Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 26 Września 2017, 19:21

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
William Basinski - The Disintegration Loops I-IV 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: William Basinski - The Disintegration Loops I-IV
  Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 13:36
Przecież to jest dokładny scenariusz opisany w artykule. Ktoś dzieli się swoimi wątpliwościami, może naiwnymi, może nie i od razu leci ścinka, potem sprowadzenie do parteru z pozycji eksperckiej(" komicznie wygląda postawiona przez Ciebie teza" itd) a na koniec wszyscy się cieszą i klaszczą wesoło cipkami.

Cytuj:
dobrze, że ty zainicjowałeś naprawdę ciekawą dyskusje, pokazując zupełnie nowy punkt widzenia na płyte Basinskiego! dzielenie się tak płytkimi przemyśleniami i pierdolenie o subiektywizmie zawsze mile widziane w dyskusjach dotyczących dzieł kultury!
na szczęście(przyjmując, że masz w sobie elementarne pokłady pokory) zostałeś sprowadzony na ziemie przez zacnego użytkownika jakim jest Kand

Ten twój post mógłby służyć jako ilustracja do tego artykułu.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 13:43
ja rozumiem, że w prawdziwym życiu pewnie z kolegami dzielicie się swoimi emocjami i przemyśleniami w bezpretensjonalny sposób mając wtedy w chuju Žižka i Focaulta. ale tu jest ślizg, tu jest hardkor kumasz?
a tak serio, to sugerowałbym większy luz i potraktowanie takich komentarzy jako tło(bo tablicy został wywołany jedynie jeden użytkownik) dla takich pożalsięboże dyskusji

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 13:55
Cotidiano napisał(a):
ale tu jest ślizg, tu jest hardkor kumasz?

trochę racja, trochę nie, bo dlaczego miałbym kurwa w internecie czuć się gorzej niż w rzeczywistości? dlaczego
"odsłonić się" na anonimowym forum dla fanów polskiego hiphopu ma być trudniej niż w rzeczywistości? W internecie łatwiej spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, dlaczego miałbym się bać wyrażania wśród nich opinii, odczuć bo jakiś Cotidiano mi napisze, że moje przemyślanie są płytkie i żeby wykurwiał? Pomiędzy hehe lamerską ugrzecznioną rozmową i wyśmiewaniem kogoś kto ośmielił się zakwestionować "dogmaty patrycjatu" xDDD jest duża przestrzeń.
twoje czany są tam jak jesteś taki hardkorowy--->

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 13:58
ej dobra, zamknąć pizdy.

Disintegration Loops, 4 numery lubię.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 14:10
polecam poczytać Halber nowym memesem.
a tak w ogóle to "patrycjat" w 2015 niezmiennie bawi.

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, ZIOM
TYLKO TAKIE CO PRZED WONSEM SĄ

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 14:14
widzę, że to powoli się zamienia w jakiś poważny lament o kondycji dyskursu w internecie.
ja to widzę tak. skoro się "odsłaniasz" w internecie, którego nie zmienisz przecież jedynym felietonem pani Halber, to raczej powinieneś być przygotowany na jakieś tam krytyczne komentarze, nawet jeżeli są to te słynne już jednozdaniowe bezbeki(to tym bardziej powinno to po tobie spływać). jak już mówiłem. zgadzam się po części z tym co tutaj próbujesz przekazać. ale przecież jak ktoś ma prawdziwą chęć podyskutować sobie na temat chociażby The Disintegration Loops I-IV, to ludzie do dyskusji powinni się znaleźć(wystarczy przejrzeć parę tematów na forum, na którym teraz piszę ten komentarz), znajdą się też goście, którzy rzucą cytatem z Žižka i jakimś żarcikiem sytuacyjnym.

a z tymi "dogmatami patrycjatu" i czanami mogłeś sobie darować, bo jestem pierwszy w kolejce żeby takie myślenie potępiać :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 14:17
Mordrax w jasny sposób chce przekazać, że:
Cytuj:
Ponieważ ja chcę rozmawiać i uważam, że nie ma głupich pytań ani nie ma głupiego opisu prawdziwego doświadczenia.
co w istocie sprowadzić możemy (w kontekście tej dyskusji) do wyrażenie "o gustach się nie dyskutujexd", bo wszelakie formy grzecznościowe czy też merytoryczne a nie śmieszkowe podejście zachowałem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 14:19
kand napisał(a):
Mordrax w jasny sposób chce przekazać, że:
Cytuj:
Ponieważ ja chcę rozmawiać i uważam, że nie ma głupich pytań ani nie ma głupiego opisu prawdziwego doświadczenia.
co w istocie sprowadzić możemy (w kontekście tej dyskusji) do wyrażenie "o gustach się nie dyskutujexd", bo wszelakie formy grzecznościowe czy też merytoryczne a nie śmieszkowe podejście zachowałem.

<---- tam są twoje czany

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 14:51
kand napisał(a):
a tak w ogóle to "patrycjat" w 2015 niezmiennie bawi.

To było ironiczne ;)))

kand napisał(a):

Przecież "wasza" reakcja na podzielenie się wątpliwościami to właśnie "o gustach się nie dyskutuje" w agresywnym wydaniu. Czym innym jest "no hehe ale te drony co wrzuciłeś to chuja są podobne do pętli Basińskiego" od "nie mamy o czym rozmawiać(jesteś głupi i się doucz)" i "hehe, jaki edgy" "kand powiedz jak glidera rozkminiać".
Nie chodzi mi o zachowywanie netykiety, ale to było zwykłe dowartościowywanie się, nie chcę powiedzieć lincz bo zaraz będzie zebym wyluzował xD ale to nie były heheszki
Cytuj:
się "odsłaniasz" w internecie, którego nie zmienisz przecież jedynym felietonem pani Halber, to raczej powinieneś być przygotowany na jakieś tam krytyczne komentarze, nawet jeżeli są to te słynne już jednozdaniowe bezbeki(

A jak dziewczyna założy krótką sukienkę to sama jest winna, że ją zgwałcili. :wtf:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 15:01
zdecydowanie za dużo codziennika feministycznego

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 15:17
juz chuj z tym basinskim, ale wasze smieszkowanie w Techno to jest dramat

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 18:08
pogaduchy napisał(a):
Przecież "wasza" reakcja na podzielenie się wątpliwościami to właśnie "o gustach się nie dyskutuje" w agresywnym wydaniu. Czym innym jest "no hehe ale te drony co wrzuciłeś to chuja są podobne do pętli Basińskiego" od "nie mamy o czym rozmawiać(jesteś głupi i się doucz)" i "hehe, jaki edgy" "kand powiedz jak glidera rozkminiać".

bo są niepodobne i przywoływanie ich w tym miejscu jest niedorzeczne, stąd naturalnym jest, że ktoś podejmie dyskusję. to jest na zasadzie: Halber napisała fajną książkę, szkoda, że nie ma nominacji do Nike, ale osobiście wolę babciny krupnik jak już jestem u rodziny w Zgorzelcu. zestawianie dwóch niepodobnych rzeczy w celu zdyskredytowania tego drugiego jest po prostu kiepskie i nie widzę powodu by nie poprowadzić na tym tle polemiki.

sorry sugan, że większość z nas ma już powyżej dziurek od nosa napastliwego techno, kiedy Ty dopiero (~2 lata później) się w to wkręcasz mając ten gatunek za ultrambitny i mega zaangażowany. przemijająca (na szczęście) moda jest po prostu zabawna, tak jak te slogany pokroju "do techno się kurde nie siedzi" czy "pozdro techno".

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 18:33
gdzie napisalem ze uwazam za ultraambitny i zaangazowany, nie widze tez na forum zadnych sloganow, ani tym bardziej ze jakikolwiek gatunek jest "napastliwy" (skoro rozmowa o nim ogranicza sie do jednego tematu). Piszcie sobie co chcecie, ale nie bedzie to mialo zadnego wplywu, jesli myslisz ze przez smieszkowanie przyczyniasz sie do "przemijania mody" na tym forum, to sie mylisz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Maja 2015, 19:15
na tym forum nie ma i nie było mody. to forum jest od dawna martwe. think beyond the box.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Maja 2015, 14:07
kand napisał(a):
pogaduchy napisał(a):

bo są niepodobne i przywoływanie ich w tym miejscu jest niedorzeczne, stąd naturalnym jest, że ktoś podejmie dyskusję. to jest na zasadzie: Halber napisała fajną książkę, szkoda, że nie ma nominacji do Nike, ale osobiście wolę babciny krupnik jak już jestem u rodziny w Zgorzelcu. zestawianie dwóch niepodobnych rzeczy w celu zdyskredytowania tego drugiego jest po prostu kiepskie i nie widzę powodu by nie poprowadzić na tym tle polemiki.

problem w tym że to luźne spostrzeżenie, którego sens użycia jako argumentu już dawno obaliłeś, chłopcy użyli jako pretekstu do pojechania intruza bez konieczności wyłożenia swoich racji na temat sedna sprawy, dzięki czemu mogli wygodnie zignorować moje pozostałe uwagi. to nie była dyskusja o wartości tych nagrań, gdzie swoją opinię już przedstawiłem, ale reakcja obronna grona ślizgowego na zarzuty od usera, który ma od nich przeciwne zdanie.

najgłośniej szczekał oczywiście cotidiano, którego tak zezłościła uwaga o własnym poczuciu humoru, że miałem nieprzyjemność przeczytać najdłuższe posty jego autorstwa od czasu gdy kilka działów niżej recenzował filmy o superbohaterach. nie omieszkał oczywiście zasugerować, że pierdolę o subiektywizmie wyłączając moją wypowiedź z kontekstu, jak również posłać całusa w kierunku kanda. współużytkowniku, życzę tobie serdecznie żebyś w końcu wypierdolił na bana; póki co mogę cię tylko ignorować, ale smród pozostanie.

sami widzicie że kiepsko to wygląda.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Maja 2015, 14:09
Za chwilę posypią się warny.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Maja 2015, 15:34
Cytuj:
najgłośniej szczekał oczywiście cotidiano, którego tak zezłościła uwaga o własnym poczuciu humoru, że miałem nieprzyjemność przeczytać najdłuższe posty jego autorstwa od czasu gdy kilka działów niżej recenzował filmy o superbohaterach. nie omieszkał oczywiście zasugerować, że pierdolę o subiektywizmie wyłączając moją wypowiedź z kontekstu, jak również posłać całusa w kierunku kanda. współużytkowniku, życzę tobie serdecznie żebyś w końcu wypierdolił na bana; póki co mogę cię tylko ignorować, ale smród pozostanie.

oj xD nie wiedziałem, że mam aż takich antyfanów, którzy z niewiadomych mi przyczyn śledzą bzdurki, które piszę sobie na forum slizg.eu. aż sam musiałem się chwile zastanowić o jakich recenzjach filmów o superbohaterach mowa.
jeżeli mówimy o jakimś zezłoszczeniu, to raczej skoncentrowanym w twoich postach. ja się staram dystansować jak mogę od takiego zaangażowanego pierdolenia i płaczu, że internet to złe miejsce. być może zachowałem się podle, a moja zachowanie i osoba to wypisz wymaluj Halberowski cyniczny łotr. jeżeli uraziłem twoje uczucia to przepraszam. sam też doznałem tego bólu gdy chciałem zainicjować jakąś tam dyskusje i zostałem nazwany marnym prowo i kazano mi wypierdalać. do dzisiaj się mszczę

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 2 Sierpnia 2016, 13:24
Spędziłem wczoraj dwie godziny na słuchaniu tej samej pętli z dlp 1.1, przy każdym urywku inne myśli. Zawsze się staram taką muzykę rozbijać na atomy i przeciskać te dźwięki już nie przez uszy, a przez wyobraźnie. Może nie jest to ta półka co kultowe Rhubarb, ale przy tym też się świetnie bawię.

Cascade również prześwietne.

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Czwartek, 8 Czerwca 2017, 12:55
odkryłem, doznałem, umarłem.

dziękuję.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Czerwca 2017, 14:06
Cotidiano napisał(a):
jeżeli uraziłem twoje uczucia to przepraszam. sam też doznałem tego bólu gdy chciałem zainicjować jakąś tam dyskusje i zostałem nazwany marnym prowo i kazano mi wypierdalać. do dzisiaj się mszczę

:bowdown:

kand napisał(a):
na tym forum nie ma i nie było mody. to forum jest od dawna martwe. think beyond the box.

:eek:

jakie tu perełki lecą

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona