Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Czerwca 2018, 08:48

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9363 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 469  Następna strona
[film] Co to ja ostatnio widziałem 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Stycznia 2018, 10:26
Happy Death Day - polecam ten horror komediowy w stylu "dzień świstaka". Nie jest to kino najwyższych lotów tylko luźny film na wieczór. Dodatkowy plus za bardzo ładną aktorkę, grającą główną rolę. No i za tekst "co się tak patrzysz jakbym nasrała ci na matkę".

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 01:15
tak sobie obejrzałem The Darkest Hour bo "łoo, Gary Oldman powpierdalał stawkę, Oscar pewniak, 1.04 na Fortunie za najlepszą męską pierwszoplanową" i współczuję konkurencji, bo mam podobne odczucia co po Zjawie

wtedy mieliśmy di Caprio który dostał Oscara bo nie dostał go wcześniej plus dlatego, że och biedaczek się wymęczył, musiał napierdalać się z niedźwiedziem z CGI oraz biedaczek wegetarianin konsumował surową wątróbkę, niech ma bo tak się męczył; teraz mamy Oldmana którego scenariusz zmusza do tego by w jednej scenie być mamroczącym zgredzikiem, sekundę później być wojującym furiatem, a wszystko to zajebane toną charakteryzacji (toną może nie, ale podobno protezy ważyły tak z pół Oldmana) i tak, przyznaję, Oldman jest Churchillem totalnym, ale to wszystko jest po prostu za bardzo

apogeum miałem przy scenach w końcówce, gdzie zdecydowany premier Winston chce gadać o pokoju, ale Murzyn w metrze go przekonuje że no jednak złych Niemiaszków to trzeba napierdalać; chwilę potem Churchill na zebraniu gabinetu drze się do parlamentarzystów jak jakiś Jordan Belfort co oznajmia że zostaje

poza tym stonowany drugi plan z Benem Mendelsohnem na czele chciałoby oglądać się częściej; niestety scenariusz jest nierówny, zwłaszcza środek filmu nieco się wlecze

takie 6/10 no, co tu więcej dodawać, Oscar za najlepszy film byłby obrazą dla reszty świata

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 23:30
Geostorm - rany, co za gówno

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 13:45
Shape of Water - nie rozumiem tych wszędobylskich zachwytów nad tym filmem. Motyw mrocznej baśni zdecydowanie tworzy odpowiedni klimat i w ogóle film jest "ładny". Tylko ciągnie się niemiłosiernie długo(2h) do zakończenia, które i tak znamy gdzieś od ponad godziny, bo reżyseria i postacie zostały tak poprowadzone, że już w 1 połowie filmu wiadomo kto jak skończy i jak się zachowa w momencie próby. Zresztą kogo innego może grać Octavia Sepncer jak nie przemądrzałą, prostolinijną ale i dobrą osobę, która zawsze wie co trzeba zrobić. 1 oskar za bycie służącą, a teraz nominacja za rolę sprzątaczki... :D

Do tego pełno w filmie jakichś prostych rasistowsko-ideologicznych wstawek, które zdecydowanie można byłoby se darować albo przynajmniej zaserwować je bardziej subtelnie. Mam nadzieję, że film nie dostane więcej niż 2 statuetki w tych nietechnicznych kategoriach, bo zwyczajnie na to nie zasłużył. Aczkolwiek chociaż nie pamiętam konkurentek to na pewno nagroda dla Sally Hawkins nie byłaby na wyrost.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 13:57
skoro o Shape Of Water mowa, to co na początek od Del Toro z tych filmów które wyreżyserował?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 14:14
Labirynt ofc

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 14:52
gogi napisał(a):
tak sobie obejrzałem The Darkest Hour bo "łoo, Gary Oldman powpierdalał stawkę, Oscar pewniak, 1.04 na Fortunie za najlepszą męską pierwszoplanową" i współczuję konkurencji, bo mam podobne odczucia co po Zjawie

wtedy mieliśmy di Caprio który dostał Oscara bo nie dostał go wcześniej plus dlatego, że och biedaczek się wymęczył, musiał napierdalać się z niedźwiedziem z CGI oraz biedaczek wegetarianin konsumował surową wątróbkę, niech ma bo tak się męczył; teraz mamy Oldmana którego scenariusz zmusza do tego by w jednej scenie być mamroczącym zgredzikiem, sekundę później być wojującym furiatem, a wszystko to zajebane toną charakteryzacji (toną może nie, ale podobno protezy ważyły tak z pół Oldmana) i tak, przyznaję, Oldman jest Churchillem totalnym, ale to wszystko jest po prostu za bardzo

apogeum miałem przy scenach w końcówce, gdzie zdecydowany premier Winston chce gadać o pokoju, ale Murzyn w metrze go przekonuje że no jednak złych Niemiaszków to trzeba napierdalać; chwilę potem Churchill na zebraniu gabinetu drze się do parlamentarzystów jak jakiś Jordan Belfort co oznajmia że zostaje

poza tym stonowany drugi plan z Benem Mendelsohnem na czele chciałoby oglądać się częściej; niestety scenariusz jest nierówny, zwłaszcza środek filmu nieco się wlecze

takie 6/10 no, co tu więcej dodawać, Oscar za najlepszy film byłby obrazą dla reszty świata

mendelsohn znów ma najlepszy płaszcz w całym filmie?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 06:24
the shape of water, nie wiem co w tym filmie jest ciekawego, wszystko to już było, nic tam specjalnego się nie dzieje. nudy
ladybird - babskie kino, dla mnie słabe, dla dziewczyny spoko, więc może gdzieś po środku

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 09:13
The polka king - Netflix napisał, że to na faktach. Myślałem, że sobie jaja robią, ale faktycznie taki Janusz istniał i odjebał przekręt, który pokazali w filmie. Sam film 5/10 ale +1,5 za to co faktycznie odpierodlił.
Spoiler:

Co ci Polacy to ja nie wiem.
tutaj film z występu Jana Lewana :shock:

Ostatnio edytowano Piątek, 2 Lutego 2018, 09:14 przez many-s, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 10:16
jabolsdz napisał(a):
ladybird - babskie kino, dla mnie słabe, dla dziewczyny spoko, więc może gdzieś po środku

>2018
>gender shaming
:dunno:

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, ZIOM
TYLKO TAKIE CO PRZED WONSEM SĄ

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 17:23
kiedy plebiscyt

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 17:26
ślizgowy plebiscyt na film roku planuję odpalić jakoś po pierwszym tygodniu marca (wszystkie WAŻNIEJSZE premiery trafią już do kin, dla Bakana, a reszta wisieć będzie w znośnej jakości w .avi) i głosować będziemy około 21 dni, więc rozstrzygnięcie na początku kwietnia.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 17:30
powód tak późnej (zazwyczaj startowaliśmy w okolicach połowy lutego) daty jest prosty - z roku na rok, im wcześniej zaczynaliśmy OSTATECZNE ROZLICZENIE, tym mniej łebków głosowało. mam nadzieję, że wszyscy są z tym COOL. pozdro & e-sport.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Lutego 2018, 21:10
"Kuracje" Smarzowskiego dopiero teraz 1 raz i polecam kazdemu nadrobic jak nie widzial. Bardzo dobra godzina to byla

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 12:33
many-s napisał(a):
The polka king - Netflix napisał, że to na faktach. Myślałem, że sobie jaja robią, ale faktycznie taki Janusz istniał i odjebał przekręt, który pokazali w filmie. Sam film 5/10 ale +1,5 za to co faktycznie odpierodlił.
Na Netfliksie jest też dokument o tym gościu (nie widziałem jeszcze).

Za późno ten plebiscyt imo, po Oscarach już raczej nikomu nie chce się wracać myślami do poprzedniego roku. Dałbym deadline w WIGILIĘ nocy oscarowej, a wyniki razem z Akademią. Nawet "Nić widmo" będzie już można ogarnąć w kinie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 12:53
weetam
PODBIJAM.
Początek marca ewidentnie za późno :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 13:19
ja bym zmienił w końcu formułe na 10 filmów, 7 było dobre w 2010 roku. teraz ślizg się rozwinął i ogląda więcej filmów

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Lutego 2018, 00:01
kand napisał(a):
ślizgowy plebiscyt na film roku planuję odpalić jakoś po pierwszym tygodniu marca (wszystkie WAŻNIEJSZE premiery trafią już do kin, dla Bakana

Ni chuj nie kumam do czego pijesz.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Lutego 2018, 10:56
Get Out - w końcu to obejrzałem, bez spustów, ale koncept nawet spoko, nieźle zagrane, jedna, malutka miłość dla głównej aktorki, subtelna uroda, fajna dupeczka. murzynki też nieźle zagrały. momentami faktycznie trzymało w napięciu, choć pewne rozwiązania fabuły oczywiście idiotyczne, jak to w horrorach.

The Post, Roman J. Israel, Esq. - próbowałem, ale tak nudne, że wyłączyłem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 22:05
Loveless aka Niemiłość aka Нелюбовь (2017) - mocny dramat reżysera Lewiatana. Młode rosyjskie małżeństwo w trakcie rozwodu, mega toksyczne uczucia, a w tym wszystkim dziecko którego nie chce żadna ze stron - i które gdzieś przepada. Mocno przygnębiające ale i ciekawe ze względu na rosyjskie klimaty. Aktorstwo, zdjęcia na najwyższym poziomie.

Gerald's Game - King zawodzi jak (prawie) zawsze. Pomysł z przykuciem kajdankami do łóżka nawet niezły, główna rola dobrze obsadzona, ale psychologizowanie po prostu tanie. Nie mówiąc o najgorszym zakończeniu i panu z mojego avatara. Kiła

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9363 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 469  Następna strona