Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 22:43

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Depedro - La Increible Historia De Un Hombre Bueno (2013) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Depedro - La Increible Historia De Un Hombre Bueno (2013)
  Wysłano: środa, 7 Sierpnia 2013, 19:57
Obrazek

1 Una vez más
2 Hombre bueno
3 ?Qué habéis hecho?
4 Sanity
5 Ella sabía
6 All the Way to the Ground
7 De repente
8 Invulnerable
9 A veces
10 Cuando te despiertes
11 You and I
12 De cómo empezamos
13 El pescador

http://www.youtube.com/watch?v=HXrxeVNgm_g

Hombre bueno, hombre bueno, lalala... Z tego, co wyczytałem tytuł płyty Hiszpana Depedro (Jairo Zavala) znaczy po naszemu "Niewiarygodna opowieść o dobrym człowieku", a sam artysta jest dzieckiem hipisów, ale to nieważne, jak se chcecie, to tam poczytajcie o nim więcej. Ja znalazłem przypadkowo, wrzuciłem bez większego zastanowienia na me mp4 (które tak naprawdę nie jest moje), dosiadłem mego Herculesa (rower, tak gwoli ścisłości), no i jadziem. I co? I już pierwsza piosenka, poruszyła me serce swymi przyjemnymi dźwiękami, cudna mmmm. Dalej "Hombre Bueno", kiepeła zaczęła mi się kiwać na lewo i prawo, flejwor, tak samo jak przy "Sanity" i "De Repente"- bardzo pozytywne. W ogóle zauważyłem, że te spokojniejsze piosenki przeplatane są z tymi bardziej żywszymi. I Dobrze, bo przy "Eila Sabia" lekko odpłynąłem i prawie wpieprzyłem się do rowu. Nie ma tu czegoś takiego jak, nie wiem, jakieś jebnięcie, mega energia czy coś, jest to przede wszystkim przyjemny, nastrojowy materiał. Taka mieszanka muzyki latynoamerykańskiej, bluesa, folku z lekką domieszką popowych naleciałości, no i Meksyk trochę czuć. Czy jest to płyta radosna? Po części. Czy jest to płyta melancholijna? Po części. Ale jeśli miałbym określić ją jednym słowem, powiedziałbym: ciepła. Poleciała dwa razy pod rząd, w sam raz asymilując się z moją ślamazarną, wieczorną jazdą rowerem podczas zwieńczenia jasności.
Słuchają na ślizgu takiej muzyki czy nie bardzo?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]