i czekam na GTA:VICE CITY I MORTAL KOMBAT 3

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW

Post Re: EKRANIZACJE GIER VIDEO
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 16:27
Wszystkie chuja warte za przeproszeniem. Najbardziej podobał mi się chyba jednak pierwszy Tomb Raider, co oczywiście wcale nie znaczy, że był dobrym filmem. Po prostu uwielbiam Angelinę i patrzenie na nią przez półtorej godziny było doświadczeniem w sumie przyjemnym, jednak mimo wszystko wolałbym, by było w tym filmie coś poza jej niezwykłą urodą.

Street Fighter, Mortal Kombat, Double Dragon, Wing Commander, Super Mario Bros., Resident Evil, House of the Dead - wszystko dno. Nieraz mniejsze, nieraz większe, ale dno. I dnem będzie też Alone in the Dark, bo zrobił to megadebil Uwe Boll.

W sumie dobrej ekranizacji gry jeszcze nie było i pewnie nieprędko będzie.

Marzy mi się ekranizacja Heroes of Might & Magic - z ogromnym budżetem, efektami przyćmiewającymi Władcę, świetnym aktorstwem, niegłupim scenariuszem i reżyserem pokroju Jacksona/Proyasa/Darabonta. Może kiedyś...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 19:00
Broniłbym Mortal Komat jedynki - kretyński, ale ładnie zrobiony. I walki dobre.

Final Fantasy jeszcze - też padaka.

Mortal Kombat 3 - matko boska... GTA Vice City - przecież ten film już jest, Vice City jest żywcem rżnięte ze "Scarface"

A co do Heroes of Might and Magic - ten świat tak naprawdę zbudowany jest w serii Might and Magic. I też bardzo go lubię:)

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 10 Września 2004, 14:16
a gdyby nie mistrz Tolkien to nie wiem jak by to było z tym światem :lol:

Powrót do góry

Post ekranizacja "DOOMa"
  Wysłano: Piątek, 10 Września 2004, 20:00
za kamerą Andrzej Bartkowiak

najpierw X-MEN3 teraz DOOM reżyserowany przez Bartkowiaka

szcerze mówiąc niewiem która wiadomość jest gorsza

http://www.filmweb.pl/News?id=18337

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW

Wysłano: Poniedziałek, 6 Grudnia 2004, 12:29
Final Fantasy, Resident Evil-a tu aż mnie korci-SILENT HILL,wiem,ze odbiega od teamtu-ale zajebista gierka:)

GiEgIe->>6746808;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 13:06
Z tego co slyszalem niedlugo maja robic nowe final fantasy i tekkena. Mam nadzieje ze nie zjebia tego :x

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 24 Stycznia 2005, 14:45
Najlepszej ekranizacji gry jeszcze nie widzialem(ale po cichu licze, ze dane mi to bedzie ujrzec;). Wydaje mi sie, ze temat gier na ekranie jest jak narazie potraktowany po macoszemu, wiec skupie sie bardziej na ekranizacjach komiksow.
Pierwsza czesc "Mortal Kombat" byla calkiem udanym filmem(walki na dobrym poziomie, efekty tez niczego sobie, do tego film mial jeszcze klimat gry, co sprawiala, ze z przyjemnoscia sie go ogladalo). Dwie pierwsze czesci Batmana byly swietne. Mroczny klimat ktory zaserwowal nam Burton bardzo dobrze oddawal klimat czlowieka-nietoperza, plus swietna gra aktorow(nicholson, keaton i basinger w 'jedynce' a kolejnej devito i pfeifer). Gotham w jego interpretacji byl 'zywcem' przeniesiony z kartek komiksu. Dalsze czesci przemilcze, bo szkoda slow. Kilka slow o oddzielnym filmie o przygodach kobiety-kot. Wydaje mi sie, ze francuski rezyser nie mial pomyslu na film, bo ogladanie Halle Berry w obcislych wdziankach jest moze przyjemnym spedzeniem czasu, ale zeby poltorej godziny? To troche malo jak na ten film. Znowu brakuje mi tu klimatu jaki stworzyl Burton, a takze kreacji Pfeifer, bo mimo ze Berry ma swoje 'atuty' to zagral nijak w tym filmie. Dalej, mamy naszych przyjaciol z kosmosu czyli Obcego i Predatora. O serii "Alien" nie ma co pisac, bo te filmy trzeba znac(mi najbardziej przypadly dwie pierwsze czesci serii, jedynka za klimat, a dwojka za akcje:). "Predator" z gubernatorem kaliforni tez byl udanym filmem, na pewno ciekawszym niz jego druga czesc z Danny Gloverem w roli glownej. Ostatnio w kinach mozna bylo spotkac Obcego i Predatora na jednym ekranie i nie co sie oszukiwac, film to totalny gniot. Scenariusz jakos mnie nie przekonal(przeciez wystarczylo wziac komiks z 93 or 94, ktory byl w Polsce wydany i mamy gotowy scenariusz na film), malo tez akcji, a jak juz byla to obcy zabijal dwoch predatorow pod rzad(jakos nijak ma to sie do papierowej wersji). Niepokoi mnie fakt, ze scenarzysta odpowiedzialny za ten film, ma podobno napisac scenariusz do nowej czesci z sagi o Obcym(oby tym razem nie spieprzyl;). "Resident Evil"(rezyserem byl ten sam pan co nakrecil "Aliens vs. Predator" Paul W.S. Anderson) nie byl zlym filmem. Oddawal klimat gry, niektore lokacje byly zywcem wyjete z niej(tak samo ma sie sprawa z druga czescia filmu, jak ktos gral w 3, albo wersje konsolowe RE, to na pewno zauwazyl kilka motywow ktore byly w grach). Wiec in plus mozna zaliczyc realizacje i zgodnosc z orginalem, ale juz fabula znowu zawodzi. No coz nie mozna miec wszystkiego:). Rowniez dwa filmy o mutantach mozna uznacz za dobre kino, nastawione na rozrywke, ale zawsze dobre(kolejna czesc juz w 2006:)Tylko czekac na oddzielny film o przygodach rosomaka(swietna kreacja Hugh Jackmana!). Niewypalem za to uwazam film o przygodach Hulka. Na pierwszej czesci filmu prawie przysypialem, w drugiej cos sie ruszylo, ale nadal wialo nuda. Mimo zatrudnienia kilku dobrych aktorow(Nick Nolte czy Eric Bana) filmu nie mozna nazwac udanym. Kolejnym filmem, ktory juz w czasie produkcji sprawil, ze nie przychylnie bylem do niego nastawiony to "Daredevil" z Benem Affleckiem w roli glownej. Nie wiem, czemu, ale do tego aktora jestem negatywnie nastawiony. Pewnie dlatego film odrazu byl zkazany na porazke i mimo swietnej roli Farell(Bullseye), a takze dobrego wystepu Michael Clarke Duncan w roli Fiska(black kingpin wtf?:) znowu zawiodl scenariusz:/ Czas na zmiane i tera slowa pochwaly, kieruje w strone filmu o "czerwonym bohaterze". "Hellboy" bo o nim mowa, uwazam za film godny polecenia i kino bardzo dobrze zrobione, a Ron Perlman brawurowo zagral glowna role. Nie wiem tylko jak to ma sie do komiksu, bo jakims cudem jeszcze nie mialem go w swoich rekach. Dobrym kinem akcji mozna tez uznac ponowna ekranizacje msciciela z czaszka na klacie. Strzelaniny, poscigi i strzelaniny czyli to standardowe kino akcji plus Rebecca Romijn-Stamos w podkoszulku^^:P Warto zaznaczyc takze powrot troche juz zapomnianego 'krola parkietu' aka 'czlowieka bez twarzy" Johna Travolte. Czlowiek pajak jak narazie doczekal sie dwoch czesci(kolejne w drodze) i jak narazie niczym nie powalily. Ladne efekty, ciekawe walki i okropna gra kirsten dunst w roli MJ:/ Jak producenci mogli zrobic cos takiego. Nijak ma sie do komiksowego pierwowzoru. Moze przed kreceniem powinni jej nakazac zapoznania sie z seria, to wtedy moze byc cos z tego wyszlo:)

