Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 11 Grudnia 2018, 20:53

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 461 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona
Zna ktoś ten film? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Zna ktoś ten film?
  Wysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2011, 20:02
Nieracze napisał(a):
"Leon zawodowiec"

ja pierdole :wall:
rzeczywiscie

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2011, 02:17
Przypomniał mi się film, który widziałem na dwójce czy jedynce laata temu, miałem z 10 lat i pamiętam tylko to, że akcja toczyła się chyba w hotelu (ew. mógł to być pokład statku), ktoś mordował gości i było przedstawionych kilka możliwych wariantów, tzn. ktoś opowiadał swoją wersję i była ona ukazana, a za chwile wszystko się zmieniało i mordował ktoś inny, potem znowu wszystko się odwracało, łącznie odbyło to z 3 - 4 razy. Wiem, że niezbyt dużo szczegółów, ale może ktoś skojarzy. Film nagrany raczej w starym stylu, może lata 80te.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2011, 17:12
kiedyś widziałem na c+ fragment i nie jestem w stanie sobie przypomnieć tytułu.
chodziło o to, że typek był filmowany cały czas. takie show telewizyjne z debilem w roli głównej. potem chyba jeszcze pyknął dupeczkę brata albo odwrotnie (ale tego nie jestem pewny). zna ktoś może?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2011, 17:52
http://www.filmweb.pl/film/Edtv-1999-649

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Banned
  Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2011, 18:55
o to chodziło, dziękówa.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2011, 13:56
bania napisał(a):
Film o agentach ubezpieczeniowych, polisy i te sprawy (LUB o sprzedawania/wynajmowaniu domów). Nie pamiętam czy oglądałem go w publicznej, ale pewnie tak. Agenci "ruchają" siebie nawzajem, bohaterem był chyba starszy gość. Ten kto nie zarobi, wyleci, coś takiego. (?)

W skrócie: firma ubezpieczeniowa, agenci, wyścig szczurów, możliwe że chodzi o nieruchomości.

Dodałem i trochę zmieniłem stary wpis: prawdopodobnie leciał kiedyś na dwójce, za cholerę nie mogę sobie nic przypomnieć. Wersja z domami jest bardziej możliwa.
UP :roll:

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

Ostatnio edytowano Sobota, 12 Listopada 2011, 16:50 przez bania, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Sierpnia 2011, 12:14
http://imageshack.us/f/41/bpq95.jpg/ co to za film ?

Re: Dziekować

Ostatnio edytowano środa, 24 Sierpnia 2011, 12:42 przez joshkajtek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Sierpnia 2011, 12:21
http://www.filmweb.pl/film/Super-bohaterowie-1999-7947

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Października 2011, 01:26
Siedząc sobie w nocy naszła mnie rozkmina o nocnym życiu, i przypomniał mi się pewien film: oglądałem go dobre kilka lat temu w tv na jedynce czy dwójce, opowiadał o kolesiu, który grał w teatrze (nie jestem pewien, ale możliwe, że rzucił zawód aktora filmowego), w nocy ciągle budził go jakiś koleś z tej trupy i jeździł z nim po barach i knajpach. Pamiętam, że ci aktorzy robili sobie jakieś zabawy, inscenizację, np. w stroju rzymian atakowali jakąś osadę. Do tego główny bohater zaliczył jakąś laskę z tego teatru. Kojarzy (Sniper) ktoś?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Listopada 2011, 22:39
Szukam filmu, bardzo bardzo chciałbym go jeszcze raz obejrzeć. Widziałem go będąc zjaranym kilka lat temu, dlatego część tego co pamiętam może nie do końca pokrywać się z prawdą, ale spróbujmy;
-jest to komedia (możliwe że kwalifikuje się jako 'czarna'), wtedy pamiętam bardzo śmieszna była
-prawdopodobnie francuska, a może włoska, podkreślam- prawdopodobnie
-leciała kiedyś na HBO :)
-opowiada o jednym dniu z życia jakiegoś gościa w średnim wieku, ewentualnie starszego, miał chyba czarne włosy, jest to jego najbardziej pechowy dzień (tytuł filmu nawiązywał CHYBA do słowa pech), zdarza mu się masa nieszczęśliwych rzeczy, niestety nie pamiętam jakie to były rzeczy, chyba go wywalili z roboty, na pewno była scena gdzie dostał się do jakiegoś domu ze zboczonym małżeństwem i ci chcieli go wykorzystywać
tyle pamiętam, cały czas prowadzę poszukiwania, chce zobaczyć czy ten film będzie tak śmieszny jak go zapamiętałem
edit: zapomniałem dodać, to prawie na pewno film z 2003+

Może tego nie wiesz, jesteś chodzącą liczbą, przecież urzędy nie widzą w tobie człowieka tylko pesel, a szkoły nie widzą w tobie człowieka tylko średnią, przerażająca to teoria jest ale jest na serio. Życie to statystyki, straty i wyniki, co idzie za tym wszystko ma logiczny sens nie daj się zwieść

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 12 Listopada 2011, 01:48
jak byłem turbo małolatem to widziałem taki film co tam był jakiś detektyw i chyba tropił jakiegoś zabójcę czy coś, i on sobie łamał palce żeby o czymś pamiętać tak jakby zawiązywanie supełka na chustce, wiem że to popierdolone, możliwe że to miało inny sens ale tak to zapamiętałem, a było to bardzo dawno, film trochę jakby taki noir kurwa pomóż ktoś :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 12 Listopada 2011, 02:07
http://www.imdb.com/keyword/broken-fing ... =num_votes

