Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Listopada 2017, 02:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Vitaliy Zavadskyy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Vitaliy Zavadskyy
  Wysłano: Piątek, 12 Września 2014, 22:30
Obrazek

Jakieś 2 tygodnie temu obejrzałem świetną reklamę TAG Heuer'a i od razu wpadła mi w ucho ścieżka dźwiękowa, która przypominała mi nieco pracę Daft Punk przy TRONie lub M83 przy Oblivion a że są to jedne z moich ulubionych soundtracków ostatnich lat to zacząłem grzebać, a to co znalazłem w sieci bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Niestety niewiele można znaleźć o nim wiadomości ale jest to młody (patrząc na zdjęcie) kompozytor z Kanady ,którego korzenie (biorąc pod uwagę nazwisko [no chyba że to pseudo]) leżą gdzieś na wschód od Polski - kto wie może pochodzi ze sporej diaspory ukraińskiej przybyłej do kraju klonowego liścia po II wojnie światowej? W każdym bądź razie chłopak jest bardzo utalentowany i myślę, że ma przed sobą sporą karierę a wspomniana wyżej reklama na pewno ją przyspieszy. Patrząc na informacje zawarte na IMDB nie miał zbyt wielu okazji, żeby się zaprezentować ale jego własne wersje utworów filmowych bądź do gier ,które są na youtube to naprawdę pierwsza klasa. Myślę, że ma spory potencjał i jeżeli ktoś ten potencjał zauważy i pomoże mu się rozwinąć to niewykluczone, że kiedyś w dalekiej przyszłości dołączy do tych największych...kto wie?

Parę utworów, które wyjątkowo mi się spodobały:

Vitaliy Zavadskyy - Supernova Edge (znane wcześniej jako Elysium soundtrack)

Vitaliy Zavadskyy - Assassin's Creed 4

Vitaliy Zavadskyy - Guardians of the Galaxy

Vitaliy Zavadskyy - Transformers: Age of Extinction

Vitaliy Zavadskyy - TRON Legacy

Połączenie smyków z elektroniką naprawdę mistrzowskie.

Vitaliy Zavadskyy (youtube channel)

Vitaliy Zavadskyy (official site)

Vitaliy Zavadskyy (IMDB)

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]