Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 14 Października 2019, 07:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
The Chemical Brothers 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post The Chemical Brothers
  Wysłano: środa, 7 Lipca 2010, 12:07
Obrazek

- Exit Planet Dust [1995]
- Dig Your Own Hole [1997]
- Surrender [1999]
- Come With Us [2002]
- Push the Button [2005]
- We Are the Night [2007]
- Further [2010]

Braci zbyt dokładnie przedstawiać nie trzeba. obok Prodigy to jeden z najbardziej popularnych zespołów grających tego typu muzykę. w skład wchodzą Tom Rowlands i Ed Simmons. jeśli miałbym wybrać ich albumy, które są warte największej uwagi to zdecydowanie byłyby to Dig Your Own Hole, Push the Button i We are the night. mniej zorientowanych mogą zainteresować występy gościnne, m.in. Q-Tip, Fatlip czy Klaxons. tegorocznej płyty jeszcze nie miałem okazji słuchać, ale będę zmuszony to zrobić przed nadchodzącym Coke'iem. co ciekawe do każdego kawałka z niej ma powstać teledysk. polecam spokojniejszą wersję Prodigy! :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Post Re: The Chemical Brothers
  Wysłano: Niedziela, 11 Lipca 2010, 14:52
Star Guitar urywa dupsko;]

Obrazek[color=#0040FF]

https://soundcloud.com/datkidiabolik/sets/4-sell <-SZUKASZ BITÓW RAPERZE?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Post Re: The Chemical Brothers
  Wysłano: Niedziela, 11 Lipca 2010, 16:03
Pomimo bycia psychofanem The Prodigy (choc juz mi przechodzi) to Chemicznymi nie jestem w stanie sie zajarac, naprawde. Poznalem pare ich plyt ale na dluzsza mete w ogole do mnie nie trafiaja, a slyszac Galvanize czy Hey boy hey girl chce mi sie rzygac. Pozatym az tak bardzo nie porownywalbym ich do Howletta i spolki, niby angielska elektronika, niby mozna ich razem podpiac pod hard dance ale moim zdaniem jest sporo roznic. The Prodigy niemal z kazda plyta zmienialo klimat, Chemiczni jak dla mnie siedza ciagle w dosc podobnych klimatach, przynajmniej jakis czas temu tak jeszcze bylo. Wystarczy porownac: pierwsze The Prodigy to bylo rave - pierwszy album TCB to dosc mocna muzyka (z paroma wyjatkami). Dig Our Own Hole to wiksa na maksa, tego samego o MFTJG The Prodigy nie mozna powiedziec. I tak dalej i tak dalej.
Acz ich remix Falling Down Oasis to <3

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]