To tyle jak narazie(pewnie o kilku pozycjach zapomnialem:). Ogolnie nie jest zle, ale zawsze moze byc lepiej. W nowym roku znowu mamy nadzieje, ze wyjdzie cos ciekawego i na poziomie(a nalezy zaznaczyc, ze ostatnio w hollywood jest moda na ekranizacje komiksow i gier, nie liczac rimejkow kina azjatyckiego, a takze robienia kolejnych czesci, czyli tzw. odcinanie kuponow:). Godnym uwagi na pewno jest film na podsatwie komiksu samego Franka Millera(ktory bral czynny udzial przy tworzeniu filmu). Znajdziemy tam cala plejade gwiazd, tych znanych i tych ktorzy dopiero beda znani:Jessica Alba(^^)Elijah Wood,Bruce Willis, Benicio Del Toro, Michael Clarke Duncan, Brittany Murphy, Mickey Rourke czy Maria Bello. Za kamera stana sam Robert Rodriguez, wiec zapowiada sie swietny film.
Zainteresowanych odsylam tu gdzie znajduje sie przedsmak tego co nas czeka.
W wakacje ma zawitac na ekrany kin film o przygodach fantastycznej czworki. Z gory jakos nie pokladam wiekszych nadzieji w tym filmie, ale dla wystepu Jessicy Alby warto bedzie sie zapoznac z nim:) Tuznajdzicie trailer.
A teraz troche off-topic, czyli co u slychac u Tima Burtona. Aktualnie pracuje nad kolejna animowana ekranizacja(kto widzial "nighmtare before christmast" wie juz czego moze sie spodziewac:) Przedsmak znajdziecie tu. Film nazywa sie Corpse Bride, a swoimi glosami uracza nas tacy aktorzy jak: Emily Watson, Johnny Depp czy Helena Bonham Carter, wiec jest na co czekac.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 24 Stycznia 2005, 15:02 przez Boom, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
アドミン

Wysłano: Poniedziałek, 24 Stycznia 2005, 14:54
boom - co do batmana i reszty bohaterow marvela to filmy powstaly na podstawie komiksow a nie gier. natomiast z tego co pamietam to obcy i predator po raz pierwszy pojawili sie na duzym ekranie, a nastepnie ich postacie zaczely sie pojawiac na lamach komiksow a potem w grach. pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Poniedziałek, 24 Stycznia 2005, 15:04
zin: Masz racje, zapomnialem na poczatku zaznaczyc, ze bede kierowal sie bardziej kinem na podstawie komiksow niz gier, juz poprawione:)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2005, 02:34
Flintstone: "Vidocq" faktycznie robil wrazenie(i nadal robi), nowatorsko zrealizowany film, z Gérard Depardieu w roli glownej. Nie powiem, film mnie zaskoczyl, nie spodziewalem sie tak dobrego filmu. W "catwoman" rzeczywiscie kuleje gra aktorow(moze poza Sharon Stone, ktora zagrala calkiem poprawnie), a do tego scenariusz, ktory nijak ma sie do prawdziwych faktow. To, ze glowna bohaterka zmienila kolor skory to jeszcze mozna przebolec(dla wdziekow Halle:)ale gral je pozostawiala wiele do rzyczenia.

Co do ekranizacji gier to oprocz juz wspomnianego "Doom'a", poajwi sie tez "Spy Hunter"(w obydwu gra "czlowiek skala" czyli The Rock). Jak juz wspomnial 3A, rezyserem "Dooma" bedzie Andrzej Bartkowiak. Drugi film wyrezyseruj legenda kina akcji John Whoo(ktory takze przymierza sie do wyrezyserowania kolejnej gry, tym razem ma to byc "Rainbow Six"). Ciekawe jak panowie sie spisza.

Kolejnym filmem w produkcji jest "Splinter Cell" czyli przygody agenta Sama Fishera. Za kamera stanie Peter Berg, ktorego niedawno moglismy ujrzec w calkiem udanym filmie pt. Collateral.
Ja ze swojej strony chetnie zobaczylbym ekranizacje, jakies starszej przygodowki np. "Secret of monkey island", ktora to mogla by byc zrobiona tak widowiskowo jak "Piraci z karaibow":) Wsumie to tylko odniesienie, ale calkiem dobre.

Na koniec film, na ktory czekam z niecierpliwoscia. Film ktory moze mi przywrocic wiare w 'mrocznego rycerza' Gothman. Mowa tu o nowej ekranizacji Batmana. "Batman Begins" bo taki tytul bedzie nosil ten obraz ma sie ukazac jakos na jesieni, a juz teraz mozna sie zapoznac z trailerem. Powiem tylko, ze warto! Wreszcie film, ktory bedzie na miare dwoch pierwszych czesci, ale nie ma sie co dziwic, jak za rezyserie zabiera sie Christopher Nolan(czlowiek ktory nakrecil "Memento" i "Insomnie"). Teraz troche o scenariuszu:
"A new restart of the "Batman" franchise under the helm of "Memento" Director Chris Nolan and more in tone with the early "Batman: Year One" style comics. As a boy a young Bruce Wayne watched in horror as his millionaire parents were slain in front of his eyes, a trauma which led him to become obsessed with revenge but his chance is cruelly taken away from him by fate. After disappearing to the East where he seeks counsel with the dangerous but honorable ninja cult leader known as Ra's Al-Ghul, he returns to his now decaying Gotham City overrun by organised crime and dangerous individuals manipulating the system whilst the company he inherited is slowly being pulled out from under him. The discovery of a cave under his mansion, and a prototype armoured suit leads him to take on a new persona, one which will strike fear into the hearts of men who do wrong - he becomes, Batman. In the new guise, and with the help of rising cop Jim Gordon, Batman sets out to take down the various nefarious schemes in motion by individuals such as mafia don Falcone, the twisted doctor/drug dealer Jonathan 'The Scarecrow' Crane, and a mysterious third party that is quite familiar with Wayne and waiting to strike when the time is right."
Sami powiedzcie, czy moze wyjsc z tego zly film? Jezeli jednak macie opory przedstawim liste aktorow, ktorych ujrzymy w tym obrazie:
Christian Bale(Batman), Michael Caine(jako Alfred), Liam Neeson, Morgan Freeman,Ken Watanabe, genialny Gary Oldman(w roli komisarza Gordona), Katie Holmes i Rutger Hauer.
Jest na co czekac:)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 4 Kwietnia 2005, 21:55
noo tutaj to chciałbym w szególnosci zobaczyć ekranizacje X-Com bo ma fajną fabułe i gra nie przeciętna DOOM oczywiście też . . .Herosami też bym nie pogardził Prince of Persia ,Half Life,Warcraft :D duzo pomysłów ale pewnie nikt moich marzeń nie spełni :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 23 Marca 2008, 02:34
Devil May Cry i Gungrave - konwersje gier video na anime ZDECYDOWANIE lepiej wychodza niz ekranizacje z zywymi aktorami.

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Wysłano: Niedziela, 23 Marca 2008, 03:40
max payne niedługo wychodzi chyba. ciekawe co z tego wyjdzie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 1 Maja 2008, 23:23
no tego maxa payne'a jestem ciekaw bardzo. sama gra była strasznie filmowa, jeśli będą się dobrze trzymać fabuły i klimatu oryginału, to można być spokojnym.
obsada:
Obrazek
* Mark Wahlberg as Max Payne - A New York City Police Detective whose family was murdered by undiscovered parties.
* Mila Kunis as Mona Sax - An assassin looking to avenge her sister's murder.
* Beau Bridges as B.B. Hensley - "A grizzled ex-cop", Max's mentor as well as his late father's ex-partner.
* Donal Logue as Alex Balder - Max's partner and best friend.
* Kate Burton as Nicole Horne - The shrewd CEO of Aesir corporations, a pharmaceuticals manufacture.
* Amaury Nolasco as Jack Lupino - A Mexican mafia boss.
* Ludacris as Lt. Jim Bravura - An internal affairs investigator.
* Chris O'Donnell as Jason Colvin - A character not in either game, a business executive working for Aesir corporation.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 7 Listopada 2015, 07:43
Ev napisał(a):
noo tutaj to chciałbym w szególnosci zobaczyć ekranizacje X-Com bo ma fajną fabułe i gra nie przeciętna DOOM oczywiście też . . .Herosami też bym nie pogardził Prince of Persia ,Half Life,Warcraft :D duzo pomysłów ale pewnie nikt moich marzeń nie spełni :cry:

Nieźle wykopane, 2005.

Trailer Warcrafta.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Listopada 2015, 10:54
Była produkcja xxx "World of Whorecraft" ;)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Listopada 2015, 11:44
Zajebisty jest ten trailer, w końcu jakieś dobre, wysokobudżetowe Epic Fantasy od czasów LotRa. Czekam mocno.

Jaka w ogóle jest według was najlepsza ekranizacja gry? Dla mnie chyba Prince of Persia, bo nawet jeśli jako adaptacja nie jest genialny, to przynajmniej jest dobrym filmem przygodowym. I Silent Hill.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Listopada 2015, 12:26
Warcraft rozpierdoli, wierzę. Są w tym uniwersum co prawda ciekawsze historie, ale mam nadzieję, że na jednym filmie się nie skończy.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona