Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 23 Października 2018, 22:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Downtempo/Chillstep/Dubstep/2step/Alternatywna elektornika 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Downtempo/Chillstep/Dubstep/2step/Alternatywna elektornika
  Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 17:59
Thriftworks - Terry-D to taki cięższy album najlepszego producenta, a z takiej miłej elektroniki to np. B.Lewis - Lion's Aperture

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 18:10
Illest napisał(a):
a ty mu w odpowiedzi wymieniasz Haxana czy Darkside

qupaguana napisał(a):
Chodzi mi ogólnie o klimaty typu: Burial, Four Tet, Forrest Swords, The XX, Bonobo, Royksopp, Portishead, itd.

Wiec przepraszam Cie bardzo, ale wypierdalaj.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 18:16
http://www.youtube.com/watch?v=Fnp7p-xh5hk

masz super cziling, polecam full

https://soundcloud.com/dziarskikent
sprawdzaj goościu

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 18:30
6element napisał(a):
Illest napisał(a):
a ty mu w odpowiedzi wymieniasz Haxana czy Darkside

qupaguana napisał(a):
Chodzi mi ogólnie o klimaty typu: Burial, Four Tet, Forrest Swords, The XX, Bonobo, Royksopp, Portishead, itd.

Wiec przepraszam Cie bardzo, ale wypierdalaj.

No zajebiście, tylko że temat został sformułowany w sposób bardzo enigmatyczny, a ty, quasi-znawco, zamiast odpowiednio poinstruować świeżaka i wytłumaczyć mu, że Forest Swords nie jest żadnym chillstepem czy czymś w tym stylu, to robisz mu jeszcze większy mętlik w głowie przytaczając albumy, które już nie tylko nie mają żadnego wspólnego mianownika z gatunkami podanymi w tytule czy tym nieszczęsnym Engravings, ale dodatkowo na mapie muzycznej znajdują się na zupełnie przeciwnym biegunie. Obserwacje na poprzedniej stronie są niebywale słuszne - nie do końca wiadomo o co tutaj chodzi, bo jak na razie większość postów przypomina licytowanie się o to, kto zna większą liczbę artystów tworzących muzykę elektroniczną. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć takie zachowanie osób z dzisiejszej rejestracji, przecież nie każdy regularnie odwiedzał to forum i nie zna standardów, jakie panują w tym dziale, to fakt, że bierze w tym udział typ udzielający się na slizgu od 2012 roku, jest dla mnie jednoznacznym dowodem na twoje umysłowe uwstecznienie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 18:50
Kurwa! Wiedziałem, że napotkam tu przemądrzałych debili ale faktycznie potrzebowałem muzyki, inaczej nigdy bym się tu nie zarejestrował. Znawcy muzyki! Ślizgerzy zajebani. Illest - przeczytałeś chociaż mój pierwszy wpis? Napisałem, że szukam tego i gatunków pokrewnych. Jest tego tyle, że sam nie znasz wszystkich, cwaniaku. Czemu najeżdżacie tych którzy podali mi wykonawców jakich szukałem (wam jeszcze raz wielkie dzięki! :))? Jak nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie to nie pisz. Jak lubisz popierdolić od rzeczy to poszukaj zakładki "spam" albo nie wiem, wypierdalaj i nie nazywaj mnie świeżakiem bo swoje odsłuchałem. Wydaje mi się, że słuchacie muzyki a jej nie słyszycie. Obchodzą was dane, wszystkie informacje, znacie każdy wers na pamięć i każdego muzyka studyjnego płyty a potem zaczyna się! Wchodzi taki jeden z drugim na forum i podniecają się co to wyczytali i byle by kogoś pojechać. Spadam stąd.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 18:55
qupaguana napisał(a):
Spadam stąd.

Been there, done that. :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 19:14
Jak Burial, to i wszystko od Volor Flexa. I w miarę świeżo w szeroko pojętych klimatach:

VVV - Across The Sea
Maya Jane Coles - Comfort
Kyson - The Water's Way
KOAN Sound & Asa - Sanctuary EP
Stumbleine - Tales From The Night Sky (też WSZYSTKO sprawdź)
Ghostpoet - Some Say I So I Say Light (trochę na rapie)
Guido - Moods Of Future Joy
Sorrow - Dreamstone

No i rzecz jasna zakładam, że jak wymieniłeś Portishead to znasz Massive Attack i Trickiego z triphopuw.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Grudnia 2013, 19:18
Ja pierdolę, spodziewałem fali hejtów lecących w stronę swieżaków, co dopiero się zarejestrowali (w tym mnie) i wcale mnie to nie zmyliło. Chciał chłopak poradzić się innych użytkowników w kwestii muzycznej, to dostał odpowiednie dla jego tematu propozycje. Nie ma co się rzucać :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 10:30
o, dobry temat. poleci ktoś jakiś fajny ambient tak na początek?

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, ZIOM
TYLKO TAKIE CO PRZED WONSEM SĄ

Powrót do góry
  Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 11:00
Illest gdybys chociaz przeczytal jego pierwszy post w ktorym napisal ze jara go elektronika i chce poznac nowych artystow to bys skumal o co chodzi. Nazwa tematu bledna, poradzilem mu ze The xx to nie elektronika, wiec Twoje przypierdalanko polega troche na tym ze polecilem mu krazki o ktore o dziwo pytal. Nie wiem, moze nie znasz tych plyt i cos Cie boli bo nie wiem o co chodzi Ci z tym licytowaniem. Gdybym ja sie uwstecznial to Ty chyba nawet z miejsca nie ruszyles. Bez odbioru, tylko te standardy tego dzialu bys mogl wypisac, bo sam nie znam.

Ostatnio edytowano Sobota, 7 Grudnia 2013, 11:07 przez ..........., łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 11:07
kurwa, jakiś koleś zapytał się o szeroko pojętą elektronikę, wszyscy mu to powiedzieli, podziękował, a przychodzi jakiś kurwa illest z problemami i robi wojne chuj wie o co, potem się dziwicie że wszyscy słuchają polskiego rapu

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 11:18
kand napisał(a):

Brian Eno
wiem, że prowo
a co do założyciela tematu:
http://youtu.be/O1sF0FbYt34 może ci podpasuje hyhyhy

Obrazek[color=#0040FF]

https://soundcloud.com/datkidiabolik/sets/4-sell <-SZUKASZ BITÓW RAPERZE?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 11:25
mandela napisał(a):
kurwa, jakiś koleś zapytał się o szeroko pojętą elektronikę, wszyscy mu to powiedzieli, podziękował, a przychodzi jakiś kurwa illest z problemami i robi wojne chuj wie o co, potem się dziwicie że wszyscy słuchają polskiego rapu

W sumie sluchaj sobie czego chcesz, byle bys nie postowal w dziale Inna Muzyka.

@Kand: Ulver - Perdition City xDDDDDDD

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 11:28
kolejny, a tobie to o co chodzi? przecież nie słucham polskiego rapu, a jak mówiłeś to do ogółu to na chuj druga osoba?
A jeżeli tyczy się to mojej osoby to ja serio nie wiem co ty do mnie masz, za krótko słucham innej muzyki, żeby mieć prawo z tobą rozmawiać?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 12:13
Chodzi mu najpewniej o to, że już dawno przekroczyłeś poziom niefrasobliwej bezmyślności forsowany przez intelektualnych tuzów pokroju emilskiego i teraz, jako absolwent polskiego rapu, zamiast znać swoje miejsce w szeregu, to swobodnie chodzisz sobie po dziale Inna muzyka wypisując na każdym kroku jakieś totalnie bezwartościowe frazesy (vide temat o Converge). To jest właśnie jedna z przyczyn, dla których zdecydowałem się skrytykować zachowanie tego półgłówka, 6elementa: od zadawania pytań odnośnie płytowych, gatunkowych, ogólnie muzycznych rekomendacji jest już odpowiedni temat i do tej pory nikt nie miał z tym problemu, wczoraj za to przyszło kilku nowych typów bez elementarnej wiedzy na temat korzystania z forum, zaczęli robić syf, a on nie tylko ich nie naprostował, ale nawet dał do zrozumienia, że to nic złego. Mogłem dodać go ignorowanych, napiszesz. Mamy do czynienia tu z pojedynczym przypadkiem, napiszesz. Bzdura natury piramidalnej, m.in o właśnie takich standardach wspominałem w poprzednim poscie, bo przecież gdyby każda osoba, która chcąc eksplorować muzyczne tereny slizgu zakładała taki temat, to w konsekwencji powstałby tu ogromny burdel i przeglądanie tego forum byłoby zajebiście utrudnione.
Zaznaczę jeszcze, że to jest ostatni moment, kiedy odpisuję ci względnie poważnie, każdy następny przejaw ignorancji spotka się z moim pogardliwym SPIERDALAJ.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 12:19
Cytuj:
bo przecież gdyby każda osoba, która chcąc eksplorować muzyczne tereny slizgu zakładała taki temat, to w konsekwencji powstałby tu ogromny burdel i przeglądanie tego forum byłoby zajebiście utrudnione.

Nic tylko podbic. Also, SPIERDALAJ [2]

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 12:29
Flinston napisał(a):
Początkiem i końcem, szeroko rozumianej muzyki elektronicznej zawsze będzie kanał Majestic Casual i każdy kto uważa się, chociaż w najmniejszym stopniu za 'electrohead' musi mieć na uwadze każdą świeżynkę, która na ich youtubowych łączach ma swoją premierę, trzymka!

+Składanki Hotelu Costes dla lubiących wysmakowaną elektronikę.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 7 Grudnia 2013, 14:00
Z tym, że jest odpowiedni temat do pytań do rekomendacji muzycznych, masz w sumie rację, i zasadniczo należało by go tam przekierować, ale to bardziej zadania dla moderatora.
Totalnie za to nie rozumiem tego ataku na moją osobę, posty moje w tym dziale można policzyć na placach obu rąk, bezwartościowe frazesy byłby gdybym podbił temat z dark side of the moon mówiąc że kozak płyta :bowdown: , nie uważam żeby post o Converge był pustym frazesem(pusty frazes byłby, gdybym napisał "zajebisty zespół boze jarando grane " ). Napisałem że nie kumam dlaczego tym tak jaracie, forum to miejsce do wyrażania swojej opinii, ja rozumiem gdybym pisał coś w gatunku arcitc monkeys> modest mouse, kings of leon dorówna popularnością the beatles czy wspomniane spusty nad klasykami, ale taki bezwartościowy post napisałem chyba tylko o sex pistols :) A teksty o znaniu swojego miejsca w szeregu na forum dyskusyjnym o tematyce hiphopowej chyba nie wymagają komentarza, tak samo że udaje znawce muzyki alternatywnej( :D )
Swoją drogą chyba tylko waszej dwójce niedoświadczeni użytkownicy sprawiają taki problem.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Grudnia 2013, 17:21
kand napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=2V1D3gcnT7M
XD

Powrót do góry

Wysłano: środa, 29 Kwietnia 2015, 11:04
Szukam dobrych miksów czy albumów chillstepowych, możecie coś polecić najlepiej z downloadem? Od siebie mogę polecić miksy Trinity na YT.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona