Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 20 Września 2018, 09:59

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Deep House 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Deep House
  Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 12:32
patriota napisał(a):
Odkopuję i nadciągam z pomocą. Jeśli chodzi o albumy to na pewno wszystko co zrobił Francis Harris czyli Leland i Minutes of Sleep. Przy okazji warto sprawdzić katalog jego wytwórni Scissor & Thread. Nie do końca deep house ale podobny feeling to Loop-finding-jazz-records Jana Jelinka. Kettenkarussell to takie progresywne i dużo bardziej zniuansowane Bonobo, zresztą Giegling jako wytwórnia oferuje też ciekawe wariacje deep house'owe. Z nowszych rzeczy i bardziej w kierunku outsider house: Ross from Friends, Dj Seinfeld i John Talabot.

A na deser najważniejsza IMO najważniejsza deephouse'owa wytwórnia czyli Driftwood, o której niedawno pisałem o tu: https://www.progrefonik.pl/index.php/po ... /?pnt=6573

Warto przejść przez cały katalog, ale dla leniwych wybrałem top 5 pozycji. Dajcie znać, co weszło to będziemy szli dalej z rekomendacjami.

nic mi nie podeszło z tego co poleciłeś.. bardziej chodziło mi o jakieś mainstreamowe rzeczy, ale dzięki za odzew.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 5 Lutego 2018, 14:00
Dj Seinfeld dla mnie jeden z lepszych albumów tamtego roku.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 21:56
ja polecam ze swojej strony świetny album afro-housowego dj'a chymamusique - after the storm. coś dla miłośników masters at work.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3