Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 22 Października 2017, 11:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Anthrax 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Anthrax
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Maja 2016, 19:42
Jest Slayer i Metallica (rudego jebać ehehe) to i o tej zacnej ekipie warto by założyć temat. Może nie byli nigdy tak zajebiści jak wyżej wymienione przeze mnie kapele, ale swoje też zrobili, a kopali dupcie w każdym wymaganym miejscu i należy im się szacuken tym bardziej, że nagrali świetne klasyki, nie wymieniane co prawda jednym tchem jak np Slayerowe czy Metallikowe szlagiery, ale kij tam. Chłopaki z Anthrax mieli w ogóle zajebiste podejście do muzy, lajtowy traszyk sobie robili, ale nie zapominając przy tym jak solidnie rozpierdolić. Trochę nudni na dłuższą metę, szczególnie speed metalowy wokal Beladonny zaczyna nużyć, ale takie Among The Living jak wypierdoli to z trampków i ciuszków jednocześnie. Świetny band i tyle.

https://www.youtube.com/watch?v=be7iNHw8QoQ

https://www.youtube.com/watch?v=1oyY6ibGI4M

nowego Anthraxa nawet nie sprawdzałem, boje się.

Powrót do góry

Post Re: Anthrax
  Wysłano: Wtorek, 3 Maja 2016, 11:30
Jak thrash uwielbiam, tak Anthrax nigdy nie trawiłem. Ciężko mi to uzasadnić, Metallica miała w sobie "to coś", Slayer kopał po dupie, Megadeth też miał to coś tylko trochę mniej tego cosia ale Anthrax zawsze wydawał mi się nijaki poza pojedynczymi utworami.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Maja 2016, 11:52
Heheh ja mam właśnie tak z Megadeth, nie mogę po prostu rudego na majku znieść, chociaż kilka utworów znajdę.

W ogóle Wąglik w pewnym momencie uległ wpływom rapu i nawet w pewnym sensie stał się rozjemcą tych gatunków.

Zapomniałem o tym przezacnym kawałku https://www.youtube.com/watch?v=NwvNbyW1MBc :joint: Należałoby nabyć ten album w końcu.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Maja 2016, 18:24
No rudy jest bardzo specyficzny, żeby nie powiedzieć chujowy. Na pewno teraz to on śpiewać nie potrafi. Youthanasia całkiem dobra (rudy chyba u szczytu możliwości wokalnych) a Cryptic Writings to rozpierdol i za tą płytkę szanuję Megadeth (nie warto oddzielnego tematu zakładać, ślizg ma wyjebane na big 4).

Kurwa, będę szczery, nie wiem czy Anthrax zasługuje na bycie w tej Wielkiej Czwórce. Są wg. mnie nieźli ale nic więcej. Już hardrockowa Metallica momentami takimi jak Death Magnetic utwierdza mnie w przekonaniu, że z dupy to oni nie są w BIG 4 (pomijam hard rockowy czarny album)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Maja 2016, 18:56
No zawsze ktoś tam próbował wcisnąc Exodus czy tam Nuclear Assault zamiast Wąglika, ale mnie to tam jebie generalnie. Lubię posłuchać i tyle, nigdy się nie jarałem, ale kilka utworów z uśmieszkiem na mordzie zasłuchuje, przecież takie Gung Ho czy Imitation of life tnie jak żyleta.

https://www.youtube.com/watch?v=cMzWeV4Xf9A :joint: idealnie.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]