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2011, 07:23
Ok, teraz ja mam pytanie o tytuł filmu.
Bohaterowie wywodzą się ze specyficznej amerykańskiej społeczności w stylu amiszów. Obowiązuje tam zwyczaj nakazujący małżeństwo z wdową po bracie, przez co młody koleżka musi związać się ze sporo starszą kobietą. To oczywiście nie uśmiecha się żadnej ze stron, a fabuła koncentruje się na ich burzliwej relacji (chyba muszą też z jakiegoś powodu uciekać/wędrować po USA, ale nie pamiętam dokładnie). Kojarzy ktoś?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2011, 18:00
opis pasuje mi do tego
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awi%C4% ... -1994-6186

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2011, 18:14
Dzięki.

Ps. O, tego koleżkę gra Gordon-Levitt. Mogłem skojarzyć mordę.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2011, 18:17
To ja może ponowię pytanie, które zadałem tu (?) parę lat temu.

Film był o facecie (łysy typ, nie pamiętam czy to był jakiś znany aktor, dawno to oglądałem), który całe swoje życie nagrywał na kamery. Dosłownie całe, nawet to, jak siedział na sedesie. Robił to dlatego, bo kiedyś bodajże był skazany za jakieś morderstwo, którego nie popełnił (strzelam, bo nie pamiętam dokładnie znowu) i teraz ma obsesję, że znowu będą chcieli go wrobić, więc wszystko nagrywa, żeby mieć w razie czego dowód, że jest niewinny. Kojarzy ktoś?

https://www.facebook.com/PiotrSplin - A tu śmieszkuję na temat życia

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Lutego 2012, 01:07
Podbijam, bo ten tytuł nie daje mi spokoju.

https://www.facebook.com/PiotrSplin - A tu śmieszkuję na temat życia

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Lutego 2012, 01:22
bania napisał(a):
bania napisał(a):
Film o agentach ubezpieczeniowych, polisy i te sprawy (LUB o sprzedawania/wynajmowaniu domów). Nie pamiętam czy oglądałem go w publicznej, ale pewnie tak. Agenci "ruchają" siebie nawzajem, bohaterem był chyba starszy gość. Ten kto nie zarobi, wyleci, coś takiego. (?)

W skrócie: firma ubezpieczeniowa, agenci, wyścig szczurów, możliwe że chodzi o nieruchomości.

Dodałem i trochę zmieniłem stary wpis: prawdopodobnie leciał kiedyś na dwójce, za cholerę nie mogę sobie nic przypomnieć. Wersja z domami jest bardziej możliwa.
UP :roll:

http://www.imdb.com/title/tt0104348/combined ?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Lutego 2012, 01:56
donU1esko napisał(a):
jaki ma tytuł komedia w której że tak powiem niegrzeczni uczniowie jadą na wycieczkę z nauczycielem od historii(może i też z innymi),i są tam akcje z niedźwiedziem,smarowanie łajnem na bąble po osach i wogóle sie dzieje,słabo pamiętam bo widziałem ten film chyba z 10 lat temu na polsacie,podajcie tytuł jak znacie

to pytanie zadałem ze 2 albo wiecej lat temu, zależy mi na obejrzeniu, więc dodam jeszcze kilka (może kluczowych) faktów.

-tytuł polski składał się conajmniej z kilku wyrazów
-na bank produkcja USA, koncówka 80 lub początek 90
-na początku jest scena w klasie, lekcja historii, pytanie o prezydenta USA i jakiś rzezimieszek neistety nei zna odpowiedzi
-jadą na tą wycieczkę w celu poznania historii, w autobsie słuchają muzy z boomboxa i trzyma go koles wygladający jak młody Keanu reeves
-Po dotarciu na miejsce, nauczyciel opowiada o starych malowidłach na skale, na co odpowiadaja, ze slabe graffiti i bodajże jeden wyciąga puche i coś zaczyna bazgrać
-później przeprawa przez lasy, góry, typki zakładają na siebie strój niedzwiedzia i strasza laski, sytuacja robi sie poważneijsza gdy przychodzi prawdziwy niedzwiedź
-pod koniec jest scena jak jadą dorożką i ta stacza się z wielkiej skarpy, ktoś komuś ratuje zycie chyba, zostają odcięci(ogólnie wczesniej chyba nieplanowo wycieczka rozdzielila sie na 2 grupy), uczą sie przezycia w polowych warunkach itd

Wiem że bekowo to jest napisane, ale huj, jak ktoś mi rzuci tytułem to go chyba przytulę.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Lutego 2012, 02:07
Northim napisał(a):
To ja może ponowię pytanie, które zadałem tu (?) parę lat temu.

Film był o facecie (łysy typ, nie pamiętam czy to był jakiś znany aktor, dawno to oglądałem), który całe swoje życie nagrywał na kamery. Dosłownie całe, nawet to, jak siedział na sedesie. Robił to dlatego, bo kiedyś bodajże był skazany za jakieś morderstwo, którego nie popełnił (strzelam, bo nie pamiętam dokładnie znowu) i teraz ma obsesję, że znowu będą chcieli go wrobić, więc wszystko nagrywa, żeby mieć w razie czego dowód, że jest niewinny. Kojarzy ktoś?

http://www.filmweb.pl/film/Stopklatka-2004-125683

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 461 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona