Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 14 Października 2019, 07:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Scuba - Triangulation (2010) 
Autor Wiadomość
admin

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Scuba - Triangulation (2010)
  Wysłano: Niedziela, 18 Lipca 2010, 02:23
Obrazek

01. Descent
02. Latch
03. Three Sided Shape
04. Minerals
05. On Deck
06. Before
07. Tracers
08. You Got Me
09. So You Think You're Special
10. Heavy Machinery
11. Glance
12. Lights Out

Sprawdziłem w końcu i w szoku. Nie spodziwałem się tak DOBREGO albumu. Osoba Scuby była mi znana z pojedyńczych tracków zasłyszanych w BBC u pani Hobbs, ale jakoś nigdy nie zmotywowały mnie do rzucenia się na dysko tego producenta. Świetna fuzja techno i dubstepu z wchodzącymi co jakiś czas inspiracjami uk funky, downtempowo ambientowych brzmień i poniekąd też trip-hopu nawet. Pasuje się zaopatrzyć w oryginał.
"So You Think You're Special" <3

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Post Re: Scuba - Triangulation (2010)
  Wysłano: Niedziela, 18 Lipca 2010, 05:08
ano pasuje pasuje, swego czasu byla nawet darmowa dostawa na juno ale jakos nie bralem bo malo kojarzylem typa, a teraz sprawdzilem sobie tracki dostepne na youtube i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony
'Three Sided Shape', 'on deck' czy chociazby 'lights out' (nie mowiac juz o tracku ktory wymieniles) z pewnoscia zachecaja do nabycia tego w wersji namacalnej

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Banned
  Wysłano: Piątek, 24 Września 2010, 14:34
Najbardziej w tej płycie urzeka sporawa różnorodność muzyki nowoczesnej , hehe ( pozbawiona nudy tudzież zamuły) Utrzymana w spójnym (co cenie ) zbieżnie zrównoważonym klimacie o charakterze brzmienia rozpoznawalnego dla Scuby ( co nie o każdym producencie można powiedzieć )Sam Scuba to synonim słowa progres i wyznacznik wysokiej jakości Co na tym projekcie od początku do końca potwierdza w nieco mniej mrocznym ( o ile w ogóle ) , mniej podziemnym stylu , od tego na debiucie Tak jak panowie zgodnie napisaliście So You Think You're Special smakowitym kawałkiem niewątpliwie jest Jednak przesłodzonym przester czyjegoś tam wokalu po czasie zaczyna mnie z lekka wkurwiać (od tego jest Burial ) Dlatego bardziej biorącym góre , charakternym wałkiem jest On deck czyli parkietowy wyzwalacz niespożytej energii ( sprawdzona kwestia ) Kończąc dodam , ze wracam często - słucham głośno.Elo

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 25 Września 2010, 12:03
A moim zadaniem to kicha z bułą ten album. Nic odkrywczego, absolutnie nic. Dubu tu nie ma wcale, stepu też nie a jakieś pseudoeksperymenty to powinien był do szuflady wrzucić. Nie ma ani warsztatowych popisów, ani atmosfery. Nie zaznasz melodyki przyprawiającej o dreszcz ani bitu co cię zamecie na parkiet. Wieje sandałem i tyle.

Cały ten dubstep już dawno zjada swój ogon (z nielicznymi wyjątkami) i jedyne co dobre po nim zostało to wpływ na inne gatunki muzyki. Ale tak chyba jest z każdym świeżym i podziemnym gatunkiem brytolskiej muzyki.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Października 2010, 13:11
Wiem, że od tego jest inny temat, ale pozytywnie o płycie wypowiedziały się raptem 3 osoby, więc szansa, że zainteresowana osoba trafi na stronę, na której akurat ja zapostuję moją ofertę jest nikła.
Otóż mam do opylenia jedną sztukę tego albumu (3xLP) razem z koszulką. Nówka sztuka fabrycznie bez folii. PW me

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]