SLG FORUM
http://slizg.eu/

Matt Elliott
http://slizg.eu/viewtopic.php?f=29&t=40679
Strona 1 z 1

Autor:  kondrad [ Sobota, 7 Czerwca 2014, 13:55 ]
Tytuł:  Matt Elliott

Obrazek

Illest napisał(a):
Przede wszystkim Matt Elliot i arcyprzezajebisty album Drinking Songs, do bólu smutny, nastrojowy, depresyjny i melancholijny, podczas słuchania którego człowiek czuje się całkowicie wyalienowany i odosobniony, jeden z najpiękniejszych, o ile nie najpiękniejszy twór muzyczny, jaki słyszałem


Jeżeli nie słyszeliście nigdy nazwiska bohatera temat to pewnie słyszeliście o The Third Eye Foundation (jeżeli też nie to jesteście głupi). Matt pod własnym nazwiskiem nagrywa smutny i powolny folk, w przeciwieństwie do illbientowo-drumanbassowo-elektronicznie eksperymentalnego projektu raczej jest on klasyczny w formie i wyrazie. W większości są to dark folkowe ballady o złamanym serduszku, ponurym życiu, złym świecie i realiach getta. Słychać kabaretowe, słowiańskie, bałkańskie inklinacje. Słychać inspirowanie się La Belle Époque.
Piękna i smutna muzyka bezlitośnie grająca na emocjach. Warto zwrócić na Matta uwagę bo on sam chce grać w naszym pięknym kraju i szuka ludzi, którzy pomogą zorganizować koncerty - więc może wystąpi i w Twoim mieście.

The Kursk
If Anyone Tells Me ”It's Better To Have Loved And Lost Than To Never Have Loved At All”, I Will Stab Them In The Face
I Name this Ship The Tragedy Bless Her and All Who Sail With Her
The Failing Song
The Sinking Ship Song

Autor:  Blazfm [ Sobota, 7 Czerwca 2014, 14:21 ]
Tytuł:  Re: Matt Elliott

Matta znam tylko dwie ostatnie - The Broken Man i Only Myocardial Infarction Can Break Your Heart ale wielbię i kocham mocno. Piękne, przygnębiające, szczere rzeczy. Resztę płyt posłucham jak już sobie kupię bo wiem że w tym przypadku zdecydowanie warto brać w ciemno. Third Eye Foundation też w sumie znam słabo, jedynie Little Lost Soul i słuchałem chyba z raz czy dwa. Leży i czeka na swoją szansę.
Zaraz zapodam sobie ostatnią płytę, akurat są idealne okoliczności, pisanie magisterki podczas gdy za oknem taka pogoda.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/