Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 24 Listopada 2017, 21:33

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Indilla- Mini World (2014) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Indilla- Mini World (2014)
  Wysłano: Niedziela, 8 Czerwca 2014, 09:57
Obrazek
Indila (właśc. Adila Sedraïa; ur. 26 czerwca 1984 w Paryżu) – francuska piosenkarka. W 2013 roku wydała debiutancki singiel "Dernière danse", który osiągnął pierwsze miejsce na francuskiej liście przebojów i przyniósł jej popularność.

1."Dernière danse" Klip
2."Tourner dans le vide" Klip
3."Love Story"
4."S.O.S"
5."Comme un bateau"
6."Run Run"
7."Ego"
8."Boite en argent"
9."Tu ne m'entends pas"
10."Mini World"

Kolejna popowa debiutantka na popowej scenie.Sprawdziłem całą płytkę ze względu na straszne podjaranie się singlem Dernière danse i szczerze mówiąc spodziewałem się że będzie to piosenkarka jednego hitu.Jednakże po sprawdzeniu okazuje się że tak nie jest i poza tym singlem jest wiele równie dobrych piosenek jak "Comme un bateau" czy "Ego".Polecam sprawdzić gdyż dziewczyna ma naprawdę fajny i oryginalny głos :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Indilla- Mini World (2014)
  Wysłano: Niedziela, 29 Czerwca 2014, 19:48
Bardzo fajny album. Słucham od premiery i chętnie wracam. To, że nie będzie to piosenkarka jednego hitu było wiadome po ukazaniu się singla "Tourner dans le vide". Nie będę wymieniał najlepszych piosenek, ponieważ musiałbym wypisać większość z tracklisty. Dziwi mnie trochę brak gości ze strony francuskich raperów, u których kiedyś Indila występowała gościnnie (Rohff, TLF czy Youssoupha).

Kilka dni temu ukazał się nowy teledysk, tym razem do utworu "S.O.S" http://www.youtube.com/watch?v=m65jhGwtWrg

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]