Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Listopada 2017, 11:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
"Ghost In The Shell" w Polsce na DVD 
Autor Wiadomość
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post "Ghost In The Shell" w Polsce na DVD
  Wysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 19:06
http://kiosk.idg.pl/sklep_pismo.asp?KP=%5D

Cytuj:
Ghost in the shell - japoński film z gatunku anime (zrodzonego z doświadczeń komiksu - mangi) stał się kamieniem milowym w historii science-fiction i zarazem jednym z najdoskonalszych osiągnięć animacji. Jego pojawienie się w 1995 roku zatrzęsło światem kina. Od tego momentu nic nie było już takie jak przedtem. Widzowie i twórcy w ułamku sekundy zrozumieli, że szukając emocji związanych z przyszłością patrzyli dotąd w niewłaściwym kierunku: na zewnątrz Ziemi, w czeluść wszechświata, gdzie nie sięga jeszcze lot ziemskich rakiet i promów Discovery. Tymczasem nasza przyszłość już kłębi się...w Internecie, pośród połączonych w globalną sieć komputerów.

DVD info

Format obrazu: 16:9
Dźwięk: japoński (DTS), angielski (DTS), japoński (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1)
Język napisów: polski
Język menu: polski
Dostęp do: scen
Nośnik: jedna płyta DVD-9
Region: 2
Dystrybutor: IDG

cena: 19.90

co wy na to?

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Post Re: "Ghost In The Shell" w Polsce na DVD
  Wysłano: Niedziela, 20 Listopada 2005, 02:51
Koooooooooozak!
Jeden problem tylko, te tanie edycje zawsze są okrojone i w gorszej jakości niż pełnoprawne wydania...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Grudnia 2005, 23:48
Film elegancki, wiadomo. Jednak, jeżeli macie do wyboru kupić jakąś inną wersję, to zróbcie to bez wahania. Wersja z lektorem jest tak bajecznie zjebana, że aż szkoda gadać. To wydanie ratuje fakt, że można wybrać napisy...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 21 Grudnia 2005, 03:33
Zbyt przegadany jest to film na lektora, za dużo treści ma do przeczytania i fatalnie się gubi. Nie wiem jak można zrozumieć ten film oglądając go z lektorem.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Grudnia 2005, 17:39
Proste, że tak. Raczej już nigdy nie obejrzę anime z lektorem. Przymierzam się do kupna "Appleseed". Ma ktoś z Was polską wersję?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 31 Sierpnia 2009, 03:43
"Ghost In The Shell" w Polsce na DVD

rzeczywiscie podobne do martix'a ?
pytał bo nie widziałem GITS

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 21 Marca 2014, 15:45
emanko. oglądałem ten film wczoraj. nie kumam czym się ludzie zachwycają. proszę ludzi, którym bardzo się podobał ten film o opinie. film nieciekawy, parę razy śmiechłem z głupich opcji, nudny przede wszystkim. na plus muzyczka i klimat taki trochę z łowcy androidów (ktoś tam się zajarał chyba). może gdybym obejrzał to wcześniej, tak to ziew i niezrozumienie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Marca 2014, 18:41
już słabo pamiętam przesłanie/filozofię filmu raczej było ok na tym obszarze. Na bank klimat był rewelacyjny, tego typu anime/animacji na placach jednej ręki można policzyć, w większości to jakaś pedaliada niestety, która była fajna jak miałeś 14 lat i w sumie nie przypominam sobie żebym coś lepszego widział z animacji sci-fi (nie licząc Akiry oczywiście), strona wizualna robi wrażenie do dziś, a anime powstało prawie 20 lat temu. Rozumiem, że nie musiało się podobać, przyrównanie do Łowcy całkiem trafne, ale przypominam, że Łowca również nie jest jakimś porywającym dziełem, sam chyba dopiero za trzecim razem nie zasnąłem w połowie, ale w żadnym wypadku nie uważam go za słaby film

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Marca 2014, 19:18
Kto w dobie ekranów full hd jeszcze kupuje DVD...

Jak angielski nie stanowi przeszkody (albo japoński z napisami, ale mnie duzo lepiej oglądało sie po angielsku, sposob w jaki Japończycy wyrażają emocje jest dla mnie niezrozumiały), to mozna kupic brytyjskie wydanie 2x bluray - ghost in the shell 2.0 (+ wersja oryginalna na tej samej płycie) & innocence, taki zestaw kosztował mnie jakies 60 pln razem z wysyłka.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Marca 2014, 00:20
Jak dla mnie ogladajac anime z eng dubbem to profanacja, ale ja to juz stary wyga na tym polu
Tez dawno ogladalem, ale pamietam, ze przeslanie bylo podobne jak w BladeRunner czyli gdzie lezy granica czlowieczenstwa, stad tez caly tytul, ktory sugerowal dusze w skorupie androida
Fakt nie jest to tak ponadczasowe jak Akira, ale na mnie robi to wrazenie nawet teraz i serio ciezko o lepsza animacje ever
Jesli jestescie glodni anime w konwencji s-f to polecam serial Texhnolyze (od tworcow Serial Experiment Lain), tylko uprzedzam, ze jest kurewsko ciezki i jesli ktos ziewal na GITS tym bardziej bedzie ziewal na Texhnolyze... oszczedne w slowach, czesto statyczne badz bardzo slamazarne ujecia, niemniej jednak ponura grafika (ograniczona do odcieni szarosci i brazu) plus muzyka i ogolny syf zycia, sprawiaja, ze sami czujemy sie jak mieszkancy miasta Lux
Rozumiem, ze teraz moze nie robic juz takiego wrazenia, ale w czasach kiedy animacje to byly bajki typu DB, Gigi, Gumisie itp itd (zwlaszcza w PL) to dzieciak, ktory widzial cos takiego nie mogl oderwac oczu... nawet dzisiaj musi robic wrazenie niesamowita dokladnosc, plynnosc i brutalnosc
W tamtych czasach byl to kamien milowy dla animacji w ogole (glownie przez dobra promocje i matrixa, gdyby nie te dwa czynniki zapewne ludzie odkryli by to po latach jak Akire i inne genialne animacje), ogromny budzet, ciezka tematyka i ogromny sukces, to otworzylo glowy ludziom i do dzis otwiera, ze to nie tylko chinskie bajeczki
Jestem calym sercem za klasycznymi animacjami, dlatego tez czesto ogarniam anime (chyba jedyni na bierzaco robia cos nowego co nie ma w ruchu 3 obrazkow na minute), bo sa ponadczasowe... kiedys to 3d bedzie nowsze i lepsze, a klasyczna animacja od lat nie jest zalezna od mocy przerobowej komputerow a od prawdziwych umiejetnosci

Kiedys sluchalem HH teraz to poza K44 raczej nic mnie nie przekonuje choć nestor niedawno pokazał mi donata - równość i to mi sie spodobało ja ogólnie też duzo muzyki słucham oprócz techno dance disco polo (chodź o tym ciezko powiedzieć muzyka) popu raczej też nie bardzo zalezy co pod pop podciagać. Lubie połączenie takie jak niedawno zrobił korn ze skrilexem

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Maja 2014, 23:44
http://www.gits2501.com

może wam się to spodobać :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Października 2015, 22:16
http://www.ghostintheshellnewmovie.com/

nowa pełnometrażówka, jednak nie liczyłbym na nasze kina niestety