Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 12:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Dr. Strangeloop - Are We Lost Mammals Of An Approaching Transcendental Epoch? (2009) 
Autor Wiadomość
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Dr. Strangeloop - Are We Lost Mammals Of An Approaching Transcendental Epoch? (2009)
  Wysłano: Czwartek, 27 Maja 2010, 02:30
Obrazek

1. Are We Lost Mammals Of An Approaching Transcendental Epoch?

Zeszłoroczne dzieło Strangeloopa będące jednocześnie jego debiutem w Brainfeederze. Dobre na tyle, że zdarłem to jakiś czas temu z neta, ale spodobało mi się na tyle, że zdecydowałem kupić oryginalne mp3 i wrzucić sos do kieszeni autora. 17-minutowy rozpiedol, na pograniczu IDMu, abstrakcyjnego hip-hopu i eksperymentalnej elektroniki z nutą melancholii. To, że SL jest przezajebistym VJ'em widziałem od dawna, bo był on odpowiedzialny za wizualną oprawę festiwalu Brainfeeder LDN w 2008 roku. Ale tutaj było pełne zaskoczenie poziomem muzycznym. Polecam. Szkoda tylko, że nie zostało to wydane w formie fizycznej.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Dr. Strangeloop - Are We Lost Mammals Of An Approaching Transcendental Epoch? (2009)
  Wysłano: Czwartek, 27 Maja 2010, 09:56
bardziej go kojarzyłem jako vj`a Lotusa, ale jestem ciekawy co tam wymodził

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]