Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 17 Grudnia 2017, 13:09

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
The Weeknd - Kiss Land (2013) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: The Weeknd - Kiss Land (2013)
  Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 17:09
Damas napisał(a):
co to w ogóle znaczy 'lepszych grajków', sorokin se woli Miguela ja wole Abela i nara, co zrobisz. każdy ma swoje gusta

niektórzy słuchają Aviciiego (zajebisty EDM swoją drogą), czy Biebera (przyszły król swoją drogą) i śmiejesz się pod nosem z rzekomej tandety ich gustu, tak więc, buddy, gusta bywają spierdolone i nara.

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, ZIOM
TYLKO TAKIE CO PRZED WONSEM SĄ

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 17:13
kand napisał(a):
[czeka na niesłuszne punktowanie słusznej listy grajków lepszych od Abela na dzień 21.02.2014r. użytkownika sorokin]

wymienił JMSN'a wśród lepszych grajków i bardziej true, a wcześniej zarzucił Abelowi 'jechanie po aktualnych trendach'

checkmate

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 17:54
11 wymieniłeś, w tym jmns którego "podążanie" za trendami jakoś ci nie przeszkadza? czy może jest lepszy od Abela (jeśli tak to w czym dla ciebie jest lepszy, konkretnie).

fajnie, że dodałeś żebym sam sobie poszukał, ale miały być setki lepszych i takich co to za trendami nie podążają.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 18:14
sorokin napisał(a):
chociażby Banks, Thundercat, JMSN, Blood Orange, Jeremih, James Blake, Kwabs, How to dress well, Frank Ocean, Miguel, Dwele, jak chcesz więcej to poszukaj sobie wśród innych muzyków z kręgów elektronika/nu-soul/rnb

sporo z tego bardzo lubie

czesc z tego to zupelnie inne klimaty, np. blood orange, czy thundercat. niektorzy lubia mroczniejsza, momentami wrecz wulgarna odmiane nu-soul/rnb, tutaj naprawde nie widze dla likenda konkurencji

ilu z nich wyplynelo przed 2011, czyli rokiem, ktory swoimi mikstejpami rozjebal weeknd? no wlasnie, wysyp podobnych klimatycznie do weeknda grajkow pojawil sie PO jego sukcesie, wiec w klimatach pbr&b on trendy wyznacza, a nie za nimi podaza

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 18:21
htdw wydał debiut w 2010 i to jego uważa się za pioniera tego gatunku
weeknd faktycznie przyczynił się swoją trylogią do popularyzacji brzmienia, ale pojawiło się wielu innych którzy robią to lepiej od niego.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 18:55
chojny, dlaczego mi to robisz? zaraz po premierze kiss land pisales, ze album zacny, weeknd pokazal miejsce w szeregu jego nasladowcom w nurcie pbr&b itepe itede, a potem pojawily sie przecietne recenzje, to i chojny zdanie zmienil, a nawet posta edytowal i juz jest mowa o jedynie przyzwoitym albumie :(

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 19:22
moody napisał(a):
ilu z nich wyplynelo przed 2011, czyli rokiem, ktory swoimi mikstejpami rozjebal weeknd?

Wszyscy?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 19:26
Jak Abel wydawał mixtape'y w 2011 to JMSN nazywał się jeszcze Christian TV, więc no... :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 19:29
Ok, z JMSNem przesadziłem. Ale jako Christian TV wydał już ten utwór.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 20:35
kand napisał(a):
Damas napisał(a):
co to w ogóle znaczy 'lepszych grajków', sorokin se woli Miguela ja wole Abela i nara, co zrobisz. każdy ma swoje gusta

niektórzy słuchają Aviciiego (zajebisty EDM swoją drogą), czy Biebera (przyszły król swoją drogą) i śmiejesz się pod nosem z rzekomej tandety ich gustu, tak więc, buddy, gusta bywają spierdolone i nara.

skąd wiesz z czego się śmieje? odp to dość ważne

Między Pitbulem czy Flo Ridą (Bieber to akurat inna bajka, może i będzie królem, z Timberlake'a też się śmiali) a Abelem/Miguelem/Frankiem Oceanem i resztą z Twojej listy jest różnica, nie sądzisz?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Lutego 2014, 21:16
@moody, prawda, zedytowałem bo ochłonąłem #zinnn, od tamtej pory mam nauczkę i nie wypowiadam się o żadnych płytach przed przeczytaniem rec... to znaczy przed wystarczającym osłuchaniem się.
zresztą nie uważam tego albumu za aż tak słaby jak recenzenci pisali

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 22 Lutego 2014, 00:03
Ruces napisał(a):
moody napisał(a):
ilu z nich wyplynelo przed 2011, czyli rokiem, ktory swoimi mikstejpami rozjebal weeknd?

