Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 10:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Linkin Park 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Linkin Park
  Wysłano: Sobota, 13 Czerwca 2009, 22:04
Cytuj:
Ostatnim jak do tej pory singlem jest "New Divide", który trafił do soundtracku filmu "Transformers 2: Revenge Of The Fallen".

http://www.youtube.com/watch?v=iPfkzmDsgx0

przeglądam forum żadnego tematu o Linkin Park to zakładam:) co sądzicie słucha ktoś?

Powrót do góry

Post Re: Linkin Park
  Wysłano: Sobota, 13 Czerwca 2009, 23:26
Meteora jak dla mnie mega album. 3/4 płyty to świetne kawałki a reszta conajmniej b.dobra. Somwhere I Belong, Faint, Breaking The Habit, Numb - te numery chyba każdy zna. Hybrid Theory również fajna płyta ze świetnym In The End. Ostatni album - Minutes to Midnight średnio mi sie podobał ale także zjadliwy. Poza tym album z Jay-Z mimo iż przez wielu hejtowany dla mnie jak najbardziej na plus. Ciekawe akcje z płytami LP Underground. Dobre koncerty (mam nadzieje że kiedyś na jakiś wpadne osobiście). No i skład zespołu w którym można znaleść wiele indywiduwalności: Chester- koleś który potrafi głosem robić wszystko, od łagodnego śpiewu po metalowe pierdolnięcie, Mike Shinoda którego Fort Minor również mi się podobało, Mr. Hahn - uwielbiam typa, Phoenix i Brad - nie wyobrażam sobie składu bez nich, nie mam w sumie zdania o Robie ale skoro od początku jest to znaczy że kozak z niego.

Nie da się ich zamknąć w jednym gatunku muzycznym i mają wielu fanów zarówno wśród osób słuchających rocka, metalu jak i wśród tych lubiących popowe brzmienia no i czego jestem przykładem wśród fanów rapu.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Czerwca 2009, 23:52
Kobe napisał(a):
Dobre koncerty (mam nadzieje że kiedyś na jakiś wpadne osobiście).

No byłem kiedyś na jednym, chociaż trafiłem tam dość dziwnie, bo jadąc nie byłem specjalnym fanem, ale to cała historia z tym związana, nieistotne. No i potwierdzam, że dobre koncerty, mega mi się podobało biorąc pod uwagę, że fanem właśnie nie jestem jak pisałem, a mimo to zrobiło bardzo pozytywne wrażenie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2009, 21:55
Żal mi dupsko ściska, jak widzę klipy/słyszę single z ostatniej płyty. Debiut byl mega, fajowe połączenie ostrych gitar z hiphopowa rytmika i elektronika. Potem był album z remiksami i gośćmi z najwyższej półki rapowego undegroundu, też mistrzunio. Potem meteora, która odgrzewała te same patenty, ale okej, były też ciekawe rzeczy.
Jedyne co mi nie pasuje w tych starszych rzeczach to te ich emoteksty, tragedia i żenada trochę, ale brzmieniowo zajawunia do dziś.
A teraz to nie wiem, Shinodę chyba wykastrowali, wszyscy wskoczyli w skorzane wdzianka i z międzygatunkowego mainstreamowego zespołu stali się kolejnym rockowym badziewiem od ballad. Dziwne, ale najgorsze co ich spotkalo w ciągu całej kariery to chyba wspólpraca z Rickiem Rubinem.

Czekam na jakiś hiphopowy projekt Shinody chyba tylko, bo co innego.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2009, 23:52
Zauważ że od momentu kiedy Mike zaczął się jarać na projekt Fort Minor to LP zaczęło robić hujnie. Ogólnie sam przyznawał że troche nudzi go styl i zajawka jaką miała reszta ekipy. Widać to na ostatnije płycie gdzie praktycznie nie dawał nic od siebie tylko wchodził na gotowe projekty i dogrywał to czego od niego chcieli. W sumie ostatnia płyta pokazuje kto naprawde dawał LP tą kozacką strone. Hybrid Theory + Meteora + płyta z Jay-Z to był kozak, potem Mike się znudził i zrobiła się lekka hujnia. Z ostatniej płyty poza singlem żadnego tracku nie słuchałem więcej niż 3 razy. Nadal licze że chłopaki się ogarną bo swego czasu naprawde ogromnie się jarałem twórczością LP.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 08:49
Kurde, Linkin Park to swego czasu katowałem okropnie... Hybrid Theory, Meteora i Re-Animation zajebiste płyty... potem nie wiem, jakoś nie zbyt mi podeszła ta ostatnia płyta. W prawdzie tam dwa czy trzy kawałki są fajne, ale tak ogólnie jakaś taka bezpłciowa, właściwie nic z niej nie pamiętam poza trzema pierwszymi singlami... zgubili gdzieś po drodze to pierdolnięcie, teraz jakiś nowy singiel do Transformers 2 jest i też jakoś się nie jaram. :roll:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na myspace profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 09:35
ja jaram sie wszyskim spod szyldu LP, sa zajebisci!!!;)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 11:44
Jeśli jarasz się wszystkim spod szyldu LP to naprawde cię nie rozumiem. Początki LP to była magia - innego takiego składu nie było, ale teraz są jak jedni z wielu. Zero wcześniejszej zajebistości na ich nowych produkcjach. I powiem to jeszcze raz - wielka szkoda że tak to obecnie wygląda, bo kolejny wielki zespół niszczy swoją legendę słabymi produkcjami.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 11:48
Od Hybrid Theory zacząłem słuchać muzyki jako takiej, potem poszedłem w jakieś ciężkie syfy i hejtowałem dosyć mocno LP ale ostatnio ukradłem dyskografie i o ile 1 i 2 płyta są bardzo dobre to ta ostatnia to jest słabiuchna i góra 3 piosenki są na niej fajnie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 13:47
mam w oryginale ich 3 płyty i mogę spokojnie stwierdzic, ze to kiepscy muzycy w sam raz dla ludzi, wg których ten zespół gra muzykę rockową

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 13:51
Trudno powiedzieć, żeby ta ostatnia płyta była w jakikolwiek sposób ambitna. Zupełnie się nie jaram - nie ma tego pierdolnięcia, które miały poprzednie płyty. Ale poprzednie płyty, takie tracki jak "In The End" czy "Breaking The Habit" to klasyk. Z tego co wiem to Mike był producentem wykonawczym ostatniej płyty, więc jednak miał na nią wpływ większy niż sugerowałyby poprzednie posty.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 14:01
Shinoda to akurat dobry muzyk, bo potrafi zagrać na instrumentach, trzaska dobre bity i do tego miał jakąś wizję brzmienia, tak mi się wydawało przynajmniej. Na 14-latku zrobiło duże wrażenie. Hiphop wychowuje dobrych muzyków. Raper za to z niego przeciętny, ale jak najbardziej słuchalny (w wersji Fort Minor albo gościnnie).

Ogólnie Linkin Park sie zesralo, odkąd przestali używać kwadratowych nawiasow w logo :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 19:15
Raph napisał(a):
Trudno powiedzieć, żeby ta ostatnia płyta była w jakikolwiek sposób ambitna. Zupełnie się nie jaram - nie ma tego pierdolnięcia, które miały poprzednie płyty. Ale poprzednie płyty, takie tracki jak "In The End" czy "Breaking The Habit" to klasyk. Z tego co wiem to Mike był producentem wykonawczym ostatniej płyty, więc jednak miał na nią wpływ większy niż sugerowałyby poprzednie posty.

Hmm pierwsze słysze ja wiem tylko że on sam się wypowiadał iż na tej płycie jest go dużo mniej niż na poprzednich. Zresztą klimat tego albumu to potwierdza.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2009, 22:52
Kobe napisał(a):
Meteora jak dla mnie mega album

mam na vinylu,ale nie uważam że mega(dostałem),juz komercją jebie zanadtto,Hybrid Theory uznaję,ale później wydanych nie trawię/nawet nie sprawdzam.
100% dundee napisał(a):
Shinoda to akurat dobry muzyk, bo potrafi zagrać na instrumentach, trzaska dobre bity i do tego miał jakąś wizję brzmienia, tak mi się wydawało przynajmniej. Na 14-latku zrobiło duże wrażenie. Hiphop wychowuje dobrych muzyków.

Mam rozumieć że to był żart?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2009, 12:37
donU1esko co kto lubi ja tam Hybrid i Meteore stawiam na równi :wink: A nie wiem co Ci nie pasuje w tym co dundee napisał. Shinoda złym muzykiem nie jest, bitów złych też nie robi. Wiadomo że nie ma co go porównywać do jakiś klasyków ale jednak poziom trzyma.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2009, 14:07
Coś w temacie, na temat zmiany stylu w najbliższym czasie: http://www.mtv.com/news/articles/1614662/20090624/linkin_park.jhtml

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na myspace profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2009, 16:08
Jestem fanem, i jak wychodziło MTM ogromnie byłem podjarany, bo po tylu latach nowe LP. Pamiętam, że jak pojawiło się "Given Up", to srałem ze szczęścia (jeszxze jakiś w tym czasie nagrali QWERTY, co dla mnie też jest mega wyjebanym numerem) i miałem taki apetyt na nowy projekt, że głowa mała. A jak wyszła płyta, to kurwa byłęm załamany. 3-4 kawałki strawne, reszta cienkaaa. New Divine jest spodko, ale jak to się ma do Papercut, czy One Step Closer.

No, ale pozostaje mieć nadzieję, ze na nowej płycie chociaż troche powrócą do tamtych klimatów.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Lipca 2010, 21:44
Nowa płyta zatytułowana "A Thousand Suns" wyjdzie 14 września.
Singiel "The Catalyst" wyjdzie 2 sierpnia.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 27 Lipca 2010, 14:39
oby był to powrót do klimatów i brzmienia z 'hybrid theory' i 'meteory' (choć szczerze wątpię), bo jak będzie powtórka z 'minutes to midnight' to pierdolcie się chłopaki za przeproszeniem. :evil:

bo LP z pierwszej płyty to ja kocham, jeden z moich ulubionych zespołów to był, w sumie trochę się chowałem na nim, wpłynął mocna na mój gust muzyczny. jedna z pierwszych kapel które zacząłem słuchać sam z siebie, a nie dlatego że ktoś inny słuchał i mi podsunął. za to respekt na zawsze, stale wracam do pierwszych płyt, ale po tej przemianie z okazji ostatniego lp to :nonono:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 27 Lipca 2010, 15:28
donU1esko napisał(a):
Kobe napisał(a):
Meteora jak dla mnie mega album

mam na vinylu,ale nie uważam że mega(dostałem),juz komercją jebie zanadtto,Hybrid Theory uznaję,ale później wydanych nie trawię/nawet nie sprawdzam.
100% dundee napisał(a):
Shinoda to akurat dobry muzyk, bo potrafi zagrać na instrumentach, trzaska dobre bity i do tego miał jakąś wizję brzmienia, tak mi się wydawało przynajmniej. Na 14-latku zrobiło duże wrażenie. Hiphop wychowuje dobrych muzyków.

Mam rozumieć że to był żart?

współczuję takim osobom jak ty, które nie słuchają dobrej muzyki, bo to "komercją jebie zanadto"

meteora zajebista płyta

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona