Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 26 Września 2017, 17:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Damon Albarn - Everyday Robots (2014) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Damon Albarn - Everyday Robots (2014)
  Wysłano: środa, 20 Sierpnia 2014, 22:39
Zakładam temat, bo Damon ma chyba na forum dość sporo sympatyków. Solowa płyta człowieka orkiestry znanego wszystkim dzięki projektom Blur i Gorillaz. "Everyday Robots" miało być tekstowo jego najbardziej osobistym, personalnym albumem, miesza się tu sporo różnych konwencji i gatunków, płyta jest ciekawa zarówno tekstowo jak i muzycznie i wracam do niej regularnie od premiery. Myślę, że na pewno nie jest to w pełni to, czego można było po nim oczekiwać, ale nie nudzi się, ma swój klimat i słucha się tego z przyjemnością. Moje lubione utwory to na chwilę obecną "Photographs", "Hollow Ponds" i "Lonely Press Play", chociaż tak naprawdę to zapętlałem już chyba każdy kawałek na słuchawkach.

Jestem ciekaw jakie są opinie ślizgerów na temat tej produkcji, bo nie znalazłem żadnej przed założeniem tego tematu, a nie wierzę, że nikt tutaj tego nie słyszał.

Tracklista:
1. "Everyday Robots"
2. "Hostiles"
3. "Lonely Press Play"
4. "Mr Tembo" (featuring. The Leytonstone City Mission Choir)
5. "Parakeet"
6. "The Selfish Giant" (featuring. Natasha Khan)
7. "You and Me" (featuring. Brian Eno)
8. "Hollow Ponds"
9. "Seven High"
10. "Photographs (You Are Taking Now)"
11. "The History of a Cheating Heart"
12. "Heavy Seas of Love" (featuring. Brian Eno & The Leytonstone City Mission Choir)

PS. Damon udzielił się również ostatnio przy pracy nad soundtrackiem do filmu "Lucy", obrazu jeszcze nie widziałem, ale wyszedł z tego kolejny bardzo ciekawy utwór, polecanko: https://www.youtube.com/watch?v=D_en0rZ_hrU

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Damon Albarn - Everyday Robots (2014)
  Wysłano: środa, 20 Sierpnia 2014, 22:48
no a właśnie, że nuuuda trochę :sleeping: przesłuchane kilka razy i poza "Lonely..." nie mam ochoty wracać do żadnego numeru.
A poza tym to:http://slizg.eu/viewtopic.php?f=7&t=40106&start=40

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]