Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 19 Czerwca 2018, 00:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[film] GODZILLA 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [film] GODZILLA
  Wysłano: Wtorek, 20 Maja 2014, 19:44
Po wizycie w kinie jestem całkiem zadowolony. Dostałem to czego oczekiwałem czyli fajny rozpierdol i kilka elementów dramatu jako bonus. Na ogromny plus miażdżące intro, pięknie to wymyślili, muzyka i wygląd godzillii. Pewien patos momentami niepotrzebny ale do przeżycia. Wygląd antagonistów godzilli średnio mi odpowiadał. Ogólnie 7/10.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Maja 2014, 21:33
Mniej więcej to co wyżej, plus mam wrażenie, że godzilla jest jakaś, taka... za duża

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Maja 2014, 01:49
Czytałem recenzję, że film jest za długi, też byłem sceptyczny dla 2h filmu o Godzilli, ale jednak się nie dłużył. Plus, że zaczyna się tym schematem co Pacific Rim: w miarę pierdolnięcie, potem zamuła i właściwa akcja.
Akcja spadochronowa bardzo fajna.
Jednak Pacific Rim >>>> Godzilla, bo nic nie zabierze mi widoku kolorowych neonów Tokio rozpierdalanych statko-bejsbolem.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 21 Maja 2014, 21:37
no chyba cie ostro popierdoliło jeśli Pacific Rim stawiasz powyżej tej Godzilli :lol: same efekty specjalne dwie ligi wyżej i nic nie wygląda jak z gry na PSXa

dzisiaj obejrzałem w Imaksie, miazga absolutna, oczywiście sceny rodzinne do gazu, groteskowo w nich gra aktorska wypadała (co było do przewidzenia), ale cała reszta <3 <3
fenomenalna rozpierducha (a przecież po to się idzie do kina na taki film), oglądałem podejrzewam że z rozdziawioną gębą :)

Sama Godzilla wygląda świetnie, jedynie niekiedy miałem wrażenie że potwory raz są większe raz mniejsze w skali miast, ale i tak rewelka!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2014, 20:40
od dzisiaj na zatoce w dobrej jakości

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2014, 22:55
jak dla mnie bez podjazdu do Pacific Rim, rozumiem co chcieli zrobić twórcy, ale bądźmy szczerzy kogo obchodzi to co się tam dzieje przez 3/4 filmu, jakieś dramaty ludzkie, albo te przybliżenia na ryj tego japońskiego doktorka i jego wynurzenia :lol: albo ta scena jak idzie tsunami i biedny piesek jest przywiązany do drzewa, kaman

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2014, 22:59
Tak jakby w Pacific Rim nie było dłużyzn, które NIKOGO...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2014, 23:04
nie było

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2014, 10:10
MastaBooge napisał(a):
jak dla mnie bez podjazdu do Pacific Rim, rozumiem co chcieli zrobić twórcy, ale bądźmy szczerzy kogo obchodzi to co się tam dzieje przez 3/4 filmu, jakieś dramaty ludzkie, albo te przybliżenia na ryj tego japońskiego doktorka i jego wynurzenia :lol: albo ta scena jak idzie tsunami i biedny piesek jest przywiązany do drzewa, kaman

Właśnie te ludzkie dramaty są według mnie jak najbardziej na miejscu. Ogólnie spora część filmu to ukazanie jak zachowuje się ludzkość w obliczu nieznanej im dotąd tragedii. Idąc do kina wiedziałem, że Godzilli w tym filmie nie będzie wcale tak wiele i w sumie dostałem to czego oczekiwałem. Obstawiam natomiast, że druga część to już będzie totalny rozpierdol bez większej wczutki w marny gatunek ludzki.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2014, 18:30
To znaczy jak? Walter White to klasa zawsze, ale pozostali często śmieszyli, reakcje na zobaczenie stumetrowego potwora przypominały strach przed widokiem wyrośniętego szczura, a opieka nad chłopcem czy nawet sama kwestia "nawiedzonego" ojczulka to banały. Nie oczekiwałem napierdalanki i Godzilli w co drugiej scenie, a odczuwałem spory niedosyt podczas seansu, czułem się szczuty przez twórców i finałowe starcie musiało mnie rozczarować.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2