SLG FORUM
http://slizg.eu/

Hexvessel
http://slizg.eu/viewtopic.php?f=29&t=38406
Strona 1 z 1

Autor:  kondrad [ Poniedziałek, 15 Lipca 2013, 12:01 ]
Tytuł:  Hexvessel

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Jeden z wielu projektów (znanego z kilku zespołów dla brudasów i całkiem przyzwoitego Beastmilk) Kvohsta. Który to oczarowany fińską przyrodą i innymi takimi postanowił przejść na słuchalniejszą stronę mocy. Hexvessel to sabatowy, psychodeliczny folk - mniej szamański niż (z braku lepszego porównania) Wardruna, nadający się dzięki temu do słuchania poza sesjami RPG. I starego psychodelicznego rocka też się pojawia sporo.
Bogate folkowe instrumentarium i nie tylko takie, krążące wokół mistycyzmu teksty i ogólna baśniowa atmosfera potęgowana przez klimatyczne teledyski z rusałkami, pogańskimi rytuałami i prastarą knieją. Muzyka dla ludzi marzących o karierze leśniczego i zamieszkaniu leśnej głuszy - jak ja. Ciekawsza zarówno od stu tysięcy tak samo brzmiących dark/neo folkowych nudziarzy jak i większości indie - drwali. Polecam serdecznie

Hexvessel - Invocation Summoning
Hexvessel - I Am The Ritual
Hexvessel - Sacred Marriage
Hexvessel - Woods to Conjure
Hexvessel - Masks Of The Universe

Obrazek

Autor:  Jada [ Poniedziałek, 15 Lipca 2013, 12:23 ]
Tytuł:  Re: Hexvessel

No Holier Temple znam. Bardzo klimatyczny album, jeden z moich ulubionych około neofolkowych. Właśnie ten mroczny baśniowy, trochę oniryczny klimat przyciąga najbardziej. Niespecjalnie marzy mi się kariera leśniczego, także ten, jeśli macie inne plany na przyszłość niż kondrad to też możecie sprawdzać. Woods to Conjure najlepsze.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/