Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 29 Stycznia 2020, 15:36

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Vavamuffin- Hooligan Rootz (singiel) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Vavamuffin- Hooligan Rootz (singiel)
  Wysłano: Niedziela, 6 Maja 2007, 10:47
Obrazek

do końca sam się nie mogę przekonać co do tego, którą z wersji "Hooligan Rootz" polubić najbardziej.. Są trzy, radiowa czyli wiadomo no i dwa remiksy.. jeden spod ręki juniorbwoy'a, a drugi kadubry.. No i ponoć (jak napisane w oficjalnym niusie) ten drugi zajeżdża dub'em bardziej niż pierwszy, który jedzie na kilometr d'n'b (swoją drogą szkoda, że na tak przyciszonym bicie)..

nie no, koniec końców podstawa czyli wersja radiowa była by doskonała, gdyby te rootsowe brzdękania połączyli z klimatem remixu kadubry..

ha, a co do lirycznych wyczynów magicznej trójeczki to nie mam słów.. Po sukcesie "Vabang", takich raggamuffinowo- dancehallowych zespolików powstało mnóstwo.. Jednak żaden z nich nie dorasta im do pięt.. i to jest piękne

na płytkę oczywiście nie mogę się doczekać

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Post Re: Vavamuffin- Hooligan Rootz (singiel)
  Wysłano: Niedziela, 6 Maja 2007, 13:48
Jak byłem na koncercie to myślałem czy by tego singla nie kupić, ale ostatecznie zdecydowałem się na Sekte na 7", której nie mam teraz jak słuchać. A w ogóle to byłem mile zaskoczony bo wyglądało, że sporo tych singli się sprzedało. Co zaś do samego kawałka to słyszałem go tylko na w/w koncercie i nie porwał mnie za szczególnie.
A na płytkę czekam i kupuję.

Powrót do góry

Post Re: Vavamuffin- Hooligan Rootz (singiel)
  Wysłano: Niedziela, 6 Maja 2007, 15:08
dlatego drogi Ziejsonie napisałem o połączeniu! wtedy porwałby niechybnie hiehie;) a z tym winylkiem dobrze Ci tak! oby to była dla Ciebie motywacja do kupienia sobie odpowiedniego sprzętu!!!!!!!!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]