Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 13 Grudnia 2018, 02:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 468, 469, 470, 471, 472  Następna strona
[film] Co to ja ostatnio widziałem 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
  Wysłano: Wtorek, 4 Września 2018, 20:54
Ktoś tu polecał American Animals - bardzo fajny film dziękuję ziomeczku i również polecam wszystkim. Fajnie nakręcony, fajnie grający dźwiękami i Muzyka i ogólnie spoczi

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Września 2018, 08:34
Upgrade - kino zemsty w stylu sci-fi. Typowi zabijają żonę a z niego robią sparaliżowanego kalekę. Typ chce zemsty, ale nie może chodzić. Może mu pomóc jedynie nowatorski chip, zainstalowany na górnej części kręgosłupa przez dziwnego ziomka. Jak to się zwykło mówić "w sam raz do piwka na wieczór". W internetach komentatorzy wyczuli w tym filmie patent z "Pana Lodowego Ogrodu" Grzędowicza, i w sumie trochę racja. Na koniec jest lekki twist.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Września 2018, 09:50
Juliusz - poczucia żenady jak w przypadku innych polskich komedii nie uświadczyłem, kilka razy się uśmiechnąlem, kilka parsknąłem cicho pod nosem. Jak ktoś lubi rodzaj humoru Gizy czy Rucińskiego to film powinien mu się w jakimś stopniu spodobać, choć oczywiście nie jest to dzieło wybitne i nie oczekujcie fajerwerków, takie solidne 6.5 - 7 mogę dać

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 08:33
Solo - miałem tak mocno mieszane uczucia po filmie, że trudno mi to opisać. Rogue 1 level wyżej, tak samo jak i nowe epizody nowej trylogii. Właściwie nie wiem po co ten film nakręcili. Nie jestem psycho fanem SW ale rozumiem ich rozgoryczenie. Fajnie się oglądało ale nic poza tym, 6/10 czy 3,5/5. Donald G spoko jako Lando.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 09:09
Bakan napisał(a):
Przed Zachodem Słońca- widziałem wczoraj z żoną przy okazji seansu kina plenerowego na dachu Renomy i jako, że był to "seans niespodzianka" to nie wiedzieliśmy na co tak naprawdę się wybieramy (jedyne to było pewnikiem to to, że akcja filmu będzie działa się w Paryżu, taki cykl "miastowy", wcześniej był Berlin, Lizbona i Rzym), trochę dziwna sytuacja bo nie widziałem części pierwszej a zupełnie nie przeszkadzało mi to w odbiorze, przechodząc do sedna to jestem oczarowany, chyba najlepsza komedia romantyczna jaką widziałem w życiu, subtelne, zabawne i zarazem dojrzałe kino ze świetnie napisanymi dialogami i mega chemią między postaciami, świetne role Hawke'a i Delpy (!!!), magia kina, 8/10
Ps. Prawdopodobnie już dzisiaj odpalamy I część

Przed Wschodem Słońca- zdecydowanie słabszy niż druga część ale też mający jakiś tam swój urok, dobre aktorstwo i ładnie stworzona chemia między bohaterami, w odróżnieniu od PZS trochę mało humoru, ogólnie strawny ale dobrze, że nieświadomie odwróciłem kolejność bo po nim raczej nie sięgnąłbym po świetny sequel

Przed Północą- podobny poziom co cześć pierwsza choć momentami chyba najbardziej nużący z całej trylogii, być może a którymś momencie forma już się trochę wyczerpuje ale to wciąż fajne kino ze świetnym aktorstwem

Generalnie to co trzeba docenić w całej trylogii to fakt, że mimo, że są to filmy o niemal identycznej konstrukcji to jednak całkowicie od siebie odmienne co jest bardzo spójne z momentem życia w jakim są bohaterowie. I to naiwna romantyczna historia o zauroczonych dzieciakach, II lekkie kino zrobione z poczuciem humoru i dystansem, który to na ogół nabywa się w dorosłym życiu a III zaś to film ze sporą dawką dramatu i rozterek typowych dla małżeństw ze stażem. Ładnie to sobie wymyślili.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Września 2018, 08:20
Sunshine Boyla - to mógł być świetny film, ale poszli jakąś dziwną drogą, liczyłem po cichu na jakiś space survival. I jeszcze ten biedny Mark Strong w najgorszej roli życia. 5-6/10.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Września 2018, 08:42
Tramps na netflixie, smiesznie ze polacy mowia po polsku I to tyle, kino drogi dla lamusów, nie odpalajcie tego

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 24 Września 2018, 09:48
Dokument Netflixa "Jim i Andy" (2017) w reż. Chris Smith

Fascynująca historia o całkowitym wcieleniu się przez Jima Carrey'a metodą aktorską Stanisławskiego w genialnego komika Andy Kauffmana podczas kręcenia "Człowieka z księżyca" Milosa Formana.
Dużo materiału z kręcenia, ciekawe wypowiedzi Carrey'a, a przy tym spora dawka humoru ale i też przemyślen jak daleko można się posunąć i jak sztuka potrafi wpłynąć na życie.

Mocno polecam! (9/10)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Września 2018, 15:43
Sicario 2 - spodziewałem się mega kupy, a tu się okazało że całkiem fajny film na weekendowy wieczór

Solo: A Star Wars Story - spodziewałem się fajnego filmu, a tu się okazała kupa - historia jest po prostu w ogóle nie wciągająca.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 26 Września 2018, 18:36
Hellboy- fajny klimat i nieszablonowe spojrzenie na komiks ale jako całość mało wciągający, 6/10

Ostatnia Rodzina- nie jest to łatwy seans ale to na pewno intrygujący obraz, świetnie zagrany i ciekawy pod względem pracy kamery, na pewno wart obejrzenia, 7/10

Amorres Perros- ciekawa narracja, wciągający brudny klimat ale same historie jakoś do mnie nie trafiają, w "21 gramów" wyszło to o niebo lepiej, 6/10

Dzień Szakala- spodziewałem się o wiele więcej, przyzwoite kino z dobrym aktorstwem i prostym scenariuszem, nie rozumiem zachwytów, w połowie seansu odczuwałem mocne znużenie, finał też nie powalił na kolana, w porządku ale bez zachwytów, 6/10

Wojna O Planetę Małp- wizualnie świetny, piękne zdjęcia w pierwszej części filmu, mega efekty specjalne w drugiej, tak poza tym to średniak, scenariusz sztampowy do bólu, sama historia mało wciągająca, jak się nie ma wielkich oczekiwań to można zobaczyć, generalnie cała trylogia dupy nie urywa, 6/10

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Października 2018, 08:27
oglądałem tajemnice silver lake no i kurde żebym był jakimś rozkminiaczem kinofilem to moze dodrapałbym sie do ukrytych sensów alem prosty chłopak z podlasia i siedziałem tylko najpierw rozbawiony, później skonfundowany a na końcu znużony. zaskoczen bylo tyle, że przestały zaskakiwać, poziom groteski zniechęcił do szukania sensu, różnorodność zlała się w biały szum i może gdyby byl o połowe krótszy to wspominałbym o lepiej. ale też nie wspominam jakoś źle, koniec koncow ta papka zostawiła ciekawy posmak koncentratu z los angeles. czy to ma sens? nie musi, takie są moje odczucia.

ojeb mi laske

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 14:39
Widziałem Venoma, a że od filmów bazujących na komiksach gdzie wszystko jest możliwe nie wymagam za wiele, to napiszę tylko, że całkiem spoko

Widziałem tez A Quiet Place i się zawiodłem, bo to mógł być swietny horror post apo, ale za dużo było w nim dziur logicznych
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 18:29
to o czym miałby wtedy być ten film?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 19:03
O tym gościu co stał w lesie i bateriach w zabawce

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 20:42
Byłem ostatnio w kinie na Zakonnicy. Szczerze to bardzo przewidywalna i wgl mało straszna, ale było kilka spoko momentów.
Tak żeby samemu w chacie po ciemku zobaczyć.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 22:27
Johnny napisał(a):
to o czym miałby wtedy być ten film?

no to akurat imo bezsensu podejscie, tak jakbym zrobił film o rekinach zombie i mimo pobliskiego bezpiecznego lasu bohaterowie postanowiliby mieszkac na tratwie, no nie mozna usprawiedliwiac jakichs mega glupot tym ze FILM MUSI O CZYMS BYC, bo ty tu sugerujesz ze nie bylo setek innych mozliwosci poprowadzenia fabuly, tak aby wszystko mialo sens

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 11:31
Climax - no nie wiem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Października 2018, 10:53
Też Climax sobie obejrzałem i przez pierwsze pół godziny wszystko pięknie śpiewa i tańczy, a potem wjeżdża klasyczny Gaspar i robi się nuda. Brutalność, totalne zło w "Sam przeciw wszystkim" i "nieodwracalnych" mnie zdemolowało, a tutaj ziewanko. Zupełnie temu filmowi nie uwierzyłem. I jakoś zupełnie nie widziałem celu tego wszystkiego co się na ekranie dzieje. Ogólnie miałem po wyjsciu z kina wrażenie, że Noe pod każdym względem(technicznym też) się powtarza. Ale muzyka, tańce i nawiązania do Żuławskiego na plus. 6/10

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Października 2018, 20:15
wczoraj Her, straszny gniot, w sam raz dla fanów Dawida Podsiadło

przedwczoraj - Powrót do przyszłości 1 - super

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Października 2018, 20:30
pojebało cię z tym her

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 468, 469, 470, 471, 472  Następna strona