Wszyscy?

tak, kurwa, wszyscy.

blood orange, czy thundercat to inne brzmienia, wiec w ogole nie pasuja do tematu podlaczania sie pod trendy.

z tych o rzeczywiscie zblizonym klimacie do weeknda:

jmsn, jak juz kolega wczesniej wspomnial, w 2011 to byl christianem tv. priscilla to 2012

miguel do 2011 mial na koncie jeden, niezly, ale raczej grzeczny, typowo mainstreamowy album. dopiero w 2012 wypuscil kilka mikstejpow w klimacie juz takiego alt-r&b i swietny 'kaleidoscope dream'

frank ocean niemal rownolegle z 'house of balloons' wypuscil 'nostalgie. ultra', channel orange to 2012

pierwsze nagrania banks to bodajze 2013, inspiracja weekndem (z ktorym zreszta koncertowala i ktorego coverowala) bardzo wyrazna

kwabs - nie znam, sprawdze, ale widze, ze w 2014 ma puscic (puscil?) debiutancka epke

znalazloby sie jeszcze paru innych wykonawcow, u ktorych widac inspiracje brzmieniem weeknda, chocby partynextdoor, johnny rain, talwst, czy drake na 'take care'

takze no, teza o weekndzie podczepiajacym sie pod trendy moim zdaniem 'nieco' naciagana

Ostatnio edytowano Sobota, 22 Lutego 2014, 16:22 przez moody, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Lutego 2014, 10:29
xzychu napisał(a):
fajnie, że dodałeś żebym sam sobie poszukał, ale miały być setki lepszych i takich co to za trendami nie podążają.

nie bądź, kurwa, głupi skoro już na takiego intelektualistę pozujesz. oczywistym jest, że to była hiperbolizacja, a nie stówka w dosłownym sensie.

@mój_kolega_problem
no ja się odnosiłem do tego, że są to lepsze grajeczki na dzień wczorajszy (dzisiejszy też, pozdro6hundred), którzy są lepsi, bo są lepsi, bo przetrwali próbę czasu i nie machają czterech pod rząd takich samych wydawnictw :c

> Weeknd był dobry jak wydał HoB
> więcej nie znaczy lepiej
> obrzygałem się po kolejnym identycznym kawałku
> wszystko zlewa się w jedną papkę, nie wygrałbyś jaka to melodia po jednej nutce

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, ZIOM
TYLKO TAKIE CO PRZED WONSEM SĄ

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 22 Lutego 2014, 17:41
spoko, podajesz argumenty, jesteś mocno osłuchany i masz ogromne pojęcie o takiej muzyce więc nie zamierzam się podważać twojego zdania. rozumiem, że nuda i to samo, naprawdę

ale jeżeli typ pisze, że Abel jest przereklamowany, bo kurwa podąża za trendami i są setki (hiperbolizacja) lepszych od niego w tym samym klimacie, którzy NIE podażąją za trendami to to jest po prostu kurwa śmieszne. typ podał jakąś tam listę z czego połowa w ogóle nie ma nic wspólnego z klimatem muzyki Abela, jakaś część raczej inspirowała się nim więc ona podążała za trendami wyznaczonymi przez niego, a jeszcze inni osiągneli jakiś tam poziom fejmu w co najwyżej w tym samym momencie co Abel, nie wydając nic znaczącego przed nim, więc też cieżko zgodzić się z takim pierdoleniem. doskonale wiedziałem, że "setki" to hiperbolizacja, ale jest to hiperbolizacja z dupy, bo jeżeli koleś wymienia jakąś tam listę, a jest ona chujowa max (nie wymienieni tylko kontekst wymienienia) to jednak chciałbym wierzyć, że wśród tych SETEK (hiperbolizacja) lepszych od Abela "których mam sobie sam poszukać" naprawdę znajduje się ktoś kto robił muzykę w jego klimacie PRZED nim i ten ktoś wyznaczył TREDNY za którymi on podążył, a ja chętnie dowiedziałbym się kim ta zacna persona była.

jeżeli na liście wymienionych nazw nie ma ani jednej, którą można byłoby podpiąć pod tę kategorię to może jest w części drugiej, która została nazwana "poszukaj sam"

swoimi czterema linijkami tekstu dużo bardziej pozwoliłeś zrozumieć mi dlaczego niektórzy mogą sądzić, że Abel jest przereklamowany (i może mają rację) niż koleś piszący w oburzeniu o jakiś trendach czy innych bzdurach niepotrafiący jednocześnie podać jednej ksywki, za którą weeknd podążył/kserował.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lutego 2014, 11:00
http://www.youtube.com/watch?v=HbwT_MdQPCw

W tydzień ponad 2mln odtworzeń AUDIO.
Chyba rekord Abla.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lutego 2014, 11:18
nawet lepiej. na yt ten utwor jest wrzucony tyle razy, ze lacznie to z 3 mln wyswietlen + na jedynym oficjalnym odsluchu (soundcloud) jest 3,5 mln odtworzen pomimo mozliwosci downloadu. nawet single z plyty byly duzo mniej popularne. jednak marka beyonce robi swoje

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Marca 2014, 15:02
The Weeknd - Wanderlust (Snakehips Remix)
https://soundcloud.com/snakehips-1/the-weeknd-wanderlust

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 7 Kwietnia 2014, 20:44
Wanderlust lyriczne wideo.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Maja 2017, 08:52
co ta płytka taka nielubiania? slucham sb pierwszy raz i np. adaptation, kiss land, professional bardzo mi sie podobaja, fakt, nie ma radiowych hitow i troche smutne klimaty ale to nie powod zeby udawac ze ta plyta nie wyszla!

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Maja 2017, 08:56
ja też nie wiem, pewnie dlatego, że były zbyt duże oczekiwania, a to jednak taka pierwsza na legalu i zderzyła się najmocniej z jego legendą z mixtape'ów. ja kocham ten krążek, również dzięki sentymentowi (moja obecna narzeczona kupiła mi taki chyba pierwszy prezent jak zaczynaliśmy), i może ze dwa numery bym usunął.

także ode mnie props zawsze.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona