Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 05:42

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Michael Jackson - Michael (2010) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Michael Jackson - Michael (2010)
  Wysłano: Poniedziałek, 13 Grudnia 2010, 18:46
ZINNN napisał(a):
Jako ciekawostkę nadmienię, że ludzie od MJ prowadzili rozmowy z Hudsonem Mohawke, by ten wyprodukował parę numerów na tą płytę. Śmierć Jacksona jednak przekreśliła te plany.

Bedzie jeszcze kilka albumow, wiec trzymajmy kciuki. Ja od siebie dodam, ze plyta pozytywnie mnie zaskoczyla i podoba mi sie, chociaz moim zdaniem nie ma podjazdu do wczesniejszych plyt Michaela. Takie 7/10. O dziwo Akon i 50 jak na siebie BARDZO sie postarali, chociaz widzialbym tam innych wykonawcow. Najwiekszy zawod to... Lenny Kravitz, ktory absolutnie zjebal produkcyjnie Another Day. Wersja demo ktora wyciekla w styczniu, pomimo ze bardzo podobna, brzmiala o wiele bardziej energetycznie i agresywnie, wersja z albumu wytracila caly impet.

Ps. Taka mala ciekawostka: http://www.youtube.com/watch?v=10p05CCs7ZI

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2010, 15:04
Mam dokładnie takie same odczucia do albumu co ty, Another Day mogło być petardą nieprzeciętną, snippet urywał dupę, Fifty mega dobrze poleciał na Monster, podobnie Akon (sam nie wierzę w to co piszę :lol: )
Ogólnie jak na pośmiertny materiał to :bowdown:

(Najlepsze tracki: Hollywood Tonight, Behind the Mask, Hold My Hand, Monster i Much Too Soon)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 18 Grudnia 2010, 13:21
chyba miałem szczęście, że nie słyszałem ani snippetu ani wcześniejszej wersji "another day", bo tutaj sprawdziłem to pierwszy raz i mi osobiście urwało dupę, mój ulubiony numer z "michael" prawdopodobnie. tak co do reszty kawałków, oraz udanych featów akona i 50 się zgadzam z resztą największych fanów mj'a na forum :)

trochę na początku wystraszyła mnie zapowiedź, że ma być wiele następnych płyt pośmiertnych. robieniem kaski na śmierci majkela to będzie i tak, ale jeśli te następne wydawnictwa będą na poziomie "michael", to ja tam się cieszę

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 7 Grudnia 2014, 19:50
Odkopuje ten temat po 4 latach bo chciałem zawsze odpisać na te herezje Chojnego, jak można ten album uważać za lepszy od Invincible które jest przejebanym sztosem. jedyny kawałek kozacki z tego czegoś co nawet nie wiadomo czy MJ śpiewa jest Hollywood Tonight, którego wersje demo i tak rozjebały tą wersje podkręconą z tej płyty.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 8 Grudnia 2014, 12:52
onlyINSTINCT napisał(a):
Invincible które jest przejebanym sztosem

Oczywiście. Gdzie tam Off the Wall, Thriller czy Bad do tego. Klasyk, prawda?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Grudnia 2014, 15:56
a gdzie ja pisze o wcześniejszych płytach, po prostu ta płyta jest najgorszą ze wszystkich i nie ma podjazdu, a dla mnie Invincible jest kozakiem bardzo, uwielbiam te nowoczesne brzmienia z tej płyty + równoważenie tego kilkoma spokojniejszymi numerami, ale faktycznie kilka numerów z Invincible bym wyjebał i wstawił w to miejsce sporo tych co znalazły się w oryginalnej wersji na 2 CD Xscape, a były nagrywane właśnie na Invincible.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2